The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 player story

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
player




Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ηλικία : 36
Location : athina
Registration date : 19/08/2008

player story Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: player story   player story Icon_minitimeΠαρ Αυγ 22, 2008 3:57 pm

Πρώτα απ' όλα καλή αρχή στο forum.

Λοιπόν, βλέποντας την ιστορία του maestro και επειδή πιστεύω ότι όντως είναι καλό να έχει ο καθένας ένα profile που να λέει λίγα πράγματα για τον εαυτό του και να θέτει τους στόχους του,
γράφω κι εγώ μερικά πραγματάκια:

Κάπου εδώ πρέπει να συστηθώ. Είμαι ο player και έχω τρελή όρεξη...

Αυτή τη στιγμή είμαι στα 21 μου χρόνια και τα πράγματα πάνε από το καλό στο καλύτερο.
Ζω, σπουδάζω και δουλεύω στην Αθήνα.

Είμαι αρκετά εμφανήσιμος (και πολύ μετριόφρον), είμαι ψηλός (γύρω στο 1,90), μελαχρινος, λίγο αδύνατος και από τι μου λένε μετράω. Βέβαια αυτό δεν έχει και πολύ σημασία αν δεν έχεις αυτοπεποίθηση!!!
Αλλά είναι πολύ θετικό όταν την έχεις.
Και αυτό το λέω γιατι μέχρι το τέλος του λυκείου με τις γκόμενες δεν είχα αρκετή αυτοπεποίθηση για να το προχωρίσω το πράγμα και έτσι ήμουν απλώς φίλος μαζί τους...αν και μερικές από αυτες μου την έπεφταν!!! (Εδώ μπορείτε να με βρίσετε όπως έκανα κι εγώ γι αυτά που δεν έκανα τότε)

Σε όλους τους άλλους τομείς έπρεπε, αν όχι να είμαι ο καλύτερος, οι άλλοι να μιλάνε με σεβασμό για μένα, και γενικώς δεν μπορώ να ξέρω ότι κάποιος μπορεί να κάνει κάτι και εγώ δεν μπορώ. εκεί τρελένομαι. Αυτό, από θέμα υγείας δεν είναι και τόσο καλό γιατί μετράω αρκετές επεισκέψεις σε νοσοκομεία και γιατρούς χωρίς ευτιχώς να έχω κάποια σοβαρή αναπηρία η κάποιο τρέλο σημάδι, αλλά πλέον υπάρχουν κάποια όρια σε αυτά που κάνω.

Επίσης μου σρέσει να κάνω πραγματα, τα οποία οι περισσότεροι δεν μπορούν ή δεν τολμούν, και το να ρίχνω ΩΡΑΙΕΣ γκόμενες είναι ένα από αυτά...

Κάποια στγιγμή και αφού είχα διαβάσει αρκετά βιβλία ψυχολογίας (τα είχε ο πατέρας μου σπίτι και τα κατάσχεσα) έπεσε στα χέρια μου 'Το Παιχνίδι' το οποίο όπως σχεδόν όλοι το διάβασα σε ελάχιστο χρόνο (μόλις 2 μέρες).Έπειτα άρχισα να κάνω κάποιες σημειώσεις και άρχισα να εφαρμόζω διάφορα πραγματάκια και τελικά το βιβλίο το έχω διαβάσει πάνω από 4 φορές!!

Στη συνέχεια βρήκα έναν άλλο forum που με έβαλε για τα κάλα στο θέμα και μου άλλαξε τη ζωή και τώρα βρίσκομαι και εδω...

Στη ζωή μου έχω κοιμηθεί με 12 γυναίκες (τις θεωρώ λίγες) και όλες ήταν μετά το λύκειο.
Ο στόχος που έχω βάλει είναι στο διάστημα 30/7/08 έως 30/7/09 (δηλ μέσα στα 21 μου) να κοιμηθώ με πάνω από 50 γκόμενες, περίπου 1 κάθε εβδομάδα. Ελπίζω να το περάσω γιατί ειναι δύσκολο λόγω πολλών ασχολειών.

Αυτό που μου αρέσει περισσότερο είναι ένα παιχνίδι που παίζω. Το έχω ονομάσει: "λίστα"
Έφτιαξα στην access έναν πίνακα που καταχωρώ τις γκόμενες που γνωρίζω (number close)
και προσπαθώ να κάνω ρεκόρ close κάθε μήνα, κρατώντας από την άλλη και στατιστικά στοιχεία για τις επιδόσεις μου!!

Α εννοείτε ότι, το να έχω όποια γκόμενα γουστάρω είναι ο κύριος στοχος μου...
μέχρι να βρω την ξεχωριστή γυναίκα που θα γεννήσει τον player jounior...(χαχα μου άρεσε αυτό)




Ως τότε καλά αποτελέσματα σε όλους και καλό game..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maestro
Admin
maestro


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ηλικία : 40
Location : Thessaloniki - Greece
Registration date : 17/08/2008

player story Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: nice work   player story Icon_minitimeΣαβ Αυγ 23, 2008 1:42 pm

Μ' άρεσε πολύ το post player!

To περίεργο με όσους έχω μιλήσει και έχουν διαβάσει το βιβλίο "Το Παιχνίδι" είναι ότι όλοι τους έχουν κάνει ακριβώς τα ίδια πράγματα.
1.Το έχουν διαβάσει σε χρόνο ρεκορ.
2. Το έχουν διαβάσει πάνω απο 1 φορά.
3. Ήταν βιβλίο που τους άλαξε κατα κάποιο τρόπο την ζωή.
4. Όλοι πήρα χαρτί και μολύβι και κρατούσαν σημειώσεις ή με κανα φωσφορούχο μαρκαδόρο υπογραμίζαν υλικό απο το βιβλίο.

Η ιδέα με την λίστα σου είναι γαμάτη και σκεφτομαι να την ξεκινήσω και εγώ.
Είναι σαν μια συνεχόμενη πρόκληση που ξέρεις ότι κάθε βδομάδα πρέπει να καταφέρεις να κάνεις 1 τουλάχιστον κλείσιμο.

maestro.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://thegame.forumotion.com
player




Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ηλικία : 36
Location : athina
Registration date : 19/08/2008

player story Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: player story   player story Icon_minitimeΤρι Αυγ 26, 2008 1:31 pm

Κι όμως έχω έναν φίλο που δεν το έχει διαβάσει ούτε μια φορά ολοκληρο!!
Αυτός είναι και ο λόγος που δεν του έχω πει τι άλλο υπάρχει...
Όσο και να θες να βοηθήσεις κάποιον, αν ο ίδιος δεν θέλει να βοηθήσει τον εαυτό του, δεν μπορείς να κάνεις τίποτα.

Ο Neil Straus προτού ασχοληθεί με την "τέχνη" ήταν συγγραφέας.
Έγινε ο καλύτερος στην ταχεία αποπλάνηση των γυναικών, δεν θα μπορούσε να γράψει ένα τέλειο βιβλίο??

Οπότε δικαιολογήμένα όλοι το διαβάζουν πάνω από μια φορά και σε χρόνο ρεκορ.
Συν, ότι πριν διαβάσεις αυτό το βιβλίο δεν μπορείς να φανταστείς ότι υπάρχουν τέτοιες μέθοδοι!!(εκτός αν είσαι πολύ τυχερός και τυχαία το βρεις στο Internet, ένας στους χίλιους και αν)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lancefot

lancefot


Αριθμός μηνυμάτων : 4
Registration date : 21/08/2008

player story Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: player story   player story Icon_minitimeΤετ Αυγ 27, 2008 4:09 pm

Μπά μη το λες!
Εγώ από το ίντερνετ άρχισα να μπαίνω στο κόλπο!
Την έφαγα όμως για τα καλά στον πισινό, όταν πλήρωσα τα 30 ευρόπουλα στον μαλάκα και πήρα ένα τετραδιάκι με μια ψυχρή μετάφραση των newsletters του Ross Jefries. Ένιωσα όμως μια ικανοποίηση όταν έδωσα μόνο 27 και πήρα του Style με 500 σελίδες!
Απλά το συγκεκριμένο βιβλίο κατά κύριο λόγω σου ανοίγει τα μάτια και διευρύνει τους ορίζοντες σου όσον αφορά τους ΒουΤουΠου παγκοσμίως! Και ευλογία και χαρά αυτού του τόππικ η δυνατότητα να τα σχολιάζουμε και να τα αναλύουμε όλα. Ασχέτως δασκάλων και μεθόδων ! Ο Maestros είναι στην ίδια τροχιά σκέψεις με τον Style. Αυτό φτάνει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maestro
Admin
maestro


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ηλικία : 40
Location : Thessaloniki - Greece
Registration date : 17/08/2008

player story Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: player story   player story Icon_minitimeΤετ Αυγ 27, 2008 5:11 pm

χεχεχεχεχεχε!
Πραγματικά ρε παιδιά!
Μεγάλη φόλα το βιβλίο του ακατανόμαστου.
Χθες μου έστειλε και ένα newsletter για να προωθήσει τα DVD του, τα οποία ξαναείδα εχθές (τα free samplakia μονο) και γελούσα μόνος μου.
Πως κατάφερε να με κάνει να νιώθω άβολα μόνο βλέποντας τους τρόπους πεσίματος του, αυτό είναι πραγματικά ταλέντο.

Σ' ευχαριστώ πάντως για τα καλά σου λόγια lancefot.
Αμα όπως λες είμαι στην ιδια τροχιά με τον Style σύντομα θα έχω το δικό μου βιβλίο με 500 σελίδες Razz

Ciao mates
maestro.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://thegame.forumotion.com
 
player story
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» positive_thinker story.
» The enigmatic story
» Innerpowers Story
» Story of a Rake
» Kalitexnis Story

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συζητήσεις :: Member Profile-
Μετάβαση σε: