The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Γεια σας!! Ειμαι ο Sifounas! :)

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
sifounas




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ηλικία : 45
Location : Αθηνα
Registration date : 24/01/2011

Γεια σας!! Ειμαι ο Sifounas! :)  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Γεια σας!! Ειμαι ο Sifounas! :)    Γεια σας!! Ειμαι ο Sifounas! :)  Icon_minitimeΔευ Ιαν 24, 2011 9:28 am

Γεια σας κι απο εμενα παιδια,ειμαι ο Σιφουνας (ΣΤΑΥΡΟΣ)... Smile ,μενω Αθηνα.Εχω διαβασει το βιβλιο κ ενδιαφερομαι να το προχωρισω με ατελειωτα sarging στους δρομους της Αθηνας. - Αυτο θα ηταν πιο ευκολο βεβαια να γινει αν εβγαινα εξω με καποιον να με καταλαβαινει....δεδομενο οτι κανενας απ'τους φιλους μου δεν ενδιαφερεται να διαβασει το βιβλιο.Απ'οτι φαινεται εδω μεσα ολοι κινουμαστε πανω σε μια κοινη βαση κ αυτο ειναι πραγματικα πολυ καλο!! Στα 32 χρονια,εχω κανει αρκετες σχεσεις ειτε απευθειας με προσωπικο μου καμακι ειτε απο γνωριμιες μεσω φιλων.Ωστωσο,θα ηθελα παρα πολυ να εξερευνισω εναν αλλο κοσμο,το κοσμο της <<ταχειας αποπλανισης>> ωπου τα πραγματα δειχνουν να ειναι πιο ευκολα κ αποτελεσματικα....

Για επικοινωνια μαζι μου,παρακαλω στειλτε μεσω του messenger αυτου του site προσωπικο μυνημα( Το messenger βρισκεται πανω πανω διπλα απ'το profile).θα χαρω πολυ να γνωριστουμε κ γιατι οχι να βρεθουμε καπου εξω να το εξασκισουμε το εππαγγελμα!! Smile


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Γεια σας!! Ειμαι ο Sifounas! :)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συζητήσεις :: Member Profile-
Μετάβαση σε: