The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Kazouarios' story

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Kazouarios




Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ηλικία : 36
Location : Thessaloniki
Registration date : 13/03/2010

Kazouarios' story Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Kazouarios' story   Kazouarios' story Icon_minitimeΣαβ Μαρ 13, 2010 7:23 pm

Αρχικά, έχει μία μέρα που τελείωσα να διαβάζω το βιβλίο του NEIL STRAUSS. Μου άρεσε πάρα πολύ η ιδέα του ΒΟΥ-ΤΟΥ-ΠΟΥ, παρόλο που πιστεύω πως οι Ελληνίδες είναι πιο δύσκολες γυναίκες από τις ξένες....Αυτό όμως αποτελεί πρόκληση!

Είμαι 22 ετών, Θεσσαλονικιός με όλη τη σημασία της λέξεως. Είμαι τελειόφοιτος του ΑΤΕΙ Κατερινης Τμηματος Τυποποιησης και διακίνησης προιόντων. Έχω ένα πτυχιο Αγγλικών, ένα πτυχιο Ναυαγοσωστικής και γενικοτερα για να μην τα πολυλογώ είμαι ένα πολύ δραστήριο άτομο.

Δούλευα 3 χρονια barman και ένα χρόνο σεβιτόρος. Χόμπυ μου είναι το μπάρ, η υδατοσφαίρηση, και κυρίως οι σπουδές. Στην παρούσα φάση υπηρετω την πατρίδα στη Νέα Σάντα του Κιλκίς στους Κοκκινομπερέδες.

Εξωτερικά, είμαι 1,82 , 84 κιλά, μεγάλες πλάτες, όχι πολύγυμνασμένο κορμί αλλά ούτε και αγύμναστο. Είμαι καστανόξανθος και αυτή τη στιγμή που σας γράφω αυτό το κείμενο, δύο γκόμενες απο το διπλανό διαμέρισμα μου έχουν σπάσει τα α.........!!!!!!! Είναι δύο φοιτήτριες. Τραγουδουν συνεχώς!!!! Τέλος πάντων!! Συνεχίζω....Είμαι ελεύθερος και γενικότερα δεν έχω κάνει στη ζωή μου σχέσεις αν και θα το ήθελα. Η αλήθεια είναι οτι αρέσω στισ κοπέλες αλλά ώς συνήθως αυτές στισ οποίες αρέσω, δεν μου αρέσουν αυτές! θεωρώ οτι με λίγη δουλίτσα έχω μέλλον μπροστά μου.

Ο λόγος που μπήκα σε αυτό το φότουμ είναι να μάθω τα πάντα για το πέσιμο, να γίνω ΒΟΥΤΟΥΠΟΥ, να γίνω αρεστός τύπος σε άντρες και γυναίκες όπως ήταν και ο Στυλάτος!

Ξέχασα να σας πω οτι είμαι άρρωστος Παοκτσής και οτι φοράω σιδερακια!!

Καλώς σας βρήκα! Θα τα λέμε συχνα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
coolman

coolman


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ηλικία : 40
Location : Athens
Registration date : 18/08/2008

Kazouarios' story Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kazouarios' story   Kazouarios' story Icon_minitimeΣαβ Μαρ 13, 2010 10:34 pm

Καλώς μας ήρθες! Εσύ πρέπει να κουβαλάς πολύ τρέλλα πάνω σου. Καλό είναι αυτό, μου θυμίζει έναν φίλο που είναι puάς πλέον!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Kazouarios' story
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» The enigmatic story
» Innerpowers Story
» positive_thinker story.
» Maestro.. My-Story!
» player story

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συζητήσεις :: Member Profile-
Μετάβαση σε: