The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 The enigmatic story

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Enigmatic1318

Enigmatic1318


Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ηλικία : 34
Location : Αλεξανδρουπολη
Registration date : 27/08/2008

The enigmatic story Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: The enigmatic story   The enigmatic story Icon_minitimeΠεμ Αυγ 28, 2008 10:18 pm

Λοιπον...ειμαι 19 χρονων,φοιτητης στην κομοτηνη.Ανακαλυψα τη secret community πριν εναμιση περιπου μηνα σε μια φαση που ειχα απελπιστει πλεον να ακουω το "σε βλεπω σα φιλο" και το "εχω αγορι".Ειδικα οταν εισαι σε μια πολη οπως η κομοτηνη που εχει 3.000 φοιτητες και 12.000 φοιτητριες ειναι απελπιστικο να σε εχουν οι μισες για φιλο και οι μισες για λιγουρη.Ευτυχως σαν μαννα εξουρανου ηρθε το the game.Αυτο ηταν η αρχη που μου ανοιξε τα ματια.Απο τοτε διαβαζω μανιωδως βιβλια PUA και αφου επεισα τον κολλητο μου στην κομοτηνη να ασχοληθει κι αυτος θα αρχισουμε απο οκτωβριο μαζι το sarging.Ο ενας θα ειναι wingman του αλλου.Ηδη διαβασε το game και του εδωσα τωρα τη MM.Θα ξεκινησουμε κανοντας το Rules of the game.Μετα θα συνεχισουμε κανονικα με τη MM ως βαση για να μαθουμε.

Οσον αφορα εμενα ασχολουμαι με το παγκρατιο(πολεμικες τεχνες),γυμναστικη,bowling,cinema,καφετεριες.Δεν ειμαι και πολυ του clubbing γι'αυτο θα επικεντρωθω σε καφετεριες και bar.Τωρα θα παω δευτερο ετος στη σχολη μου και εχω σκοπο μεχρι να την τελειωσω να με ξερει ολη η κομοτηνη ως player Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maestro
Admin
maestro


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ηλικία : 40
Location : Thessaloniki - Greece
Registration date : 17/08/2008

The enigmatic story Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The enigmatic story   The enigmatic story Icon_minitimeΠεμ Αυγ 28, 2008 10:46 pm

Κοίτα σύμπτωση!!
Και εγώ το Παιχνίδι το βρήκα στην Κομοτηνη στον Παπασωτηρίου το βιβλιοπωλείο.

Μ’αρέσει η σειρά που έχεις βάλει τα πράγματα.
Κάπως έτσι ξεκίνησα και εγώ. Τhe game και μετά Μystery Method.
Το Ruleς of the Game βρίσκω εξαιρετικό. Θα σε κάνειπαιχταρά μέχρι να το τελιώσεις όλες τις αποστολές.

Σκέφτομαι μία ιδέα για το forum και θέλω να μου πεις την γνώμη σου (θα μπορούσε να ήταν opener αυτο, χεχε)
Σκέφτομαι να ανεβάσω αποστολές απο το Ruleς of the Game για να τις πραγματοποιούμαι όποιοι το θέλουμε.
Δηλάδή θα ανεβάζω το αρχικό post που θα είναι η αποστολή κα μετά όποιος την ολοκληρώνει μπορεί να ανεβάζει την εμπειρία του σαν post reply.
Τί λες?

maestro.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://thegame.forumotion.com
player




Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ηλικία : 36
Location : athina
Registration date : 19/08/2008

The enigmatic story Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The enigmatic story   The enigmatic story Icon_minitimeΠαρ Αυγ 29, 2008 1:01 am

Κάπου εδώ μου γεννήθηκε μια απορία:
Τι είναι το Ruleς of the Game?

Πάντως περιμένω για να βγάλω εις πέρας τις αποστολες... Cool


player
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Enigmatic1318

Enigmatic1318


Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ηλικία : 34
Location : Αλεξανδρουπολη
Registration date : 27/08/2008

The enigmatic story Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The enigmatic story   The enigmatic story Icon_minitimeΠαρ Αυγ 29, 2008 12:46 pm

Nαι φαινεται καλη ιδεα το να βσλεις τις αποστολες εδω.Το rules of the game ειναι ενα e-book του Style που εχει νομιζω 30 αποστολες που πρεπει να κανεις σε 30 μερες και λεει οτι μεχρι να τις τελειωσεις θα εχεις καταφερει να βγεις ραντεβου η κατι τετοιο.Maestro εσυ το εχεις κανει το rules of the game?Αν το κανω μαζι με τον wingman μου μετα το τελος του θα μπορω να κανω πιο ευκολα και ανετα ανοιγματα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maestro
Admin
maestro


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ηλικία : 40
Location : Thessaloniki - Greece
Registration date : 17/08/2008

The enigmatic story Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The enigmatic story   The enigmatic story Icon_minitimeΠαρ Αυγ 29, 2008 5:08 pm

To Rules of the Game to είχα αρχίσει αλλά ποτέ δεν το τελίωσα.
Αλλά νομίζω τώρα με τις on-line αποστολές του forum είναι μία καλή ευκαιρία να το τελιώσω.

Το βιβλίο αυτό σε οδηγεί βήμα-βήμα προς ένα πετυχημένο PUA.
Δεν σε βάζει κατευθείαν στα βαθιά, αλλά σε ξεκινάει με αποστολές εύκολες στην αρχή που στην συνέχεια "δυσκολεύουν".
Άρα ναι, μπορώ να πω ότι αφού το τελιώσεις και μετά θα βλέπεις τελείως διαφορετικά το όλο θέμα.

Ο Style είπε ότι, ο λόγος που έγραψε αυτό το βιβλίο είναι επειδή μετά την τεράστια επιτυχία που προκάλεσε Το Παιχνίδι πέσαν όλοι πάνω του και του ζητούσαν να τους κάνει PUAs. Επείδη αυτό ήταν αδύνατο έφτιαξε ένα βιβλίο με την μεθοδολογία που θα έβαζε οποιοδήποτε μαθητή του να ακολουθήσει ώστε να πετύχει τον στόχο του. Άρα είναι σαν να έχεις προσωπικό προπονητή των Style όταν εκτελείς τις αποστολές του!!

Λοιπόν ψηφίστηκε!
Απόψε το βράδυ ανεβάζω την πρώτη αποστολή

maestro.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://thegame.forumotion.com
 
The enigmatic story
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» The Story of Alfredinho
» Maestro.. My-Story!
» positive_thinker story.
» Greg's story
» my short story

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συζητήσεις :: Member Profile-
Μετάβαση σε: