The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 LEGEND**

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
legend




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ηλικία : 36
Location : Αθηνα
Registration date : 30/07/2010

LEGEND** Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: LEGEND**   LEGEND** Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 30, 2010 6:26 pm

Καλησπέρα σε όλα τα μέλη αυτής της πολλά υποσχόμενης και άκρως ενδιαφέρουσας κοινότητας.

Μόλις πρίν κάποια λεπτά τελείωσα το γνωστό σε όλους μας βιβλίο και ήθελα να διαπιστώσω αν συμβαίνει κατι παρόμοιο και στην ελληνική πραγματικότητα και προς ευχάριστη εκπληξη ολων μας υποθέτω συμβαίνει.

Είμαι ο "LEGEND" , και είμαι 23 χρονών.Το βιβλίο το διάβασα τελείως τυχαία εδω στην Κω οπου βρίσκομαι για διακοπές οταν ο συγκατικός μου κοιμόταν και δεν ειχα τι να κανω και ψαχουλεύοντας τη βιβλιοθηκη του ενα μαύρο βιβλίο με χρυσή επιγραφη μου κεντρισε το ενδιαφέρον.Ασχολουμε με τον τομέα των τουριστικών επιχειρήσεων που προφανως ειναι ενα αμεσα εποικοινωνιακό επαγγελμά οπότε η ετοιμολογία και η εποικοινωνια με αγνωστο κοσμο σε καθημερινη βαση ειναι μια απο τις ασχολιες μου.

Κάπου εδω θα σταματησω να μιλάω για μενα καθώς θελω να επισκεφθω και να δω ολες τις πτυχες της κοινώτητας κατι που ακομα δεν εχω προλαβει να κανω. Ελπίζω η εγγραφή μου σε αυτο το site να αποτελεσει την αρχη μιας ευχαριστης περιπετειας που σχετιζεται αμεσα με ακομπλεξσαριστους ανθρωπους κ αληθινους αλλα και εκολαπτόμενους PUA!

LEGEND**
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
LEGEND**
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συζητήσεις :: Member Profile-
Μετάβαση σε: