The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 thunder's FR's

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
thunder

thunder


Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ηλικία : 35
Location : κομοτηνη
Registration date : 07/10/2008

thunder's FR's Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: thunder's FR's   thunder's FR's Icon_minitimeΤετ Οκτ 08, 2008 12:26 am

λοιπον παιδια τη προηγουμενη παρασκευη πηγα με τον κολλητο μου για sarging σε ενα μπαρακι οπου μαζευονται πολλες ωραιες γκομενες.με το που πηγαμε πεσαμε απ τα συνεφφα διοτι αντι για κοπελες το μαγαζι ηταν γεματο απο αγορια.γκαντεμια λεμε και σκεφτηκαμε να φυγουμε.ξαφνικα ομως ειδαμε ενα διπλο σετακι και ειπαμε να κατσουμε.συμφωνησαμε να παω εγω.σηκωνομαι κανοντας πως μιλαω στο τηλεφωνο.βγαινω και καλα εξω για να ακουσω καλυτερα και γυρνωντας παω στο σετ και κανω το ανοιγμα με τη ζηλιαρα γκομενα.μιλαω μονο στο εμποδιο ενω οταν παει να μιλησει το target κανω προσβλιμεντα τυπου ''περιμενε λιγο''διακοπτωντας την ή κοιτωντας την σα να το κανω απο αγγαρεια χωρις να υπολογιζω τη γνωμη της.το εμποδιο συνεχιζει να μιλαει μαζι μου και οταν και καλα παιρνω απαντηση για το φιλο μου που ζηλευει η γκομενα του κανω πως φευγω.γυρναω ομως ξαφνικα προς το μερος τους και ρωταω απο που γνωριζονται.μου λενε αλλα ρωτανε γιατι ρωτησα.λεω πως παρατηρησα οτι ειναι καλες φιλες και πανω σε αυτο τους κανω ενα τεστακι για να επαληθευσω και καλα αν εχω δικιο.το τεστ πιανει και τοτε ρωταω συνεχιζοντας τη κουβεντα που πηγαν διακοπες.απαντανε.στο μεταξυ ειχα ηδη αρχισει να ψιλοδειχνω ενδιαφερον στο target σε σημειο που να αναρωτιεται αν τη γουσταρω ή οχι.μετα που μιλησαμε για διακοπες τις λεω οτι φαινονται ενδιαφεροντα ατομα και θα τους γνωρισω το φιλο μου.ερχεται αυτος ως wingman και τον συστηνω.λεει μια θεωρια για τις χειραψειες τους που δηλωνει τι χαρακτηρα εχουν και μετα λεω εγω στο ασχετο αλλαζοντας θεμα οτι με παραξενευει που οι γυναικες γουσταρουν να πηγαινουν με αυτους που εχουν ριξει πολλες.τοτε ο φιλος μου πεταγεται δινοντας μου αξια λεγοντας οτι ρωταω αυτο το πραγμα επειδη μου ετυχε.οτι και καλα απο μια παρεα 16 κοριτσιων πηγα με τις 12 πιο παλια.εγω κανω πως πειραζομαι που λεει τα προσωπικα μου αλλα αυτες κοιτανε παραξενα.μετα λεω στο εμποδιο οτι παραμερισα τη φιλη της και λεω να τη δανειστω για να της δειξω κατι ενδιαφερον.πεταγεται ο φιλος μου ο enigmatic και λεει παρτην ρε σα να τη ξερει χρονια και αμεσως μετα μιλαει στο εμποδιο ωστε να μην της αφησει περιθωριο να απαντησει αυτη.παιρνω τον στοχο και οταν καθησαμε οι 2 μας της διαβαζω το προσωπο[ειναι κατι που εμαθα και με αυτον τον τροπο καταλαβαινεις απο το σχημα του προσωπου του αλλου τι χαρακτηρας ειναι].ενθουσιαζεται που πεφτω σε ολα μεσα και λεει να της πω και αλλα.λεω οτι δεν ειναι για χορταση και αρχιζω συζητηση με χιουμορ.γελαμε και της λεω μετα διαφορα μοτιβα.αφου περνει λιγη ωρα και εχω αρχισει να την αγγιζω της λεω[ισως λανθασμενα για εκεινη τη στιγμη]τι θα εκανε αν τη φιλουσα.λεει οχι τωρα και λεω οκ φαινοταν οτι το εχεις αναγκη.της λεω κατι εξυπνα πραγματα ενω αυτη ειχε γυρισει σε μενα ολο της το σωμα.πανω που πηγαιναν ολα καλα εμφανιζονται 2 φιλοι της ΓΑΤΟΙ.ευτυχως ερχεται ο enigmatic και τους πιανει κουβεντα οπως και το εμποδιο.εγω ανταλλαζω αριθμο με την αλλη λεγοντας πως θα ενιωθε πιο ανετα για να πιουμε ενα καφε.μετα ξαναλεω για το φιλι και τοτε δεν αντισταθηκε.φευγουμε μετα απο λιγη ωρα και χαιρετιομαστε εγκαρδια[δηλαδη αυτη,εγω το επαιζα χαλαρος αν και ειχα τρελαθει απ τη χαρα μου].
την επομενη μερα της λεω να παμε για ποτο το βραδυ οι 2 μας και δεχεται.βρισκομαστε και αφου πινουμε το ποτο μας και τρελενομαστε στα φιλια της προτεινω να παμε καπου αλλου.δε συμφωνει για πουθενα και αφου φευγουμε δε ξεραμε που να παμε.καθομαστε καπου και μου λεει οτι βαριεται.λεω οτι αυτη δε θελει να παμε πουθενα.προτεινω να δουμε ταινια αλλα το παω λαου λαου.αρνειται αρχικα να απομωνοθουμε σε σπιτι αλλα καταφερνω να της βγαλω το anti-slut defense και να την κανω στη τελικη να μου προτεινει αυτη να παμε σπιτι μου.παμε και αντι για ταινια κανουμε στοματικο ο ενας στον αλλο και μετα ολη νυχτα σεξ μεχρι τελικης πτωσεως.ηταν τελεια βραδεια.
αυτο παιδια ηταν το δευτερο f-close που εκνα μεσα σε 1 μηνα ακολουθωντας πιστα τις συμβουλες του μυστηριου και κανοντας τις αποστολες του στιλατου.
τελος ενα μεγαλο ευχαριστω στον wingman μου τον enigmatic που βοηθησε τοσο πολυ ωστε να καταφερω να την απομονοσω απο το εμποδιο και απασχολησε τους ΓΑΤΟΥΣ.μοιραστηκα την εμπειρια μου μαζι σας και ελπιζω να εχω και αλλες τετοιες στιγμες και εγω και ολοι μας.τα λεμε afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
coolman

coolman


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ηλικία : 40
Location : Athens
Registration date : 18/08/2008

thunder's FR's Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: thunder's FR's   thunder's FR's Icon_minitimeΤετ Οκτ 08, 2008 3:38 pm

μπράβο! και εις ανώτερα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
deja-vu

deja-vu


Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ηλικία : 41
Location : Ιωάννινα
Registration date : 28/11/2008

thunder's FR's Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: thunder's FR's   thunder's FR's Icon_minitimeΚυρ Νοε 30, 2008 6:00 pm

Πολύ καλό παιδία! Μπράβο! Αλλά νομίζω πως το έπρεπε να πάρεις μια μέρα αργότερα τηλέφωνο για ποτό. Δεν πρέπει να είσαι προβλέψιμος. Το φτερό σου τα έσπασε το παίξατε γαμάτα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/home.php#/profile.php?id=1404618030&ref=
 
thunder's FR's
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συζητήσεις :: Field Reports-
Μετάβαση σε: