The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Aprovleptos

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Aprovleptos




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Registration date : 11/05/2011

Aprovleptos Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Aprovleptos   Aprovleptos Icon_minitimeΚυρ Μάης 15, 2011 7:25 pm

Πιστεύω πως ήρθε κ η δική μου ώρα να πω τη δικιά μου καλησπέρα κ να συστηθώ...

Το forum το βρήκα κλασικά με googling... μετά την ανάγνωση του βιβλίου..
Το στήσιμο κ η δουλεία που έγινε με το "καλημέρα" του forum ειναι αξιοθαύμαστη πραγμα το οποίο δεν χρειάζεται να το αναλύσω γιατί θα διαβαστεί πιο πολύ σαν εύσημο προς τον δημιουργό παρα σαν η πραγματική μου άποψη.

Οσο αφορα εμένα...βαδίζω πλέον προς το 27ο έτος μου..κ μένω Αθήνα...
Το βιβλίο το διάβασα πρίν 2 μήνες...κ παράλληλα ξεκίνησα να σκαλίζω πράγματα με nlp e.t.c...
Δέν θα μπορούσα ποτέ να πώ οτι κάποιος απο τους ήρωες του βιβλίου είναι πρώτυπο μου γιατί γενικά ποτε στη ζωή μου δέν είχα πρώτυπα....παρα μόνο θαύμαζα ανθρώπους που δίψαγα να ακούσω ή να διαβάσω τις εμειρίες τους ωστέ στο τέλος να φτιάξω στο μυαλό μου το δικό μου κοκτέϊλ κ να πράξω αυτόνομα.....οπότε καταλαβένετε οτι είμαι θαυμαστής του Style γιατι κάπως έτσι λειτουργεί κ αυτός...

Μετά το τέλος της ανάγνωσης του βιβλίου ξεκίνησα την διαδικασία της δικιάς μου αυτοβελτίωσης....η οποία έφερε καρπούς παρα πολύ γρήγορα....αλλα δέν μπορώ να ανοίξω σήμερα το ημερολογιο μου....κ ο λόγος είναι οτι ο καρπός του ξεκινήματος μου με υπνώτισε με αποτέλεσμα να επαναπαυθώ κ να χαλαρώσω....αυτος ο καρπός χάθηκε πρίν 2 βράδιές κ ο λόγος που δέν μπορώ να ανοίξω το ημερολογιο μου είναι οτι είμαι λίγο έξω απο τα νερά μου....

Σύντομα πιστεύω να κάνω το comeback κ να ξεκινήσω να τη μοιράζομαι στο forum..
Ο βασικότερος λόγος που θα τη μοιράζομαι είναι οτι το forum ειναι κομμάτι της...γιατί ξέρω πόσο θα με βοηθήσει να τα γράφω κ να τα διαβάζω μετα στο monitor μου...

Περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το βιογραφικό μου κ τα χαρακτηριστικά μου θα αναφερθούν μέσα απο τα επόμενα post μου....που ὀπως ανάφερα πιστεύω κ ελπίζω να είναι σύντομα...

Καλώς σας βρήκα.... (όσοι κ αν διαβάζετε αυτό το post)...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NorthenPolar

NorthenPolar


Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ηλικία : 33
Location : North Pole
Registration date : 21/05/2011

Aprovleptos Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλωσόρισες!   Aprovleptos Icon_minitimeΠεμ Μάης 26, 2011 12:49 am

Πολύ ενδιαφέροντα αυτά που γράφεις κι εγώ νέος χρήστης είμαι αλλά το φόρουμ με μάγεψε απ την πρώτη στιγμή, αν και δεν έχω διαβάσει το συγκεκριμένο βιβλίο (βρισκεται όμως νούμερο 2 στην λίστα προτεραιότητας) (τώρα διαβάζω το Alpha Male).
Πιστεύω θα περάσουμε καλά, καλή μας αρχή λοιπόν! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Aprovleptos
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συζητήσεις :: Member Profile-
Μετάβαση σε: