The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Σκεπτικο...

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
papagalos




Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ηλικία : 27
Location : Αρτα
Registration date : 07/04/2012

Σκεπτικο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Σκεπτικο...   Σκεπτικο... Icon_minitimeΚυρ Απρ 08, 2012 9:49 am

Δεν εχω πολλα να πω αλλα οτι εχω θα το βγαλω.! Razz
Κατα την γνωμη μου το PUA ειναι ενας τροπος για να καταλαβεις καπως καλυτερα το γυναικειο μυαλο. Δεν ειναι για να ριξεις και τις πιο καυτες γκομενες αλλα για της καταλαβεις.! Σε βοηθαει να καταλαβεις οτι ειναι ανθρωποι οτι επειδη ειναι πολυ ομορφες δε σημαινει οτι δε μπορει καποιος και που δεν ειναι ομορφος να τις ριξει. Οτι δεν εχει σημασια η ομορφια ( ενταξει λιγο εχει) αλλα ο τροπος που θετεις να πραγματα και τα προσαρμοζεις και τα λες ωστε να της διμηουργησεις ενα ωραιο συναισθημα που μετα θα της μεινει και θα της μεινεις και συ! Οπως μερικοι εχουν πει οτι το παιχνιδι. Δεν ειναι να γαμησεις καποια αλλα για να την γνωρισεις, να την καταλαβεις και μετα αφου την εχεις καταλαβει θα θελει να την γαμησεις.!
Το PUA ειναι κι ολας ενας τροπος απο μονος του να σου ανεβασει την αυτοπεποιθηση.

Προσωπικα χθες εκανα για πρωτη φορα open με μια κοπελα νομιζω στην ηλικια μου και επειδη ηταν το πρωτο μου ημουν καπως ενθουσιασμενος ουτε καν συστηθηκα.! Ανοιξα κανοντας μια ερωτηση αν πιστευει πως οι αντρες καταλαβαινουν τις γυναικες. Ενταξει λιγα ειπε μετα της ειπα οτι δε μπορω να καταλαβω γιατι κολλανε με μαλακες... μου ειπε την γνωμη της και μετα εφυγα χωρις να συστηθω χαχα!! Αλλα ενταξει δε με πειραζει γιατι ολο αυτο ειχε φαση απο μονο του ηταν γαματο και οτι δεν ειναι καθολου δυσκολο να κανεις συζητηση! Ημουν με 2 φιλους μου και αυτη με μια φιλη της καθομασταν διπλα διπλα στην καφετερια και ενταξει ειχε φαση!!!

Αυτα! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mr.x




Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ηλικία : 34
Location : αθήνα
Registration date : 23/01/2012

Σκεπτικο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σκεπτικο...   Σκεπτικο... Icon_minitimeΚυρ Μάης 06, 2012 2:15 pm

Εχει πλάκα το sarging όταν έχεις με κάνποιον κα το κάνεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Σκεπτικο...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συζητήσεις :: Ημερολόγιο-
Μετάβαση σε: