The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 neg σε restaurant

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
coolman

coolman


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ηλικία : 40
Location : Athens
Registration date : 18/08/2008

neg σε restaurant Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: neg σε restaurant   neg σε restaurant Icon_minitimeΣαβ Σεπ 13, 2008 2:52 pm

Πολλές φορές και ιδιαίτερα σε όμορφες κοπέλες εφαρμόζω την παρακάτω τακτική! Επειδή οι όμορφες είναι φυσικό να έχουν πολλές κατακτήσεις, χρειάζεται καμιά φορά να κάνουμε κάτι προτότυπο για να τραβήξουμε το ενδιαφέρον της!

Λοιπόν, πάω σε ένα καλό εστιατόριο και από πριν έχω συννενοηθεί με τον μετρ ή το γκαρσόνι για τα χρήματα, είτε τα έχω προπληρώσει αφήνοντας γενναίο φιλωδώρημα ή βρίσκω δικαιολογία όπως το να πάω τουαλέτα και πληρώνω χωρίς να με δει! Σε κάποια φάση και αφού έχουμε φάει, έχουμε πιει και έχουμε χαλαρώσει σηκώνομαι και τις λέω να φύγουμε χωρίς να μας δουν γιατί είναι ευκαιρία να μην πληρώσουμε... Η γκόμενα φυσικά τα παίζει!
Μια φορά είχα συννενοηθεί με το γκαρσόνι και έρχεται στο τραπέζι και μου λέει: "που πάτε κύριε, φεύγετε;", εν τω μεταξύ η κοπέλα να έχει γίνει κατακόκκινη και έψαχνε να κρυφτεί, εγώ απαντάω: "πουθενά, τουλέτα πήγαινα" και στο καπάκι το γκαρσόνι λέει: "η διεύθυνση του εστιατορίου μας θα επιθυμούσε να δοκιμάσετε το νέο επιδόρπιο που ετοίμασε ο σεφ για ένα τόσο εξαιρετικό πελάτη όσο εσείς" και αφήνει τα γλυκά! Δε μπορείται να φανταστείτε την πλάκα! Σίγουρα είναι κάτι που θα το θυμάται! Κι αυτό μόνο σε εξαιρετικές περιπτώσεις, την κάθε γκόμενα με μικρή διάρκεια σχέσης δεν την βγάζω σε ένα τόσο ακριβό μαγαζί, όχι και πολλά πολλά γιατί δεν θα ξεκολλάνε μετά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
neg σε restaurant
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Εγκυκλοπαίδια :: Διάφορα-
Μετάβαση σε: