The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Eνας πολυ απλος τροπος γνωριμιας ..

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
legend




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ηλικία : 36
Location : Αθηνα
Registration date : 30/07/2010

Eνας πολυ απλος τροπος γνωριμιας .. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Eνας πολυ απλος τροπος γνωριμιας ..   Eνας πολυ απλος τροπος γνωριμιας .. Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 30, 2010 7:02 pm

το παιχνιδι που θα περιγραψω στις επομενες σειρες ειναι πολυ απλο και ευκολο.

Χθες βρισκομουν σε ενα μαγαζι (σε νησι ) σε ενα σοκακι μεσα και απο εξω υπηρχε αρκετη "περατζαδα".Οπως επινα το tanqueray λεμονι μου και τα λεω με δυο φιλους βλεπω απο μακρια να ερχονται 2 ξανθες κοπελες γυρω στο 1,70 η μια και αρκετα κοντιτερη η αλλη.Αφτη που με ενδιεφερε ηταν ξανθια με πρασινα ματια γλυκο προσωπο με ολοστρογκυλα ματια και πολυ ωραιο κορμι.(οπως μου ειπε αργοτερα ηταν απο την λιθουανια). Είχα ελαχιστο χρονο να δρασω καθως απλως θα περνουσαν ισως να με παρατηρουσαν αλλα θα συνεχιζαν τη βολτα τους προς τα κατω.
Το μονο που εκανα ηταν οταν κοιταχτηκαμε στιγμιαια να σηκωσω το ποτο μου προς το μερος της (σαν να της λεω στην υγεια μας φανταστειτε ..).
Αυτο ητανε ειχα κανει τη κινηση μου και πηρα ενα μικρο ΔΕ.Ενα ομορφο χαμογελο και μετα χαθηκε.Σε πεντε λεπτα επεστρεψε στο μαγαζι με τη φιλη της και εκατσε στο διπλανο τραπεζι αυτο ηταν και το πρωτο σιγουρο ΔΕ νομιζω Smile . Τωρα απλα επρεπε να παω απο εκει και να κανω το παιχνιδι μου οπως και εγινε.Εκατσα για λιγο μαζι τους καθως τους ειχα πει πως θα επρεπε να επιστρεψω στους φιλους μου.Τα 10 λεπτα που περασα μαζι τους ομως ηταν αρκετα για να θελουν να με ξαναδουν.Την ωρα που εφευγα απο το μαγαζι τους λεω ενα καληνυχτα και ο στοχος μου πλεον μου αποκαλυπτεται .<<απο τωρα >> με ρωταει .. τις λεω πως πρεπει να φυγω νωρις δυστυχως αλλα πως θα ηθελα να τη ξαναδω.Κατευθειαν μου εδωσε το τηλεφωνο της.
TRY IT Wink
LEGEND**
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stringmaniac




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Registration date : 23/10/2013

Eνας πολυ απλος τροπος γνωριμιας .. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: πεσιμο σε hb απο λιθουανια   Eνας πολυ απλος τροπος γνωριμιας .. Icon_minitimeΔευ Οκτ 28, 2013 6:32 pm

ωραια ρε φιλος , περιεγραψε μας τι ειπες οταν καθισες , τι opener ? ποια η συνεχεια ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Eνας πολυ απλος τροπος γνωριμιας ..
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συζητήσεις :: Field Reports-
Μετάβαση σε: