The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 story of thunder

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
thunder

thunder


Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ηλικία : 35
Location : κομοτηνη
Registration date : 07/10/2008

story of thunder Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: story of thunder   story of thunder Icon_minitimeΤρι Οκτ 07, 2008 1:21 am

γεια σας παιδια..πριν απο περιπου 2 μηνες ο φιλος μου ο enigmatic,ο οποιος οπως ξερετε ειναι γραμμενος σε αυτο το φορουμ,με πηρε τηλεφωνο και μου ανεφερε για το βιβλιο του neil strauss.μου προτεινε δηλαδη να ξεκινησουμε ως pua οπως ξεκινησε ο style στο the game.μου εξηγησε οτι ευκολα μπορουμε να γινουμε ικανοτατοι στο να ριχνουμε γυναικες μαθαινοντας ατακες,ρουτινες,τροπους να καταλαβαινουμε πως μας βλεπουν οταν τις προσεγγιζουμε και γενικα στοιχεια που θα μας εφοδιαζαν να ξεκινησουμε παιχνιδι.οφειλω να ομολογησω οτι στην αρχη δε τον πολυπιστεψα θεωρωντας οτι το να ριξεις μια γυναικα ειναι διαφορετικο στο χαρακτηρα του καθενος και οτι δεν υπαρχουν συγκεκριμενοι τροποι προσεγγισης.παρολα αυτα κατι μου ελεγε να δοκιμασω και ετσι συμφωνησα να ασχοληθω.διαβασα το βιβλιο του neil strauss και τις μεθοδους του μυστηριου και οταν συναντηθηκαμε στη κομοτηνη ξεκινησαμε.τελικα ειχε δικιο βουνο που επεμενε να ασχοληθουμε με αυτα τα πραγματα.εδω και ενα μηνα που ασχολουμαι με τισ μεθοδους αυτες εχω μειωσει σημαντικα το αγχος προσεγγισης,γνωριζω πολλες κοπελες και εχω κανει 2 f-close.τωρα συνεχιζοντας και οι 2 ως wingman ο ενας στον αλλο αναλογα με το ποιος ξεκιναει να μιλαει με σετακια βαδιζουμε σταθερα στο να βελτιωθουμε και να κανουμε το ονειρο μας να ριχνουμε ευκολα γυναικες πραγματικοτητα.χαρηκα που μπηκα στη παρεα σας. Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Enigmatic1318

Enigmatic1318


Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ηλικία : 34
Location : Αλεξανδρουπολη
Registration date : 27/08/2008

story of thunder Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: story of thunder   story of thunder Icon_minitimeΤρι Οκτ 07, 2008 1:30 am

αυτος ειναι ο ικανοτατος wingman και κολλητος μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
coolman

coolman


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ηλικία : 40
Location : Athens
Registration date : 18/08/2008

story of thunder Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: story of thunder   story of thunder Icon_minitimeΤρι Οκτ 07, 2008 10:12 am

Καλώς ήρθες λοιπόν!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kalitexnis




Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ηλικία : 43
Location : Kalymnos-Kos / Dodekanisa
Registration date : 06/09/2008

story of thunder Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: story of thunder   story of thunder Icon_minitimeΠεμ Οκτ 09, 2008 10:51 pm

Αντε να κινηθούμε λίγο εδω μεσα και να δραστηριοποιηθούμε επιτέλους γιατί πολύ ησυχία έπεσε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
story of thunder
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Greg's story
» my short story
» Kalitexnis Story
» positive_thinker story.
» Deja-vu Story.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συζητήσεις :: Member Profile-
Μετάβαση σε: