The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Learn from the best or be like the rest!

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
maestro
Admin
maestro


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ηλικία : 40
Location : Thessaloniki - Greece
Registration date : 17/08/2008

Learn from the best or be like the rest! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Learn from the best or be like the rest!   Learn from the best or be like the rest! Icon_minitimeΣαβ Μάης 28, 2011 9:47 pm

Κύριοι,

Το καλοκαίρι πλησιάζει και ενώ κάποιοι χτυπιούνται στα γυμναστήρια για να εμφανιστούν στις παραλίες κάποιοι άλλοι ακονίζουν τις ρουτίνες τους.
Νομίζω είναι καιρός για μεγάλες και δραστικές αλλαγές και έχω την κατάλληλη πρόταση.

Έχω έρθει σε επαφή και μπορούμε να καλέσουμε στην Ελλάδα για σεμινάριο τον κύριο Mystery και την ομάδα του.
Το σεμινάριο θα έχει διάρκεια ένα Σ/Κ και θα είναι κάπου μέσα στους καλοκαιρινούς μήνες.
Υπάρχουν ακόμα 3 θέσεις κενές και η καθεμία από αυτές κοστίζει 3000ευρώ.
Θα είμαστε οι πρώτοι Έλληνες που θα έχουν την ευκαιρία να ζήσουν κάτι τέτοιο και είμαι
σίγουρος ότι πρόκειτε για ένα σεμινάριο που αλλάζει ζωές.
Εγώ είμαι είμαι ήδη μέσα!
Ψηθήτε!

maestro.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://thegame.forumotion.com
Kon




Αριθμός μηνυμάτων : 13
Registration date : 02/03/2011

Learn from the best or be like the rest! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Learn from the best or be like the rest!   Learn from the best or be like the rest! Icon_minitimeΔευ Μάης 30, 2011 3:11 pm

Θα ήταν τέλεια αλλά δεν έχω δυνατότητα να διαθέσω 3000Ε, ακόμα και για ένα τέτοιο σεμινάριο... Sad
Όσοι μπορούν πιστεύω ότι πρέπει αν το κάνουν με τα χίλια!!! Ορμάτε!!!

Υ.Γ. Θα μ' άρεσε βέβαια να ερχόμουν μονάχα να τον δω, να πάρω ένα αυτόγραφο και να φύγω Very Happy Please ειδοποιήστε όταν κανονιστεί, να περάσω μόνο μια βόλτα Razz

Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maestro
Admin
maestro


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ηλικία : 40
Location : Thessaloniki - Greece
Registration date : 17/08/2008

Learn from the best or be like the rest! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Learn from the best or be like the rest!   Learn from the best or be like the rest! Icon_minitimeΔευ Μάης 30, 2011 9:18 pm

Δυστυχώς αυτές είναι οι τιμές τους Kon και νομίζω ότι είναι λογικό αν σκεφτείς ότι κοντά στα μισά χρήματα είναι τα έξοδά τους.
Αν όμως μας ενδιαφέρει κάτι κοντά στο χιλιάρικο τότε η καλύτερη πρόταση είναι ο Speer, o οποίος πέρσι βγήκε και pua της χρονιάς.
Mad skills!
Όσοι δεν γνωρίζεται την δουλεία του ρίξτε μια ματιά εδώ:
https://www.youtube.com/watch?v=Dk8Guf0hXHM&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=AL0N-R6yw34

Αν ενδιαφέρεστε και μαζευτούμε 4-5 άτομα μπορώ να έρθω σε επαφή μαζί του και να το οργανώσω.

maestro.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://thegame.forumotion.com
NorthenPolar

NorthenPolar


Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ηλικία : 33
Location : North Pole
Registration date : 21/05/2011

Learn from the best or be like the rest! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Learn from the best or be like the rest!   Learn from the best or be like the rest! Icon_minitimeΤρι Μάης 31, 2011 12:25 pm

Ποοο.... Ξενερωσα τη ζωη μου τωρα...μακαρι να ειχα τα λεφτα θα συμμετειχα..Αλλα ειναι πολλα τα ατιμα... Sad((((((((((((
Τραβα τον βιντεο ^^
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kon




Αριθμός μηνυμάτων : 13
Registration date : 02/03/2011

Learn from the best or be like the rest! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Learn from the best or be like the rest!   Learn from the best or be like the rest! Icon_minitimeΚυρ Ιουν 05, 2011 1:59 pm

Δυστυχώς ακόμη και τα 1000 είναι πολλά... Τι να κάνουμε, έτσι είναι, δεν πειράζει. Αφού maestro μπορείς να το κάνεις σου προτείνω να καλέσεις τον Mystery, θα αξίζει πολύ περισσότερο και μόλις τελειώσει το σεμινάριο να έρθεις να μας πεις εντυπώσεις!!!

Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Learn from the best or be like the rest!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συναντήσεις-Σεμινάρια-
Μετάβαση σε: