The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Aftarxhkos

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Τυχερός

Τυχερός


Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ηλικία : 42
Location : Thessalonikh
Registration date : 06/04/2011

Aftarxhkos Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Aftarxhkos   Aftarxhkos Icon_minitimeΠαρ Απρ 22, 2011 2:53 pm

Γεια σας Παίχτες. Το όνομα μου είναι “Aftarxhkos” και μένω στην πανέμορφη μας Θεσσαλονίκη. Θέλω και εγώ μέσα από αυτό το φόρουμ να διαφωτιστώ όσον αφόρα την τέχνη του πεσίματος. Επίσης θα ήθελα να γνωρίσω άτομα από Θεσσαλονίκη, για να βγούμε για καφεδάκι και να γνωριστούμε καλύτερα, με σκοπό να οργανώσουμε το σχέδιο του πεσίματος σε διάφορα σημεία και μαγαζιά της πόλης. Περιμένω μήνυμα από όλους τους φίλους της κοινότητας για να συζητήσουμε για διάφορα θέματα, και προβληματισμούς για το θέμα που μας καίει όλους μας. Με εκτίμηση Aftarxhkos jocolor
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Geonx




Αριθμός μηνυμάτων : 4
Registration date : 02/05/2010

Aftarxhkos Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftarxhkos   Aftarxhkos Icon_minitimeΣαβ Απρ 23, 2011 9:15 am

Γεια σου φίλε. Μένω Λάρισα, αλλά ανεβαίνω συχνά Θεσσαλονίκη.
Αν κανονίσω κάτι κάποια στιγμή, θα χαρώ να βρεθούμε Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tolios




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Registration date : 09/08/2010

Aftarxhkos Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: to idio   Aftarxhkos Icon_minitimeΣαβ Μάης 14, 2011 3:04 pm

Xairetw kai tous duo.
Kai egw menw Larisa kai anebainw suxna THessaloniki.
Xara mou na gnwristoume.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Geonx




Αριθμός μηνυμάτων : 4
Registration date : 02/05/2010

Aftarxhkos Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftarxhkos   Aftarxhkos Icon_minitimeΣαβ Μάης 14, 2011 6:09 pm

tolios μένεις Λάρισα;
pm me περισσότερες πληροφορίες, αν μπορείς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τυχερός

Τυχερός


Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ηλικία : 42
Location : Thessalonikh
Registration date : 06/04/2011

Aftarxhkos Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftarxhkos   Aftarxhkos Icon_minitimeΤρι Μάης 17, 2011 5:31 pm

Παιδίa όποιος θέλει να βρεθούμε και να τα πούμε από κοντά, ας μου στείλει ένα μήνυμα να κανονίσουμε και να τα πούμε. Με εκτίμηση Aftarxhkos.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τυχερός

Τυχερός


Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ηλικία : 42
Location : Thessalonikh
Registration date : 06/04/2011

Aftarxhkos Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftarxhkos   Aftarxhkos Icon_minitimeΠαρ Ιουν 10, 2011 12:22 pm

Γεια σας Παίχτες, Σας εύχομαι καλό καλοκαίρι.. Είναι μία υπέροχη περίοδος, όσον αφορά το καμάκι. Καταρχήν βλέπεις τι παίρνεις λόγο ρούχων, Και τώρα οι κοπέλες έχουνε ανάψει και φουντώσει για τα καλά. Η πρόταση μου είναι να βρεθούμε όλοι οι Βουτουπου της Θεσσαλονίκης Και να κάνουμε για το γνωστό σε όλους μας σαλτσαρισμα. Κρίμα που δεν γίνετε να βρεθούμε όλα τα μέλει από όλη την Ελλάδα, Θα ήτανε πολύ συναρπαστικό. Όσον αφορά το σεμινάριο δύστυχος δεν θα μπορέσω να παραβρεθώ. Θα ήθελα πολύ να δω τον μυστήριο έστω και από ένα μικρό απόσπασμα από ένα βιντεάκι. Maestro κάνε μία προσπάθεια να τραβήξεις ένα μικρό απόσπασμα για να τον δούμε και εμείς. Περιμένω μήνυμα για την συνάντηση στην Θεσσαλονίκη. Καλό κυνήγι φίλοι μου. Με εκτίμηση Aftarxhkos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τυχερός

Τυχερός


Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ηλικία : 42
Location : Thessalonikh
Registration date : 06/04/2011

Aftarxhkos Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftarxhkos   Aftarxhkos Icon_minitimeΔευ Ιουν 13, 2011 12:27 pm

Επιτέλους τελείωσα και εγώ με την σειρά μου το βιβλίο. Ένιωσα διάφορα συναισθήματα να με διαπερνούνε. Η ουσία για μένα είναι πώς τελικά όλα καταλήγουνε στο ίδιο αποτέλεσμα. Όπως λέγανε και οι πρόγονοι μας, παν μέτρων άριστον. Όλα με μέτρο. Είναι σαν μια ζυγαριά, βάζεις και από της δυο μεριές. Εύχομαι σε όλους όσους έχουνε διαβάσει το βιβλίο να βρούνε αυτό που πραγματικά ψάχνουνε. Το καινό που έχει δημιουργηθεί μέσα μας δεν είναι τίποτα άλλο από εγωισμός. Οι άνθρωποι γενικά θέλουνε συνέχεια και πιο πολλά, ξεχνάνε και δεν βλέπουνε αυτά που έχουνε, απλός βλέπουνε αυτά που θα ήθελαν να έχουνε. Γιαφτό δημιουργείτε η αίσθηση της έλλειψης διαφόρων υλικών πραγμάτων και διαφόρων συναισθημάτων. Αυτό που θέλω να πω είναι, ότι καλό είναι να κοιτάμε αυτά που έχουμε και όχι αυτά που προσδοκούμε. Για τη τελικά μπορεί και να μην τα έχουμε ανάγκη, και όλα να είναι στο μυαλό μας. Αυτά. Εγώ θα συνεχίσω να σαλτσάρω για τη αυτό με αναζωογονεί και με κάνει να νιώθω ωραία, με επιβεβαιώνει και με γεμίζει σαν άνθρωπο. Πάντα με μέτρο. Θα ήθελα να βρω μια κοπέλα και να κάνω μια υγιή σχέση, αλλά και να τύχει και κάτι περιστασιακό για τη όχι. Σας εύχομαι καλή επιτυχία σε όλους, όποιο και να είναι το σχέδιο σας, και ο στόχος σας. Καλό καλοκαίρι σε όλους. Και καλά γαμ…….. Με εκτίμηση Aftarxhkos.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τυχερός

Τυχερός


Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ηλικία : 42
Location : Thessalonikh
Registration date : 06/04/2011

Aftarxhkos Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftarxhkos   Aftarxhkos Icon_minitimeΤρι Ιουν 21, 2011 11:40 am

Το Σαββάτο στης 25/06/2011 στης 20:00 μμ. Σας περιμένω όλους να κάνουμε μία συνάντηση στην πάνω είσοδο της Διεθνής Έκθεση Θεσσαλονίκης, Στο μνημείο. Θα χαρώ πολύ να συναντήσω όποιον βουτουπου θα μπορέσει να παραβρεθεί εκεί. Ο λόγος της συνάντησες είναι, για να γνωρίσω άτομα που ασχολούνται με το παιχνίδι, και να ανταλλάξουμε απόψεις για αυτό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NorthenPolar

NorthenPolar


Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ηλικία : 33
Location : North Pole
Registration date : 21/05/2011

Aftarxhkos Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftarxhkos   Aftarxhkos Icon_minitimeΠεμ Ιουν 30, 2011 1:04 am

Ωραίος!
Θα ταν καλή φάση αλλά εγώ προσώπικα είμαι λίγο μακριά απο θεςς οπότε λίγο δύσκολο :p
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τυχερός

Τυχερός


Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ηλικία : 42
Location : Thessalonikh
Registration date : 06/04/2011

Aftarxhkos Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftarxhkos   Aftarxhkos Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 01, 2011 10:41 am

Γεια σας φίλοι τι κάνετε. Καλό μήνα εύχομαι σε όλους. Στην συνάντηση δίστιχος δεν ήρθε κανένας. Ίσως να φταίει που ήτανε μικρό το χρονικό διάστημα που είχα ορίσει. Για αυτό θα κανονίσω μία καινούρια συνάντηση για τον άλλο μήνα. Η καινούρια ημερομηνία είναι στης 05/08/2011 Την ημέρα Παρασκευή. Θα χαρώ πολύ να σας δω παίχτες και να μου πείτε της εμπειρίες που αποκομίσατε από τον Ιούνιο μέχρι εκείνην την ημερομηνία. Καλό καλοκαίρι. Όποιος θέλει μπορεί να μου στείλει μήνυμα και πιο νωρίς, να τα πούμε. Καλή συνέχεια. Aftarxhkos.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τυχερός

Τυχερός


Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ηλικία : 42
Location : Thessalonikh
Registration date : 06/04/2011

Aftarxhkos Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftarxhkos   Aftarxhkos Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 01, 2011 10:56 am

[quote="Aftarxhkos"]Γεια σας φίλοι τι κάνετε. Καλό μήνα εύχομαι σε όλους. Στην συνάντηση δίστιχος δεν ήρθε κανένας. Ίσως να φταίει που ήτανε μικρό το χρονικό διάστημα που είχα ορίσει. Για αυτό θα κανονίσω μία καινούρια συνάντηση για τον άλλο μήνα. Η καινούρια ημερομηνία είναι στης 05/08/2011 Την ημέρα Παρασκευή. Θα χαρώ πολύ να σας δω παίχτες και να μου πείτε της εμπειρίες που αποκομίσατε από τον Ιούνιο μέχρι εκείνην την ημερομηνία. Καλό καλοκαίρι. Όποιος θέλει μπορεί να μου στείλει μήνυμα και πιο νωρίς, να τα πούμε. Καλή συνέχεια. Aftarxhkos. Η συνάντηση θα γίνει στον ίδιο μέρος, Στην πάνω είσοδο της Έκθεσης κάτω από το μνημείο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τυχερός

Τυχερός


Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ηλικία : 42
Location : Thessalonikh
Registration date : 06/04/2011

Aftarxhkos Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aftarxhkos   Aftarxhkos Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 24, 2011 1:06 pm

Γεια σας φίλοι τι κάνετε? Μια που η ημέρα της συνάντησης φτάνει σκέφτηκα να σας πω τα πλεονεκτήματα, και να σας θυμίσω τον λόγο της συνάντησης αυτής. Ο λόγος της συνάντησης είναι για να βρεθούμε όλοι μαζί, όλοι οι φίλοι από όλη την Θεσσαλονίκη και από άλλες πόλης της Ελλάδας, να μιλήσουμε και να ανταλλάξουμε απόψεις όσον αφορά τον τρόπο που θα γνωρίσουμε και θα φλερτάρουμε της γυναίκες. Ο καθένας από εμάς έχει περισσότερο από έναν λόγο για να βρει την κοπέλα που θέλει. Οι ποιο γνωστή λόγοι είναι οι εξής: ίσος για να βρει την γυναίκα της ζωής του, για μια περιπέτεια της μιας νύχτας, για να κάνει μια σχέση. Όποιος και να είναι ο λόγος, είναι μια ευκαιρία να βρεθούμε και να τα πούμε από κοντά. Τα πλεονεκτήματα της συνάντησης είναι τα εξής: θα γνωρίσετε καινούρια άτομα και θα κάνετε καινούριους φίλους, με το ίδιο ενδιαφέρον με εσάς. Θα βρείτε έναν συνεργάτη για να κάνετε πιο εύκολα φλερτ, θα αλλάξετε απόψεις με ανθρώπους που έχουνε εμπειρία και μπορούνε να σας διαφωτίσουν για το φλερτ, επίσης υπάρχει δυνατότητα να κάνουμε πρακτική και εφαρμογή πάνω σε όσα μάθαμε στην συνάντηση. Αυτά είναι μερικά από τα πλεονεκτήματα της συνάντησης. Θα χαρώ πολύ να βρεθούμε. Είσαστε όλοι καλεσμένοι. Όποιος ενδιαφέρετε να παραβρεθεί ας μου στείλει ένα μήνυμα ,για να ξέρω πόσα άτομα θα έρθουνε. Σας ευχαριστώ όλους, και εύχομαι να δημιουργήσουμε μια δυνατή ομάδα. Σας εύχομαι καλή επιτυχία στην αναζήτηση σας. Με εκτίμηση Aftarxhkos.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Aftarxhkos
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συζητήσεις :: Member Profile-
Μετάβαση σε: