The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Τι κανω οταν οι αλλες αντιδρουν κοροιδευοντας και γελωντας?

Πήγαινε κάτω 
+4
aiwnobios
maestro
coolman
Enigmatic1318
8 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Enigmatic1318

Enigmatic1318


Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ηλικία : 34
Location : Αλεξανδρουπολη
Registration date : 27/08/2008

Τι κανω οταν οι αλλες αντιδρουν κοροιδευοντας και γελωντας? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τι κανω οταν οι αλλες αντιδρουν κοροιδευοντας και γελωντας?   Τι κανω οταν οι αλλες αντιδρουν κοροιδευοντας και γελωντας? Icon_minitimeΤρι Σεπ 16, 2008 2:52 am

Μου ετυχε σε ενα ανοιγμα να γελουν ειρωνικα με καθε τι που ελεγα και να αντιδρουν αρνητικα σε οτι ελεγα.Πως μπορω να βαζω στη θεση τους αυτες που μου το κανουν αυτο ωστε αν μη τι αλλο να φευγω με το κεφαλι ψηλα?Γιατι το μεγαλυτερο εμποδιο στο ΑΑ μου πλεον ειναι αυτο μετα απο εκεινο το κωμικοτραγικο ανοιγμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
coolman

coolman


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ηλικία : 40
Location : Athens
Registration date : 18/08/2008

Τι κανω οταν οι αλλες αντιδρουν κοροιδευοντας και γελωντας? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κανω οταν οι αλλες αντιδρουν κοροιδευοντας και γελωντας?   Τι κανω οταν οι αλλες αντιδρουν κοροιδευοντας και γελωντας? Icon_minitimeΤρι Σεπ 16, 2008 3:07 pm

Πρώτον, ενδέχεται να μην είναι κακό που γελάνε! Δεύτερον, ρώτα τες χύμα: "Κορίτσια τόσο αστείο είναι;" Τρίτον, τις γράφεις στα @@ και την κάνεις, τόσες γυναίκες υπάρχουν, θα κάτσεις να σκάσεις με το τι γελάνε αυτές Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maestro
Admin
maestro


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ηλικία : 40
Location : Thessaloniki - Greece
Registration date : 17/08/2008

Τι κανω οταν οι αλλες αντιδρουν κοροιδευοντας και γελωντας? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κανω οταν οι αλλες αντιδρουν κοροιδευοντας και γελωντας?   Τι κανω οταν οι αλλες αντιδρουν κοροιδευοντας και γελωντας? Icon_minitimeΤρι Σεπ 16, 2008 10:16 pm

Ενιγματικέ,

Αν το γέλιο είναι ειρωνικό όπως λες πρέπει να το δεις σαν feedback.
Σημαίνει ότι φαίνεται ότι προσποιήσαι και γελάνε επειδή μπήκες στην φάση να πείς όλη αυτήν την ιστορία για να τις γνωρίσεις.
Η΄ ίσως να ήσουν νευρικός και να το αντιλήφθηκαν.
Εξασκήσου μόνος σου μπροστά σε ένα καθρέφτη ή γράψε τον εαυτό σου με μία κάμερα ενώ ανοίγεις τον "αέρα".
Μετά δες αυτό που έγραψες και κρίνε τον εαυτό σου.
Είσαι ευχαριστημένος??
Θα πρέπει να ξεγελάς ακόμα και τον εαυτό σου με την ερμηνία σου για να είσαι έτοιμος.

Εμένα προσωπικά δεν μου έχει τύχει ποτέ να γελάνε ειρωνικά με ένα πέσιμο μου.

Ψαξτο!
maestro.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://thegame.forumotion.com
aiwnobios




Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ηλικία : 38
Registration date : 07/09/2008

Τι κανω οταν οι αλλες αντιδρουν κοροιδευοντας και γελωντας? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: lol???? μαλλον όχι...   Τι κανω οταν οι αλλες αντιδρουν κοροιδευοντας και γελωντας? Icon_minitimeΤετ Σεπ 17, 2008 6:54 pm

συχνο...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την aiwnobios στις Κυρ Φεβ 01, 2009 6:52 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lancefot

lancefot


Αριθμός μηνυμάτων : 4
Registration date : 21/08/2008

Τι κανω οταν οι αλλες αντιδρουν κοροιδευοντας και γελωντας? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κανω οταν οι αλλες αντιδρουν κοροιδευοντας και γελωντας?   Τι κανω οταν οι αλλες αντιδρουν κοροιδευοντας και γελωντας? Icon_minitimeΠαρ Οκτ 10, 2008 9:53 am

Η ένα που κάνω εγώ είναι το εξής!

Όταν κάνει μαλακίες .....
Να σε ρωτήσω κάτι ...(παύση)...όλα αυτά τα κάνεις για να κρύψεις την αμηχανία σου?
Εννοείτε πως την κοιτάς στα μάτια ευθέος και καθαρά (δεν την καρφώνεις όμως) και της το λες!

Η αντίστοιχα για την περίπτωση του φίλου μας
Κορίτσια τόσο αμήχανα σας κάνω να νιώθετε?

Η απάντηση που παίρνω συνήθως σε αυτό δεν είναι λεκτική!
Συνήθως σιωπούν και τραβιούνται 3-4 εκατοστά πίσω κοιτώντας με κάπως!
lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lager




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ηλικία : 34
Registration date : 18/12/2008

Τι κανω οταν οι αλλες αντιδρουν κοροιδευοντας και γελωντας? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κανω οταν οι αλλες αντιδρουν κοροιδευοντας και γελωντας?   Τι κανω οταν οι αλλες αντιδρουν κοροιδευοντας και γελωντας? Icon_minitimeΠαρ Δεκ 19, 2008 1:05 am

Egw lew dikroto kapio eidos eironisas i mou fnetai?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aggelos

aggelos


Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ηλικία : 34
Location : peiraias
Registration date : 24/01/2009

Τι κανω οταν οι αλλες αντιδρουν κοροιδευοντας και γελωντας? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κανω οταν οι αλλες αντιδρουν κοροιδευοντας και γελωντας?   Τι κανω οταν οι αλλες αντιδρουν κοροιδευοντας και γελωντας? Icon_minitimeΣαβ Ιαν 24, 2009 5:17 pm

pisteuo pos den tha prepe kan na kaneis authn thn kinisi kai na anoigesai se ginaikes... kalitera na ksereis esi pio polla apo oti kseroun autes gia esena. kai apo thn stigmi pou den anoigesai den tha iparxei kai to provlima me thn antidrasi tous!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jin

Jin


Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ηλικία : 32
Location : Kalamata
Registration date : 18/02/2009

Τι κανω οταν οι αλλες αντιδρουν κοροιδευοντας και γελωντας? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι κανω οταν οι αλλες αντιδρουν κοροιδευοντας και γελωντας?   Τι κανω οταν οι αλλες αντιδρουν κοροιδευοντας και γελωντας? Icon_minitimeΚυρ Φεβ 22, 2009 5:58 pm

Κατά τη γνώμη μου εξαρτάται από το πώς ανοίγεις...Αν πας να ανοίξεις π.χ. ζητώντας τη γνώμη τους για κάτι και αρχισουν όπως λες να γελάνε και να κοροιδεύουν τότε τους λες:''Τελικά ήταν λαθος μου που θεώρησα ότι είστε αρκετά ωριμες για να βοηθήσετε....(χαμογελώντας)''και τους γυρνάς κατευθείαν την πλάτη...το πιο πιθανό είναι να σε φωνάξουν πίσω,αλλά και να μην γίνει αυτό τις κανεις και νιώθουν pale(εσύ να συνεχίσεις όμως να είσαι κεφάτος) ....κάπως έτσι πρέπει να κινείσαι σ' αυτές τις περιπτώσεις....πιστεύω να βοήθησα....keep sarging! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τι κανω οταν οι αλλες αντιδρουν κοροιδευοντας και γελωντας?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συζητήσεις :: Sticky Points-
Μετάβαση σε: