The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Kολλησαμε στο ανοιγμα,τι επρεπε να κανω;

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
playman07




Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ηλικία : 38
Location : Αθηνα
Registration date : 18/08/2010

Kολλησαμε στο ανοιγμα,τι επρεπε να κανω; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Kολλησαμε στο ανοιγμα,τι επρεπε να κανω;   Kολλησαμε στο ανοιγμα,τι επρεπε να κανω; Icon_minitimeΣαβ Αυγ 21, 2010 10:24 pm

Ειμουν με ενα φιλο σε μια καφετερια κ διπλα μας ειχαμε ενα σετ των τριων.Σκεφτηκα για ανοιγμα να πουμε οτι ο φιλος μου ειναι συμβουλος σχεσεων κ κανει μια ερευνα πανω στις σχεσεις των ανθρωπων.Πηγα εκει τους το ειπα κ ηταν πολυ προθυμες να απαντησουν,φωναξα το φιλο μου κ καλα να τους κανει την ερωτηση(σαν ειδικος Wink )
Αλλα οι δυο απο τις τρεις ηταν καμμενες στη σχεση τους κ αρχιζανε να ρωτανε....Κ ολη η διαρκεια της κουβεντας ηταν γυρω απο το ανοιγμα....
Επειδη ομως εχουμε πει οτι δε μπορουμε να μενουμε πολυ στο ανοιγμα δε μπορουσα να σκεφτω μια ομαλη μεταβαση ωστε να ξεχασουν το ανοιγμα....
Παντως αυτο το συμβουλος σχεσεων παιρναει πολυ......... Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
igetis-leader




Αριθμός μηνυμάτων : 13
Registration date : 30/01/2009

Kολλησαμε στο ανοιγμα,τι επρεπε να κανω; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kολλησαμε στο ανοιγμα,τι επρεπε να κανω;   Kολλησαμε στο ανοιγμα,τι επρεπε να κανω; Icon_minitimeΣαβ Αυγ 28, 2010 8:36 pm

Δεν εχω δει/ακουσει τη συζητηση αλλα δεν μπορει να μην σου δωσε κατι για να "πιαστεις" και να οδηγησεις αλλου αλλιως μπορουσες να μεταβεις σε αλλο θεμα ετσι απλα αφου μιλουσατε τοση ωρα δεν θα ηταν και τοσο δυσκολο!! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Kολλησαμε στο ανοιγμα,τι επρεπε να κανω;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» The enigmatic journal

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συζητήσεις :: Sticky Points-
Μετάβαση σε: