The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 το πρόβλημα...

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Pigimon




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Registration date : 06/04/2010

το πρόβλημα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: το πρόβλημα...   το πρόβλημα... Icon_minitimeΤρι Απρ 06, 2010 9:58 pm

καλησπερα σε ολους, ειμαι ολοκαινουριος εδω μεσα...διαβασα καποια πραγματα για "το παιχνιδι" , πολυ ενδιαφερον...μεχρι τωρα τα παω πραγματικα αρκετα καλα με τις γυναικες αλλα μονο στην αθηνα!! εχω βρεθει με πραγματικα απιστευτες γυναικες στο κρεβατι με πεσιμο κ οχι facebook κτλ.. τελος παντων το προβλημα μου ειναι οτι επιτυγχανω ΜΟΝΟ στην αθηνα τυχαινει να σπουδαζω στη λαμια...εχω φαει χυλοπιτες απο κατι ΜΠΑΖΑ χαχααχχα τρομερα πραγματα...ενας φιλος μου μου ειχε πει οτι αν τους πεις οτι δεν εισαι λαμιωτης δεν σου καθοντε αλλα εγω με τα ψεματα δν τα παω τοσο καλα οποτε και δεν τα χρησημοποιω .... αν θελει καποιος να μου πει την αποψη του ειμαι πολυ περιεργος να μαθω αν αυτο συμβαινει και σε αλλους....παρακαλω χρησημοποιηστε οσο λιγοτερες ορολογιες μπορειτε μεχρι να τελειωσω το βιβλιο.ευχαριστω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kon




Αριθμός μηνυμάτων : 13
Registration date : 02/03/2011

το πρόβλημα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το πρόβλημα...   το πρόβλημα... Icon_minitimeΠαρ Μαρ 11, 2011 5:41 pm

Ελπίζω να μην είναι πολύ αργά που το δημοσιεύω αυτό αλλά και γω καινούργιος είμαι και σκέφτηκα να σου πω τη γνώμη μου αν το πρόβλημά σου ισχύει ακόμα Razz

Επειδή δεν μπορώ να σκεφτώ έναν συγκεκριμένο λόγο για να μην έχεις καλό παιχνίδι στη Λαμία, θα έλεγα ότι φταίει το ότι οι κοπέλες εκεί έχουν συνηθίσει τους πολλούς ΓΑΤΟ (τα και καλά γνήσια αρσενικά, τους ματσό-είμαι-έτοιμος-να-σε-δείρω τύπους) πράγμα που έχω παρατηρήσει και σε κάποια νησιά και οι δικές μας ρουτίνες τους φαίνονται "φλώρικες". Φυσικά αυτό δεν είμαι σίγουρος ότι ισχύει, μια υπόθεση κάνω.
Σου προτείνω να παρατηρήσεις τους Λαμιότες και όσους γενικά καταφέρνουν να ψαρεύουν γκόμενες στην πόλη και να προσπαθήσεις να εντάξεις το στυλ και τον τρόπο τους στο δικό σου παιχνίδι, ώστε να έχεις έναν συνδυασμό PUA/ντόπιου που να είναι μεν κάτι καινούργιο για αυτές αλλά και να μην το βρίσκουν τελείως διαφορετικό από αυτό που έχουν συνηθίσει.

Ελπίζω να σε βοήθησα! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
το πρόβλημα...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συζητήσεις :: Main-
Μετάβαση σε: