The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Πως αντιδρω στα "ανοιγματα" που μου κανουν?

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Enigmatic1318

Enigmatic1318


Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ηλικία : 34
Location : Αλεξανδρουπολη
Registration date : 27/08/2008

Πως αντιδρω στα "ανοιγματα" που μου κανουν? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πως αντιδρω στα "ανοιγματα" που μου κανουν?   Πως αντιδρω στα "ανοιγματα" που μου κανουν? Icon_minitimeΤρι Σεπ 16, 2008 2:34 am

Τον τελευταιο καιρο που εχω αποκτησει αλλο αερα και περπατημα και σταση σωματος,μου εχουν τυχει 2 περιστατικα.Και τα 2 στη λεσχη που ετρωγα.Τη μια φορα ηρθε μια κοπελα απο την αλλη ακρη της λεσχης για να μου ζητησει αλατι ενω ενδιαμεσα,αλλα και διπλα της υπηρχαν πολλα αλατια.Μετα καταλαβα οτι το εκανε για να με γνωρισει.Επισης σημερα ενω επαιρνα το φαγητο αυτη που ηταν πισω μου με ρωτησε που βρηκα την κανελα ενω ηταν ακριβως μπροστα της και την ειδα που την ειδε πριν με ρωτησει.Σε τετοιες περιπτωσεις εγω πως να αντιδρω προκειμενου να αρπαξω την ευκαιρια και να την αξιοποιησω καταλληλα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
player




Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ηλικία : 36
Location : athina
Registration date : 19/08/2008

Πως αντιδρω στα "ανοιγματα" που μου κανουν? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως αντιδρω στα "ανοιγματα" που μου κανουν?   Πως αντιδρω στα "ανοιγματα" που μου κανουν? Icon_minitimeΤρι Σεπ 16, 2008 12:07 pm

Το να σου μιλήσει πρώτα η γκόμενα είναι πολύ καλό σημάδι. Και στις δύο περιπτώσεις που λες η γκόμενα έδειξε ΙΟΙ για σ'ένα.
Μην ξεχνάς ότι εσυ είσαι το βραβείο και πάντα να κάνεις κάτι που δεν το περιμένει.

Πχ. θα μπορούσες να πεις στην πρώτη:
-Χμμ... βλέπω ότι ξέρεις να επιλέγεις... αλλά για αυτό πρέπει να πληρώσεις! Το έχω χρησιμοποιήσει εγώ πρώτα...
Θα απαντήση κάτι σίγουρα


Αν δεν σου έρθει να πεις κάτι επέστρεψε της την ερώτηση που σου έκανε, σαν να μην την άκουσες. Κερδίζεις χρόνο για να σκεφτείς τι να της πεις όταν στην ξανακάνει.


player
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
coolman

coolman


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ηλικία : 40
Location : Athens
Registration date : 18/08/2008

Πως αντιδρω στα "ανοιγματα" που μου κανουν? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως αντιδρω στα "ανοιγματα" που μου κανουν?   Πως αντιδρω στα "ανοιγματα" που μου κανουν? Icon_minitimeΤρι Σεπ 16, 2008 3:14 pm

Α και έχω απαντήσει, τα μεταφέρω: Wink

Αυτό είναι, στην αρχή μου φαινόταν περίεργο αλλά ο "αέρας της αυτοπεποίθησης" που έχεις πάρει ελκύει τις γυναίκες! Εκμεταλλεύσου το! Πες της π.χ.: "...ορίστε η κανέλα και χάρηκα που σε ξαναείδα, Γιώργος...", λογικά θα σου πει το όνομά της και μετά μπορείς να της πιάσεις κουβέντα σχετικά με το τι σπουδάζει, σχετικά με τη λέσχη, και μπορείς να της προτείνεις να έρθει και να κάτσει μαζί σου να φάει(αυτό εξαρτάται και από τη μέχρι τώρα στάση της)! Αν την επόμενη φορά την ξαναδείς εκεί όρμα και κάτσε μαζί της και κανόνισε να τα πείτε, μη "μασάς", στο φινάλε μισή ντροπή δική σου & μισή ντροπή δική της!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maestro
Admin
maestro


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ηλικία : 40
Location : Thessaloniki - Greece
Registration date : 17/08/2008

Πως αντιδρω στα "ανοιγματα" που μου κανουν? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως αντιδρω στα "ανοιγματα" που μου κανουν?   Πως αντιδρω στα "ανοιγματα" που μου κανουν? Icon_minitimeΤρι Σεπ 16, 2008 10:10 pm

Ενιγματικέ,

Φίλε μη παρεξηγήσεις αυτό που θα σου πω, αλλά είσαι πολύ ωραίο παιδί.
Όταν μου είπες να σε κάνω add στο msn και σε είδα στην φώτο είπα ότι οι γκόμενες πρέπει να έρχοντε σε σένα και όχι εσύ να πηγαίνεις σε αυτές.
Σε συνδιασμό με το που πήρες τα πάνω σου αυτό είχε σαν αποτελεσμα να το παρατηρήσουν και οι γυναίκες.
Αρα μην παραξενέυεσαι αν συνεχίσουν να έρχονται και να σε ρωτάνε διάφορα χαζά απλά για να σου πιάσουν κουβέντα

Αυτό που θα έκανα εγώ στην θέση σου είναι το εξής:
Μιας και ήρθε αυτή σε σένα για να σου ζητήσει και καλά την κανέλλα ήταν ευκαιρία να της πείς
"Θα σου δώσω την κανέλλα αλλά θέλω να μου δώσεις και εσύ την γυναικεία σου α΄ποψη πάνω σε κάτι που με απασχολεί, έτσι θα είμαστε πάτσι"
απο εκεί και μετά την σειρά την ξέρεις.
Και άμα δεν την ξέρεις διάβασε πάλι τα τοπ 10 opener στο Α1 και την μετάβαση στο Α2.

Be prepared
maestro.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://thegame.forumotion.com
 
Πως αντιδρω στα "ανοιγματα" που μου κανουν?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συζητήσεις :: Sticky Points-
Μετάβαση σε: