The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Σχεδιο για πρωτο sargarisma με τον wingman μου?help!

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Enigmatic1318

Enigmatic1318


Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ηλικία : 34
Location : Αλεξανδρουπολη
Registration date : 27/08/2008

Σχεδιο για πρωτο sargarisma με τον wingman μου?help! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Σχεδιο για πρωτο sargarisma με τον wingman μου?help!   Σχεδιο για πρωτο sargarisma με τον wingman μου?help! Icon_minitimeΤετ Σεπ 17, 2008 12:57 am

Εδω και ενα μηνα εδωσα στον κολλητο μου και διαβασε το παιχνιδι και τη ΜΜ και ηδη εχουμε κανει καποια ανοιγματα και πολλες γνωριμιες μεσω κοινων γνωστων.Την παρασκευη ειναι υποδοχη πρωτοετων και θα παμε για το πρωτο sargarisma μαζι.Θα κανουμε 2-3 ανοιγματα ο καθενας εχοντας wingman.Μπορειτε να με βοηθησετε να κανω ενα σχεδιαγραμμα της ΜΜ που ομως για καθε φαση Α1 Α2 Α3 και τι ρουτινες,προσβλημεντα και τετοια να εχει η καθε φαση?Να λεμε το ιδιο ανοιγμα?Επισης μετα απο ποση ωρα να φερνουμε τον wingman στο σετ και με τι δικαιολογια?Ειναι καλη ιδεα να φερουμε ενα σετ που ανοιξαμε πριν σε ενα σετ που ανοιγουμε μετα σαν pawn?Αν ναι πως να γινει?Γενικα θελω αν ειναι δυνατον και δε ζηταω πολλα ενα αναλυτικο πλανο για να κανουμε ενα γερο ντεμπουντο μια και θα ειναι γεματο απο πρωτοετακια.Για παραδειγμα Α1-Girlfriend test,Α2-...Οτι βοηθεια μπορειτε δωστε γιατι θελω να παω οργανωμενος στον "πολεμο" Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maestro
Admin
maestro


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ηλικία : 40
Location : Thessaloniki - Greece
Registration date : 17/08/2008

Σχεδιο για πρωτο sargarisma με τον wingman μου?help! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεδιο για πρωτο sargarisma με τον wingman μου?help!   Σχεδιο για πρωτο sargarisma με τον wingman μου?help! Icon_minitimeΤετ Σεπ 17, 2008 1:36 pm

Ενιγματικέ νομίζω τεμπελιάζεις..

Ρωτάς πράγματα που ήδη τα ξέρεις απο τα post του forum και απο τα βιβλία που έχεις διαβάσει.
Κάτσε δούλεψε και οργανώσου!
Δεν είναι δυνατον να κάτσει κάποιος να γράψει τοσα πολλά πράγματα και μάλιστα για πράγματα που γνωρίζεις ήδη.
Δεν μπορώ να καταλάβω το λόγω που τα ρωτάς..

Αν πιστεύεις οτι χρειάζεσαι πραγματικά βοήθεια σκέψου την περίπτωση να παρακολόυθήσεις κάποιο σεμινάριο μας.
Εκεί θα σου λυθούν όλες οι απορίες απο 1ο χέρι.

maestro.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://thegame.forumotion.com
coolman

coolman


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ηλικία : 40
Location : Athens
Registration date : 18/08/2008

Σχεδιο για πρωτο sargarisma με τον wingman μου?help! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεδιο για πρωτο sargarisma με τον wingman μου?help!   Σχεδιο για πρωτο sargarisma με τον wingman μου?help! Icon_minitimeΤετ Σεπ 17, 2008 3:15 pm

Γιώργη πράγματι λουφάρεις λίγο και σε δικαιολογώ επειδή διάβασες μερικά βιβλία και εφήρμοσες κάποια πράγματα και είδες ότι πιάνουν αλλά βαριέσαι να τα ξαναδιαβάσεις! Το θέμα είναι ότι τώρα βρίσκεσαι στη μέση και νομίζεις ότι είσαι έτοιμος για sarging κάθε μέρα! Έτσι είχα πάθει κι εγώ και ενώ στην αρχή μερικές γκόμενες πέφτανε, στη συνέχεια ξέμενα στη μέση με το πουλί στο χέρι Laughing ! Λοιπόν, κάτσε ξαναδιάβασε και πάρε ένα μαρκαδόρο highlighter και άρχιζε να υπογραμμίζεις ότι σου φαίνεται ενδιαφέρον ενώ παράλληλα διάβασε και τη δουλειά που έχει γίνει στο forum και μην αγχώνεσαι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Σχεδιο για πρωτο sargarisma με τον wingman μου?help!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» The enigmatic journal
» Wing gia Thessaloniki

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συζητήσεις :: Sticky Points-
Μετάβαση σε: