The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ανοιγματα!

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
papagalos




Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ηλικία : 27
Location : Αρτα
Registration date : 07/04/2012

Ανοιγματα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ανοιγματα!   Ανοιγματα! Icon_minitimeΚυρ Απρ 08, 2012 8:52 pm

Οκ... μπορει να ειναι ευκολο να πλησιασεις μια κοπελα και να της πεις κατι... αλλα απο οτι εχω διαβασει αυτο δεν θα πρεπει να ειναι κατι συνηθησμενο!!! και θα ηθελα μερικα ανοιγματα που χρεισιμοποιητε ωστε να μπορω να αρχισω ναι τα λεω και μετα με αναλογη εμπειρια να αρχισω να ανοιγω με δικα μου!!!
Θα ημουν ευγνωμων! Ευχαριστω!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mr.x




Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ηλικία : 34
Location : αθήνα
Registration date : 23/01/2012

Ανοιγματα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανοιγματα!   Ανοιγματα! Icon_minitimeΚυρ Μάης 06, 2012 1:52 pm

Εμένα μου είναι πολύ δύσκολο να πλήσιάζω κοπέλα αλλά της λίγεσ φορές που το έχω κάνει εχώ πει .... "Με συγχωρείς, έλεγα να έρθω να σε γνωρίσω, δεν έχω πολύ χρόνο αλλά... πως σε λενε"( αυτό όμως με μία καλή γλώσσα του σώματος). ένα αλλο που εχω πει ήταν " γεια, πως σε λενε" (μόνο που με κοιταγε παράξενα και με τό ζορι μου μήλαγε και αυτό επηδη δεν της είπα οτι την είδα και ήθελα να την γνωρίσω). τελος πάντων μπορείς να μάθεις κατι απ'εξω για να έχεις κατι να πεις, συνηθως οταν λες κατι μου να εχει να κανει με σχεσεις μεταξυ αγορια και κοριτσια εκεινες θα σου δωσουν την γνώμη τους, και θα αρχισουν να μιλάνε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ανοιγματα!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συζητήσεις :: Sticky Points-
Μετάβαση σε: