The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Προκλητικές Ερωτικές Εμπνεύσεις... ;)

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Cavalheiro

Cavalheiro


Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ηλικία : 40
Location : Πάτρα - Patras
Registration date : 07/10/2008

Προκλητικές Ερωτικές Εμπνεύσεις... ;) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προκλητικές Ερωτικές Εμπνεύσεις... ;)   Προκλητικές Ερωτικές Εμπνεύσεις... ;) Icon_minitimeΚυρ Οκτ 26, 2008 7:57 pm

Γενικά όταν γράφω κάποιο report μ'ενδιαφέρουν 3 πράγματα: είτε 1) να ρωτήσω κάτι πάνω σε αυτό, είτε 2) να παρουσιάσω κάποια συμπεράσματά μου. Δηλαδή όταν έχει υπάρξει μια ιστορία που θέλω να ποστάρω ρωτάω τον εαυτό μου τι ακριβώς θέλω να ρωτήσω πάνω σε αυτό και τι συμπεράσματα έχω βγάλει. 3) Επίσης, έχω παρατηρήσει ότι όσο πιο σύντομα ποστάρω τόσο καλύτερη η περιγραφή και το θεωρώ σημαντικό αυτό.

Στα seduction forums μοιράζομαι επιτέλους πράγματα όπως θα ήθελα να κάνω με τους φίλους μου στην πραγματική ζωή, αλλά για έναν "περίεργο" λόγο δε γίνεται... Είτε γιατί δεν ακούν πραγματικά, είτε γιατί ζηλεύουν και υποθάλπτουν, είτε γιατί προτιμούν να πουν τα δικά τους κτλ...



Όσο και αν φανεί περίεργο η μεγαλύτερη πρόοδος που πιστεύω ότι έκανα τον τελευταίο καιρό και μ'ενδιαφέρει είναι το inner game για τη δουλειά μου και ο εκπληκτικά βελτιωμένος χειρισμός των συγγενών.



Συντόμως ένα news update και μετά προχωράω στην ιστορία που έδωσε τον τίτλο...

Στο μάθημα Tango που πάω πέτυχα μια λίγο γνωστή μου από πέρσι 8άρι ξανθιά με baby face και elegant style και με απλή ωραία κουβεντούλα, καλό body language, κουβέντα και με άλλες γυναίκες και άνδρες εκεί που με χαιρετούσαν (social proof), και ένα χαλαρό "Νυστάζω... Ήθελα να πιω ένα εσπρεσάκι σπίτι και η μηχανή χάλασε... Θέλω να πιω ένα καπουτσίνο δε συνεχίζουμε την κουβέντα μας σε μια καφετέρια.." Απάντησε Ναι και μετά συμπλήρωσε ότι θα δούμε... Οπότε λέω συνεχόμενα υποτίθεται με αυτό που έλεγα πριν ως σχόλιο δήθεν "Εγώ θα πάω έτσι και αλλιώς..." Μετά μου ζήτησε η ίδια να πάμε.

Στην καφετέρια μ'ανέβαζε γιατί έλεγε ότι ήθελε να κάνει πράγματα επαγγελματικά που ήδη κάνω και μου πήρε η ίδια το τηλ. μου με τον πιο γελοίο τρόπο. Ζήτησε να την καλέσω για να ακούσω το Tango τραγούδι που είχε βάλει στο κινητό της... Very Happy
Της έκανα και qualify και σίγουρα υπήρχε comfort, μιλούσαμε για πράγματα που μας αρέσουν, κοινά ενδιαφέροντα, για τις οικογενειές μας, την καθημερινότητα μας, μου έλεγε τι της αρέσει σ'έναν άντρα με αφορμή πράγματα που ελέγα και για μένα.

Δεν επικοινώνησα καθόλου και σε δυο μέρες μου τηλ. (ή αναπάντητη; ), αλλά το είχα κλειστό και μάλιστα σκέφτηκα "Fuck... Δε θέλω να της μιλήσω τώρα νυστάζω και δε θέλω μαζί της κάτι απόψε..." Συμπέριφέρθηκα όπως οι γυναίκες... Χωρίς να κυνηγούσα κάτι και αυτό βοηθάει πολύ γιατί σε κυνηγάει η άλλη προκάλεσα το #close και μετά ένιωσα όπως οι γυναίκες που έτσι απλά αλλάζουν διάθεση και βαριόνται να ασχοληθούν.


Τις προάλες σε μια sarging βόλτα στην οποία ήταν και ο Chakra (πιο πέρα όμως, δίπλα μου ήταν ο Tromeros) άνοιξα για αρκετή ωρίτσα κάτι κοπέλες μπροστά σε μια βιτρίνα. Χάσαμε διάφορα σημεία που θα μπορούσαμε να είχαμε δημιουργήσει hook points. Το αναφέρω γιατί μου θύμησε ότι θεωρώ τις βιτρίνες καλό "περιβάλλον" για άνοιγμα.




Στο ψητό...
Προχθές ήθελα να κάνω κάτι σε παρείστικο κλίμα και επιχείρησα να ξεσηκώσω μεγάλη παρέα για επιτραπέζια, αλλά επί ματαίω, οπότε χωρίς να χαλιέμαι ακύρωσα με τους λίγους διαθέσιμους και βγήκαμε με τη LTR. Αρχικά πήγαμε για κυπριακό φαγητό και μετά αφού περάσαμε για ένα σύντομο αφυπνιστικό καφεδάκι (το τρίτο μου εκείνο το βράδυ) πήγαμε σ'ένα club που είχε πάρτυ.

Βρήκαμε μια φίλη μου μ'άλλον έναν μαζί της και μείναμε μαζί. Αυτή η φίλη χορεύει έντονα και βοηθάει να ανεβαίνει η ενέργεια στην παρέα. Ήδη είχαμε καλή διάθεση. Όμως δε μας άρεσαν ιδιαίτερα τα κομμάτια (της μουσικής ντε) και είπαμε να απολαύσουμε ανεκπλήρωτες προκλητικές ερωτικές εμπνεύσεις.

Οπότε φεύγουμε με τη LTR, πάμε στο parking της σχολής και πρώτα το κάνουμε μανιασμένα στο αυτοκίνητο (ενώ είχαμε και οι δυο διαθέσιμα και πριβέ τα σπίτια μας...). Ευχαριστήθηκε οργασμό. Φώναζε όσο ήθελε γιατί ένιωθε πιο ελεύθερη από τις πολυκατοικίες μας και τις πυκνοκατοικημένες γειτονιές μας. Μετά όμως σκέφτηκα να εμπλουτίσουμε την εμπειρία μας και μπήκαμε σ'ένα μεγάλο άδειο αμφιθέατρο της σχολής και το κάναμε στο έδρανο που κάθεται... Τελείωσε και στα δυο μέρη, εγώ στο αμφιθέατρο (πλέον χύνω μια φορά και κρατάω διάρκεια, μετά απ'την οποία δεν είμαι για δεύτερη).

Από αυτήν την ιστορία κράτησα διάφορα.
1) Πρώτη φορά το έκανα σε αμφιθέατρο...

2) Είναι πολύ σημαντικό να έχουμε στο μυαλό μας τις βάσεις των γυναικείων φαντασιώσεων. Η LTR έχυσε σχετικά γρήγορα και στα δυο μέρη γιατί α) στο αυτοκίνητο ήταν κάτι που το ήθελε και το φαντασιωνόταν από καιρό. Το αυτοκίνητο είναι κάτι σαν το "βασίλειο" μου και αυτή απολαμβάνει τον ερωτά μας μέσα εγκαθιστώντας τη θέση της ως βασίλισσα β) και στα δυο μέρη ήταν δημόσιος χώρος και αυτό εκτοξεύει τη σεξουαλική ένταση γιατί φοβάσαι ότι θα σε δουν και θα σε διακόψουν (υποψιάζομαι αρχέγονη φοβία από την εποχή των φυλών όπου και τότε το ζευγάρι πάλι κρυβόταν γιατί αν τους έβλεπε ένα άλλο αρσενικό μπορεί να προσπαθούσε να χωθεί και να πλακώνονταν, να λιθοβολούνταν αν ήταν η γυναίκα του αρχηγού ή να τους δυσφήμιζαν στη φυλή από ζήλια με κουτσομπολιά), και γ) το αμφιθέατρο είναι ένας χώρος όπου στην καθημερινότητα αναπτύσουμε την πνευματική μας ζωή.

3) Η LTR με εκπλήσσει ευχάριστα. Κάθε τόσο της εμπνέω με τα λόγια μου και τις πράξες μου ξεχωριστές προτάσεις που γεμίζουν τις στιγμές μας (η ίδια είχε ζητήσει πριν καμιά 10αριά μέρες να το κάνουμε στο αυτοκίνητο γιατί το είχε φαντασίωση από καιρό...) όπως πικάντικα role playings (oriental: πασάς - χανούμισα, γιατρός - ασθενής, γραμματέας - διευθυντής) και ξαναθυμήθηκα αυτό που τονίζει ο Style στη ρουτίνα Rocks & Gold, όπου εξηγεί ότι σε μια σχέση η γυναίκα θέλει "λίθους", που μεταφορικά σημαίνει διασκεδαστικές βραδιές και ζωντανές στιγμές, δείπνο μαζί, χορό, εξόδους, και ο άντρας "χρυσό", που σημαίνει σεξ, και για να είναι και οι δυο ευχαριστημένοι πρέπει να παίρνουν αυτό που θέλουν, η γυναίκα "λίθους" και ο άντρας "χρυσό".



PS: Θερμή παράκληση σε όλους τους εν Πάτρα sargers, Tromeros, Chakra, Sir Libertine, Dr Troy, που γνωριζόμαστε, αλλά και οι υπόλοιποι, να με ειδοποιείτε να διαβάζω τα posts σας γιατί δε θέλω να χάσω posts της Πατρινής σαρτζοπαρέας.


Πολλά φιλιά και Καλή διασκέδαση μάγκες aka alpha males Very Happy

Χρόνια πολλά στους Δημήτρηδες...

Cavalheiro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Προκλητικές Ερωτικές Εμπνεύσεις... ;)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συζητήσεις :: Ημερολόγιο-
Μετάβαση σε: