The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 2 ερωτήσεις ανοίγματος

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Smooth




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Registration date : 04/08/2011

2 ερωτήσεις ανοίγματος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: 2 ερωτήσεις ανοίγματος   2 ερωτήσεις ανοίγματος Icon_minitimeΠαρ Αυγ 05, 2011 10:10 am

Καλημέρα κύριοι,

θεωρώ την ιδέα του portal πολυ έξυπνη.Από την πλευρά μου είμαι πολύ φρέσκος, μολις διάβασα το βιβλίο κ έχω 2 θέματα για τα οποια θα ήθελα περισσότερη "'έμπνευση" απο αυτή του βιβλίου, την οποία ίσως μου δώσετε εσείς ξέροντας και την ελληνική πραγματικότητα:
-Σύμφωνα με το βιβλίο είναι σύνηθες να χρειαστεί να προσεγγίσεις group (όμορφες γυναίκες = σπάνια μόνες), αλλά ο τρόπος προσέγγισης του group με δυσκολεύει λίγο. Οκ, έχω ζητήσει φωτιά κ πιάσει την κουβέντα ή να τύχει να είμαι κοντά κ να ανοίξω κουβέντα πιανόμενος απο κάτι που λένε .. Άλλοι τρόποι - ιδέες?
-Εκτός απο τα magic, πώς μπορείς να εντυπωσιάσεις το group / να τους κάνεις να αισθανθούν όμορφα για τον εαυτό τους? Θέματα/lines που μπορούν να λειτουργήσουν? (Σαφώς και στο βιβλίο υπάρχουν προτάσεις και παραδείγματα αλλά θα ήθελα και τη γνώμη σας -ίσως όντας στην Ελλάδα κ ξέροντας τα θέματα ενδιαφέροντος να μου δώσετε επιπλέον χρήσιμες ιδέες )

Ευχαριστώ εκ των προτέρων και θα τα λέμε,

Smooth
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
enomish

enomish


Αριθμός μηνυμάτων : 19
Ηλικία : 38
Location : Πτολεμαιδα
Registration date : 08/08/2009

2 ερωτήσεις ανοίγματος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2 ερωτήσεις ανοίγματος   2 ερωτήσεις ανοίγματος Icon_minitimeΔευ Φεβ 20, 2012 1:47 pm

μη φοβηθεισ να σχολιασεις μοδα ρουχα παπουτσια μαλια νυχια δε το κανουν πολλοι αντρες γιατι ετσι κ αλλιωσ δεν εχουν ιδεα κανε χαμογελαστη κριτικη... αν εισαι σε σετ συγκιρνε τες μεταξυ τουσ κ πεσ τι εκφραζει το outfit τουσ απο μακρια με θετικο τροπο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=1445440284
setran




Αριθμός μηνυμάτων : 11
Location : αθηνα
Registration date : 25/11/2011

2 ερωτήσεις ανοίγματος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 2 ερωτήσεις ανοίγματος   2 ερωτήσεις ανοίγματος Icon_minitimeΔευ Φεβ 20, 2012 6:48 pm

enomish έγραψε:
μη φοβηθεισ να σχολιασεις μοδα ρουχα παπουτσια μαλια νυχια δε το κανουν πολλοι αντρες γιατι ετσι κ αλλιωσ δεν εχουν ιδεα κανε χαμογελαστη κριτικη... αν εισαι σε σετ συγκιρνε τες μεταξυ τουσ κ πεσ τι εκφραζει το outfit τουσ απο μακρια με θετικο τροπο...

σωστα ειναι αυτα
στο σχολιο για μαλλια κτλ να εισαι πρωτοτυπος και οχι μονο πχ ωραια μαλλια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
2 ερωτήσεις ανοίγματος
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συζητήσεις :: Sticky Points-
Μετάβαση σε: