The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΕΠΙΜΟΝΟ ΚΟΙΤΑΓΜΑ

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Leonardo




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ηλικία : 45
Registration date : 15/01/2010

ΕΠΙΜΟΝΟ ΚΟΙΤΑΓΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΕΠΙΜΟΝΟ ΚΟΙΤΑΓΜΑ   ΕΠΙΜΟΝΟ ΚΟΙΤΑΓΜΑ Icon_minitimeΠεμ Ιαν 21, 2010 1:10 am

Περπατάς στον δρόμο και ξαφνικά βλέπεις μια γυναίκα να σε κοιτάει επίμονα με μια δόση έκπληξης στο πρόσωπό της μισοκλείνοντας τα μάτια της για να σε δει καλύτερα. Δεν ξέρω αν σας έχει συμβεί, αλλά εμένα μου έχει συμβεί πολλές φορές και ποτέ δεν έκανα τίποτα για να τις μιλήσω (και πάντα νιώθω άσχημα γι' αυτό) και το μόνο που κάνω είναι να τις κοιτάω και εγώ. Από ότι μου έχουνε πει έχω καταλάβει ότι εμφανισιακά είμαι ωραίος και νομίζω ότι αυτός είναι και ο λόγος που με κοιτάνε. Τώρα όμως έχω πάρει την απόφαση επιτέλους να πω κάτι.
Όμως τι θα μπορούσα να κάνω σε μια τέτοια περίπτωση;
Πως θα μπορούσα να ξεκινήσω το άνοιγμα;
Eίναι καλό να πώ κάτι που θα έχει σχέση με το κοίταγμα της κοπέλας ή όχι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
igetis-leader




Αριθμός μηνυμάτων : 13
Registration date : 30/01/2009

ΕΠΙΜΟΝΟ ΚΟΙΤΑΓΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΙΜΟΝΟ ΚΟΙΤΑΓΜΑ   ΕΠΙΜΟΝΟ ΚΟΙΤΑΓΜΑ Icon_minitimeΤρι Ιαν 26, 2010 9:51 pm

Αν ειναι στο δρομο μπορεις να τη ρωτησεις που πεφτει το ταδε μαγαζι κτλ ή να πας direct ή να κανεις καποια παρατηρηση σχετικα με κατι που φοραει ή απο το περιβαλλον και να ξεκινησεις συζητηση μαζι της τοσο απλα Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hello




Αριθμός μηνυμάτων : 16
Location : Thessaloniki
Registration date : 20/03/2010

ΕΠΙΜΟΝΟ ΚΟΙΤΑΓΜΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΠΙΜΟΝΟ ΚΟΙΤΑΓΜΑ   ΕΠΙΜΟΝΟ ΚΟΙΤΑΓΜΑ Icon_minitimeΣαβ Μαρ 20, 2010 3:01 pm

1.μπόρείς να χωθείς με κάτι άμεσο που την προκαλεί να σου δείξει ότι σε έχει κάνει Qualify, και να δείξει το ενδιαφέρον της για σένα. Αφού δείξει το ενδιαφέρον της για σένα, μετά δεν της το χτυπάς και πιάνεται κουβέντα στην οποία ψάχνεις να βρεις θετικά στοιχεία σ' αυτήν για να της κάνεις ΕΣΥ Qualify εκείνης.

2.της κάνεις μια ερώτηση Qualify, της ζητάς να σου δείξει κάτι - βρες τι θες να πεις ! βρες τις ρουτίνες σου ! ... και αν ΟΝΤΩΣ κοίταζε εσένα επίμονα για την ομορφιά σου και όχι επειδή σε είχε κουτσουλίσει περιστέρι, τότε θα απαντήσει με χαμόγελο και κάποια αμηχανία. Και η ωραιότερη γκόμενα νιώθει αμηχανία μπροστά στον άνδρα που την έχει τρελάνει για κάποιον ανεξήγητο λόγο ... Και πρόσεχε να μην κάνεις χαζομάρες που θα μετατρέψουν την αμηχανία της σε αηδία.

το Attitude που θέλεις να έχεις σε τέτοιες φάσεις ειναι : Εγω είμαι γαμάτος και σε ψιλό τεστάρω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΕΠΙΜΟΝΟ ΚΟΙΤΑΓΜΑ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συζητήσεις :: Sticky Points-
Μετάβαση σε: