The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Greg's story

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
vageli

vageli


Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ηλικία : 32
Location : milano
Registration date : 10/02/2009

Greg's story Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Greg's story   Greg's story Icon_minitimeΤρι Φεβ 10, 2009 6:01 pm

Χαίρεται σε όλους και καλώς σας βρήκα!

Γεννημένος στην Θεσσαλονίκη και σπουδάζοντας στις Σέρρες, μοιράζομαι τα τελευταία χρόνια την διαμονή μου στις 2 πόλεις. Παρόλο που είμαι αρκετά εμφανίσιμος και νέος (μόλις 21) μέχρι πρότινος υπήρξα τρανός Afc και με ένδοξες αποτυχίες στις γυναίκες. Είχα φτάσει σε ένα σημείο να πιστεύω ότι είμαι καταδικασμένος και δεν θα καταφέρω ποτέ να έχω τις γυναίκες που μου αναλογούν τόσο σε ομορφιά όσο και σε ποσότητα, καθώς οι εμπειρίες μού είναι μετρημένες στα δάχτυλα και με όχι και τις ποίο όμορφες γυναίκες της γης!

Παρόλα ‘τα καθώς μία μέρα είχα 2 απανωτές και ξεχωριστές αποτυχίες με 2 απίστευτα sexy γυναίκες (υπήρχε έντονο φλέρτ και από τη μεριά μου αλλά και από την δική τους) και δεν κατάφερα να κάνω τίποτα, πείρα την απόφαση να ΑΛΑΞΩ!
Ξεκίνησα να διαβάζω το «The Game», έψαξα σχεδόν για κάθε χαρακτήρα τοθ βιβλίου στο διαδίκτυο με αποτέλεσμα να μάθω για τους David DeAngelo, Ross Jeffries και άλλους να κατεβάσω videos, ebooks, news letters… Άλλαξα κάποια πράγματα στην εμφάνισή μου, έκοψα όλες τις παρέες μου (εκτός των γυναικών), έκανα και ακόμα προσπαθώ να κάνω φιλίες με άτομα που ξέρουν και είναι πρόθημα για surging ,“καμάκι” , και όλα τα συναφή και τυχαία από searching στο google έπεσα εδώ.

Τελειώνοντας θέλω να πω ότι είμαι πολύ πρόθυμος, γεμάτος ενέργεια και με βλέψεις για να ξεκινήσω να «Παίζω». Γράφηκα στο forum για να γνωρίσω άτομα με τις ίδιες πεποιθήσεις με τις δικές μου, να μοιραστώ τις αποτυχίες του παρελθόντος και τις επιτυχίες του μέλλοντος, να δώσω και να πάρω γνώση!

ΥΓ. Maestro θέλω να μου πεις πώς κατάφερες να αλλάξεις από το «αδύνατος-κοκαλιάρης» σε ένα αξιοπρεπές εμφανίσιμο σώμα;; (κάποια διατροφή; Ασκήσεις; Κάτι άλλοWink

ΥΓ.2 Να πώ ότι το site είναι φοβερό! Δεν έχω διαβάσει ακόμα όλα τα stories των member αλλά θα το κάνω σιγά σιγά για να σας γνωρίσω όλους έναν έναν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Greg's story
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» positive_thinker story.
» my short story
» The Story of Alfredinho
» Kazouarios' story
» Maestro.. My-Story!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συζητήσεις :: Member Profile-
Μετάβαση σε: