The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 my short story

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
radical




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ηλικία : 36
Location : Αθήνα
Registration date : 10/07/2009

my short story Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: my short story   my short story Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 10, 2009 9:43 pm

Είμαι 22 χρονών και μένω στην Αθήνα όπου και μεγάλωσα. Απο οσο θυμάμαι πάντα είχα πρόβλημα με το να είμαι άλφα... και πάντα ειχα ενα πρόβλημα με αυτούς που τους ήταν τόσο εύκολο να εχουν την κυριαρχία στους κοινωνικούς κυκλους(ζήλεια?). Πιστεύω πως είμαι αρκετά κοινωνικος οχι αρκετα για να ηγουμαι ομως. Επίσης τρεμω την προσεγγιση οχι μονο προς γυναικες αλλα γενικα σε παρεες. Οι σχεσεις μου είναι... λιιγες σε σχεση με αυτο που θελω για μενα, η μεγαλυτερη μου σχεση ειναι 8 μηνες και εχω παει συνολικα με 5 γυναικες.Στο λυκειο παρ' όλο που ειχα αρκετή περαση ημουν είτε τυφλος προς τα σημαδια ή πολύ δειλός για να πραξω. Αυτο σε συνδυασμο με συχνες αλλαγες σχολείου και μία κάποια αστατη οικογενειακη κατασταση πιστευω με αφησε λιγο αναπηρο κοινωνικα και αυτο ειναι που θελω να διορθωσω με το Game, αυτο και γυναικες ... πολλες γυναικες Very Happy Twisted Evil

Συναντησα το Mystery Method τυχαία και οταν το πρωτοδιαβασα μου φανηκε μουφα... μετα απο λιγους μήνες ομως επεσε στα χερια μου το The Game. Αυτο ηταν που μου τραβηξε την προσοχη και αρχισα να surfarω το net για αλλες πηγες μορφωσης. Βρηκα τα επεισοδια του Pickup Artist 1& 2 , το καινουργιο βιβλιο του Lovedrop και διαφορα αλλα. Οταν ειδα οτι υπαρχει greek community δεν μπορειτε να φανταστειτε πόσο χάρηκα, οχι μονο θα μπορω να δω ιστοριες και να βρω tips με βαση την ελληνικη πραγματικοτητα αλλα θα μπορεσω να συνομιλησω με ανθρώπους που μοιραζονται ενα ενδιαφερον μου που πολυ ευκολα μπορει να εξελιχθει σε πάθος!! Very Happy .

Σας χαιρετω θερμα ως AFC και ελπιζω να βρω την δυναμη να ξεπερασω τα προβληματα μου και ελπιζω καποια μερα να μπορεσω να πω "Ειμαι PUA!!" Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
my short story
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» positive_thinker story.
» Story of a Rake
» Kalitexnis Story
» The story of my life

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συζητήσεις :: Member Profile-
Μετάβαση σε: