The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Mouxlas's (δεν θέλω σχόλια :P ) story.

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mouxlas21




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ηλικία : 43
Location : Θεσσαλονίκη
Registration date : 04/12/2009

Mouxlas's (δεν θέλω σχόλια :P ) story. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Mouxlas's (δεν θέλω σχόλια :P ) story.   Mouxlas's (δεν θέλω σχόλια :P ) story. Icon_minitimeΤρι Μαρ 16, 2010 3:23 am

Χαιρετίσματα σε όλους.
Νίκος εδώ. Είμαι από Δράμα και μένω χρόνια Θεσσαλονίκη. Έκλεισα τα 29 το Δεκέμβριο και είμαι γραφίστας (αν και έχω τελειώσει και web προγραμματισμό).
Έμαθα για την κοινότητα το Δεκέμβριο. Μου άρεσε η ιδέα του underground. Με κράτησε ο σεβασμός ανάμεσα στα μέλη. Δεν νομίζω να υπάρχει άλλη κοινότητα στο ιντερνετ (και γενικώς) όπου τα μέλη φέρονται με σεβασμό το ένα στο άλλο και όπου καμία ερώτηση και γνώμη δεν είναι ηλίθια ή ανάξια σχολιασμού. Οι λόγοι για αυτό πολλοί, αλλά ας μην επεκταθώ.
Ένα ακόμα είναι ότι η κοινότητα βασίζεται αρκετά στην βελτίωση τόσο της εσωτερικής όσο και εξωτερικής εικόνας σου. Γίνεται γρήγορα σαφές ότι δεν υπάρχουν πέντε μαγικές ατάκες που θα λύσουν όλα τα προβλήματα σου. Δεν γίνεσαι pua αν το μόνο θέμα συζήτησης σου είναι τα αμάξια και πιστεύεις ότι όλες είναι καριόλες. Πρέπει να προκαλείς τον εαυτό σου, να μαθαίνεις από τα λάθη σου, να δοκιμάζεις νέα πράματα, να μορφώνεσαι (με την ευρύτερη έννοια), να προσαρμόζεσαι.
Είχα αρκετές επιτυχίες με τις γυναίκες, αλλά όχι ακριβώς με αυτές που ήθελα και με όσες θα ήθελα και αυτό είναι κάτι που θέλω να αλλάξω. Επίσης οι περισσότερες επιτυχίες ήταν μέσω ιντερνετ. Και όσο καλά και αν τα κατάφερνα εκεί, για κάποιο λόγο δεν μπορούσα το ίδιο εύκολα να πάω να μιλήσω σε κάποια άσχετη σε κάποιο μπαρ ξέρω γω.
Όχι ότι είμαι κανένας καμμένος υπολογιστάκιας που δεν βγαίνει. Και το γήπεδο μας πάμε, και τις συναυλίες μας και τις εξόδους μας και όλα. Απλά φαίνεται βγάζω πιο εύκολα τον καλό μου εαυτό εκεί ή τουλάχιστον αυτό γινόταν ως τώρα.
Τέλος πάντων για να μην γράψω κανένα σεντόνι, αυτά από μένα και χάρηκα που σας βρήκα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Mouxlas's (δεν θέλω σχόλια :P ) story.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Greg's story
» positive_thinker story.
» The story of my life
» story of thunder
» Deja-vu Story.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συζητήσεις :: Member Profile-
Μετάβαση σε: