The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Αυξάνεται ο ανταγονισμός

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
player




Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ηλικία : 36
Location : athina
Registration date : 19/08/2008

Αυξάνεται ο ανταγονισμός Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αυξάνεται ο ανταγονισμός   Αυξάνεται ο ανταγονισμός Icon_minitimeΤετ Σεπ 10, 2008 4:37 pm

Όλο και πιο συχνά σκεφτόμουν ότι θα πέσω σε κάποια η οποία θα είχε ξανακούσει τα ίδια από κάποιον άλλο pua και γι αυτό το λόγο είχα αρχίσει να φτιάχνω δικές μου ρουτίνες,neg,κλπ και νομίζω ότι πλέον θα αρχίσω να τις χρησιμοποιώ.

Χθες λοιπόν ήμουν στην "πίστα" γκάζι με τρεις φίλους.

Για την ιστορία να πω ότι και οι τρεις έχουν διαβάσει το παιχνίδι και ο ένας (Δ) ξέρει και αρκετά, πάνω σε ανοίγματα,ρουτίνες,neg κλπ.
Ο Δ είναι χύμα, δεν ντρεπεται και δεν φοβαται να πλησιάζει γυναίκες,ξέρει τι να τους πει και γενικώς όταν βγαίνουμε μαζί κάνουμε καλά ανοιγματα. Αυτός ήταν έτσι και προτού μάθει για τις μεθόδους. Οι άλλοι δύο Α και Β, δεν κάνουν εύκολα ανοίγματα, κάνουν λάθη αλλά σιγά-σιγά μαθαίνουν.

Με αυτούς χωριζόμαστε σε δυάδες και βάζουμε κόντρες ποιοι θα ρίξουν τις περισσότερες γυναίκες (ποιοι θα πάρουν τα περισσότερα τηλ). Τις περιοχές τις έχουμε ονομάσει πίστες και έχουν και βαθμό δυσκολίας αναλόγως με το που είναι ποιο "δύσκολες" οι γυναίκες, δηλ. που απαιτείται να καταναλώσουμε περισσότερη ενέργεια για να έχουμε πετυχημένο close.
πχ. πίστα γκάζι, πίστα γλυφάδα,πίστα κεφαλάρι κλπ

Χθες λοιπόν στο γκάζι ήταν ο Δ με τον Β και ανοίγουν ένα σετ με την γυναικεία γνώμη σχετικά με έναν φίλο τους. Και εκεί γυρνάει η μία και λέει:
-άστο φίλε παλιό το κόλπο!!! που έσκισε η φίλη του κάτι φοτογραφίες ε?
Μας το έλεγε ένας άλλος στο μετρό πριν τρεις μέρες.
Ο Δ και ο Β νόμιζαν ότι είμαι εγώ και την ρωτάνε αν ήταν ψηλός και μελαχρινός και αυτή απάντησε ναι, συν ότι ήταν μαζί του και ένας με ξυρισμένο κεφάλι.

Το συνέχισαν αλλιώς αλλά δεν τους βγήκε.


Φάση δεν έχει το όλο σκηνικό???
Οι ρουτίνες του style σε ποιο βιβλίο είναι και που μπορώ να το βρω?

player



----
Έχω καταλάβει από ένα σημείο και μετά όλοι σταματούν να χρησιμοποιούν ρουτίνες η έχουν τις δικές τούς. Ο φίλος σου πχ που ήταν ανέκαθεν καλός τι λέει και τις ανοίγει; Εδώ ο Tyler αν θυμάμαι σωστά τις ανοίγει λέγοντας τούς πως του αρέσει η σαλάτα η κάτι τέτοιο, ότι να ΄ναι δλδ.

Κατέβασα πριν μερικές μέρες το Love Systems Routines Manual, δεν θυμάμαι από που. Αν το ψάξεις σε torrent η rapidshare θα το βρείς σίγουρα, έχει υλικό μέσα για όλα τα στάδια.

Το Κεφαλάρι σε τι βαθμό δυσκολίας το έχετε κατατάξει;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maestro
Admin
maestro


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ηλικία : 40
Location : Thessaloniki - Greece
Registration date : 17/08/2008

Αυξάνεται ο ανταγονισμός Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυξάνεται ο ανταγονισμός   Αυξάνεται ο ανταγονισμός Icon_minitimeΤετ Σεπ 10, 2008 5:30 pm

Απίστευτο!

Αλλά δεν ειπες..εσύ ήσουν που τις άνοιξες στο μετρό?

Ρουτίνες του Style μπορείς να βρείς στο Annihilation Method
Ρουτίνες του Mystery μπορείς να βρείς στο Love Systems όπως πολύ σωστά προτείνει και ο Innerpower.

Επείσης έχω να προτείνω να χωρίσετε τις ρουτίνες σας για να μην λέτε τα ίδια και πιαστείτε ξανά.

Αλλά το να φτιάξεις ρουτίνες είναι πολύ εύκολο.
Μία πολύ καλή μέθοδο είναι να πάρεις ένα Cosmopolitan και να διαβάσεις. Η Εγκυκλοπέδια κάθε γυναίκας. Έχει άπειρο υλικό μέσα!
Εγώ έφτιαξα ένα opener απο ένα ντοκιμαντέρ που έβλεπα τις προάλες στο ΣΚΑΙ
Είναι γελοίο και όμως όπου το δοκίμασα έπιασε.
Λοιπόν ετοιμάσουν να σκάσεις στα γέλια!

Είμαι μαζί με το wing μου και κάνουμε ότι διαφωνούμε για κάτι αλλά το set δίπλα μας δεν μπορεί να καταλάβει γιατί..
Πάνω λοιπόν στην διαφωνία μας γυρνάω προς το set και λέω
"Κορίτσια βοηθήστε με λίγο γιατί μια ώρα προσπαθώ να πείσω τον κολλητό μου. Ο Ιππόκαμπος δεν είναι που μπορεί και γονημοποιείτε μονος του και δεν υπάρχει αρσενικός και θυληκός???"
Οι περισσότεροι ανθρωποι δεν το ξέρουν αυτό και εκτός απο το ότι είναι cocky funny opener και σκάνε στα γέλια μετά σου δίνετε η ευκαιρία να τις εξηγήσεις πως ο ιππόκαμπος γονιμοποιεί μόνος του τον εαυτό του (και μιλάς στην ουσία για σεξ με το καλημέρα σας)
Πλέον το έχω στα top openers μου.

Vamos Player!

maestro.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://thegame.forumotion.com
player




Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ηλικία : 36
Location : athina
Registration date : 19/08/2008

Αυξάνεται ο ανταγονισμός Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αυξάνεται ο ανταγονισμός   Αυξάνεται ο ανταγονισμός Icon_minitimeΠεμ Σεπ 11, 2008 10:24 am

Όχι δεν ήμουν εγώ στο μετρό...

Το κεφαλάρι είναι μέτριας δυσκολίας (μου πάει πολύ καλά)
Το Κολωνάκι θεωρώ πιο δύσκολο.

Ο φίλος μου μπορεί να πιαστεί από οτιδήποτε και να ανοίξει κουβέντα, αλλά εδώ και λίγο καιρό ανοίγει όπως κι εγώ αφού βλέπει ότι έχουν μεγαλύτερο αποτέλεσμα.

Την παρασκευή που μας πέρασε έπεσα κι εγώ σε μία που είπε "κι εσείς?" !!!!!!! αλλά... μετά από 10 λεπτά περπατάγαμε μαζί και μου έδωσε και το τηλ της στο τέλος. Η Παρασκευή ήταν και γαμώ τις μέρες... θα ανοίξω καινούριο post με όσα έγιναν και μάλλον θα βαρεθείτε να διαβάζετε.
Άνοιξα και παρέα με άντρες (AMOG που αγχωθήκανε λίγο )χα χα χα. Είχε πολύ φάση και μάλλον θα το κάνω πιο συχνά...
Λογικά κάποια στιγμή θα πέσω πάνω σε κάποιον από το forum...ή θα πέσει κάποιος πάνω μου!!!
Εκεί θα έχει πολύ γέλιο, το φαντάζεστε!!!
Εκεί που πας για κάποια να βρεις κάποιον pua από την παρέα της και να αρχίσετε το σαρτζάρισμα μαζί....ουαου


Καλά ε, είμαι πολύ τυχερός
Αυτήν τη στιγμή είμαι στους η/υ στο τει και σε μία ώρα γράφω (δεν θυμάμαι τι μάθημα) αλλά ήρθε σε κοντινό υπολογιστή μια που γνώρισα πριν μια βδομάδα σε καφετέρια στο τει. Αυτήν την έβλεπα συνέχεια πιο παλιά αλλά δεν έκανα κάτι (ήμουν τόσο βλάκας) μέχρι που την προηγούμενη εβδομάδα κάθισα δίπλα της στην καφετέρια ( κοίτα σύμπτωση χαχα)..
Είναι γύρω στο 7 με 8 αλλά έχει κάτι που με καυλ...ει υπερβολικά. και έχει και μια φίλη παναγία μου βοήθα.
Στην καφετέρια καθόταν με μια φίλη της όχι και πολύ ωραία και εγώ έκανα πολύ καλό άνοιγμα χωρίς να τις δίνω πολύ σημασία και κάνοντας χρήση των neg.
Αφού μου είπαν και οι δύο την γνώμη τους για τα ξόρκια και αφού είδαν ότι γνωρίζω αρκετά πάνω στις σχέσεις μεταξύ των ανθρώπων, άρχισε να με ρωτάει αυτή για ένα πρόβλημα που είχε με την φίλη της και κάπου εκεί...
ξαφνικά έρχεται ένας γνωστός από το τει και κάθετε μαζί μας (AFC και λίγο βλάκας) μετά έρχονται και άλλοι δύο και η υπόθεση πάει από το κακό στο χειρότερο. Προσπαθούσε ο Δ(φτερό μου) να τους απασχολήσει και να μην πετάνε βλακείες αλλά δεν μπορούσε να κάνει και πολλά.
Δεν κάνω κλείσιμο αφού θα την ξαναπετύχω σίγουρα και νομίζω ότι ήρθε η ώρα να της δώσω την ευκαιρία να με γνωρίσει. Τώρα περιμένω να σηκωθεί για να την γοητεύσω στον διάδρομο γιατί εδώ έχει τρελή ησυχία και πολύ κόσμο (μην παίρνει και ο καθένας από αυτούς ιδέα για τον τρόπο που προσεγγίζω γυναίκες, και ούτε να ακούσουν κάτι άλλα καλά γκομενάκια αυτά που θα πω, γιατί αύριο μπορεί να είναι η σειρά τους!!!!)



Έτσι για την ιστορία. οι άλλοι δύο το έπαιζαν πολύ γαμι...δες και μετά πήγαμε για κόντρα (από εκεί ξεκίνησαν οι κόντρες) στο μετρό Αιγάλεω.
Φάγαν χοντρή ήττα. αφού κάνουμε το 2-0 μέσα στο μετρό σε δύο όχι πολύ καλά αλλά ήταν τα μόνα που πέρασαν και άρχισαν ότι την πέφτουμε σε μπάζα κλπ, αυτοί όπου και να πήγαιναν τρώγαν άκυρο και με προκάλεσαν μετά να πάω σε όποια καλά περάσουν και να είναι μαζί!!
Παίρνω τον ένα και πάμε σε δύο πολύ καλά (που μου υπέδειξε αυτός) Μετά απο 5 λεπτά είχα το τηλ της μίας στο κινητό μου και και το ματς (3-0 πλέον) είχε αρχίσει να γίνεται τσόντα!!
Μετά άρχισαν το ότι δεν είναι ωραίο να γνωρίζεις γυναίκες στον δρόμο, και ότι φαίνεσαι ζητιάνος και λίγο γύφτος και διάφορες άλλες τέτοιες παπαρι...ες και φύγαμε.
Εγώ με τον Δ γελάγαμε

Βασικά πέρασε η ώρα και η άλλη δεν λέει να φύγει (έχασε την ευκαιρία να γνωρίσει ένα pua!!!!) και εγώ σε 10 λεπτά δίνω.
Αυτήν θα τη ξαναδώ σίγουρα οπότε σεν αγχώνομαι...


Xρωστάω ένα post για την Παρασκευή που μας πέρασε,
με την πρώτη ευκαιρία.


Player
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αυξάνεται ο ανταγονισμός
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συζητήσεις :: Main-
Μετάβαση σε: