The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Innerpowers Story

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Innerpower




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ηλικία : 40
Location : Athens
Registration date : 01/09/2008

Innerpowers Story Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Innerpowers Story   Innerpowers Story Icon_minitimeΔευ Σεπ 01, 2008 1:30 am

Χαιρετισμούς σε όλους.

Είμαι 24 και κάνω μεταπτυχιακό στον σχεδιασμό ιστοσελίδων.

Στο σχολείο από το δημοτικό μέχρι τις αρχές στο πανεπιστήμιο ήμουν geek και ότι λίγες ευκαιρίες είχα τις γαμούσα επειδή δεν ήξερα τι να κάνω. Η τελευταία μεγάλη αποτυχία ήταν ο λόγος που άρχισα να ψάχνω στο διαδίκτυο για το θέμα και έπεσα πάνω στο pu. Είχα γνωρίσει μια 30+ γκόμενα που μόλις είχε χωρίσει με τον γκόμενο της, της άρεσα επειδή ήμουν ασφαλής και κάναμε παρέα. Με το ένα και με το άλλο τελικά πηδηχτήκαμε, κόλλησα και φυσικά αυτή ξενέρωσε και άρχισε το κλασικό "κρύο/ζέστη" μέχρι που με διαολόστειλε.

Έμαθα για την κοινότητα διαβάζωντας το The Game πριν δύο χρόνια περίπου. Με μηδενικό inner game προσπαθούσα να εξασκηθώ στην δουλειά που έκανα τότε ως σερβιτόρος και είχα μικρές επιτυχίες και αρκετές αποτυχίες. Έπαιξα πολύ με τα όρια και ρίσκαρα να χάσω τη δουλειά μου αλλά δε πειράζει, γτπ ήταν η δουλειά έτσι και αλλιώς. Βρήκα γκόμενα, βρέθηκα σε μια σχέση που δεν ήθελα για 8 μήνες και την χώρισα. Πέρασα μερικούς μήνες που δεν ασχολιόμουνα καθόλου με το pick up συνειδητά αν και μου είχαν μείνει πράγματα.

Άρχισα πριν τρείς βδομάδες πάλι μέσα σε ένα γενικό πλαίσιο βελτίωσης της ζωής μου. Το βιβλίο που χρησιμοποιώ περισσότερο είναι το Magic Bullets και κλασικά Venusian Arts. Προσπαθώ να είμαι έξω κάθε μέρα και να προσεγγίζω συνεχώς. Αγαπημένα μέρη για την ώρα είναι το the mall και ο δρόμος. Ζω στην Αθήνα, β.π.

Έχω κατεβάσει πολλά βιβλία και σεμινάρια pua και ρίχνω και κάτι ματιές στο nlp.

Ο στόχος μου είναι να έχω πολλές γυναίκες στη ζωή μου όλων των ηλικιών για να γαμάω και να περνάω καλά. afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maestro
Admin
maestro


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ηλικία : 40
Location : Thessaloniki - Greece
Registration date : 17/08/2008

Innerpowers Story Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Innerpowers Story   Innerpowers Story Icon_minitimeΔευ Σεπ 01, 2008 1:37 am

Respect!

maestro.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://thegame.forumotion.com
 
Innerpowers Story
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» positive_thinker story.
» Kazouarios' story
» Maestro.. My-Story!
» player story
» The enigmatic story

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συζητήσεις :: Member Profile-
Μετάβαση σε: