The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 PLAYER Field Reports

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
player




Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ηλικία : 36
Location : athina
Registration date : 19/08/2008

PLAYER    Field Reports Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: PLAYER Field Reports   PLAYER    Field Reports Icon_minitimeΣαβ Σεπ 20, 2008 12:43 pm

Παρασκευή 05/09/2008

Είμαι στο Μικρολίμανο με τον amartolo και τον positive thinker και περιμένουμε δύο φίλους μας.
Ενώ έχω σταματήσει σε ένα περίπτερο ξαφνικά σκάει δίπλα μου μια μουν@ρ@. Με το που την κοιτάζω στα μάτια αναγνωρίζω πως ήταν η μόνη γυναίκα που είχα ερωτευτεί I love you . Δεν έκανα κάποια κίνηση αλλά ύστερα μου ανέβηκαν τα αίματα για να γνωρίσω άλλες γκόμενες.

Δεν περνάνε δύο λεπτά και σκάνε μύτη δύο πολύ καλά, 26 και 27 χρονών, μπροστά μας.
"Πάμε να τα φάμε" λέω μαζί με τον amartolo και αρχίζουμε να τα ακολουθούμε μιλώντας λίγο δυνατά για το πρόβλημα του κολλητού μας. Δεν αργεί να χρειαστούμε την γυναικεία γνώμη, με αποτέλεσμα να μιλάμε με αυτές γύρω στο ένα τέταρτο. Το close δεν ήταν επιτυχημένο αλλά πλέον ήμασταν σε άλλη φάση και με ανεβασμένη την διάθεση.

Πάμε να κάτσουμε στο Ammuze που είχαν κάτσει οι φίλοι μας. Περνώντας από μια καφετέρια μια "πόρτα" μας λέει καλησπέρα, οπότε γυρνάει ο amartolos και την ρωτά αν γνωρίζονται.
"Όχι" απαντά αυτή και γυρνάει ο amartolos με χιούμορ και της λέει:
"Γιατί μου μιλάς τότε?" Είχε πολύ πλάκα η αντίδραση της γκόμενας

Μπαίνουμε στο Ammuze και συνεχίζεται το παιχνίδι Basketball με μια σερβιτόρα την οποία ανοίγω χρησιμοποιώντας τον τρόπο που περπατάει για να κάνω ψυχρό διάβασμα, και κοιτάζοντας μια άλλη γκόμενα που όμως κόζαρε τον ammartolo. Έτσι αλλάζουμε θέσεις με τον amartolo για να έχει καλή οπτική επαφή με την γκόμενα (θα την λέω ξέκωλο)
Το ξέκωλο λοιπόν δεν ανταποκρίθηκε στα νοήματα του φτερού μου και έτσι δεν έγινε κάτι προς το παρών.
Λίγο αργότερα είχα βγει έξω για να μιλήσω στο τηλ και βγαίνουν από το μαγαζί 3 αρκετά καλά, τα οποία μιλάνε με την "πόρτα" και τις ανοίγω και αυτές χωρίς να θέλω να το πάω κάπου.

Φεύγουμε από το Ammuze και πάμε προς τα Goody's να τσιμπήσουμε κάτι. Στην καφετέρια Destiny κάθονται δύο πάρα πολύ καλά και λέμε να τα ανοίξουμε αλλά περνάνε από μπροστά μας δύο άλλα και τελικά οδεύουμε προς αυτά, αλλά έρχεται από απέναντι η ξέκωλο την οποία σταματά ο amartolos χωρίς να καταφέρει όμως να κάνει close. Έτσι πάμε να τσιμπήσουμε κάτι και μετά πάμε να ανοίξουμε αυτά που κάθονταν στο Destiny αλλά τώρα ήταν και κάτι άντρες μαζί, οπότε για να μην φανούμε μ@λ@κες συνεχίζουμε να περπατάμε και μετά από πέντε μέτρα, να σου πάλι το ξέκωλο μπροστά μας
Αυτή την φορά το σταματάω εγώ, αρχίζουμε κουβέντα, βοηθάω τον άλλο όπου χρειάζεται και τελικά κάνει number close, κάτι το οποίο βλέπουν όλοι στο μαγαζί.

Πάμε πάλι στα Goody's όπου είχαμε αφήσει τους φίλους μας.
Καθώς φεύγουμε από εκεί και είμαστε πάλι έξω από το Destiny ο amartolos συναντιέται τυχαία με την γκόμενα του η οποία αρχίζει να τον φιλά. Σχεδόν όλοι στο μαγαζί που μας έβλεπαν είχαν μείνει "κάγκελο". Ποιος ξέρει τι θα σκέφτονταν οι γκόμενες και τι οι AFC!


Τελικά πάμε προς το αμάξι για να πάμε Ακάνθους αλλά πετυχαίνουμε δύο άλλα γκομενάκια.
Ε, τι να κάνουμε? να μην τα ανοίξουμε κι αυτά?
Αν και δεν ήταν ωραίες κάναμε number close


Και κάπως έτσι φτάνουμε στο Ακάνθους.

Εκεί περνάνε από μπροστά μας δύο καλά ψάχνοντας την παρέα τους.
"Κορίτσια είστε λίγο ντροπαλές" τους λέω
"Γιατί?"
"Περάσατε από μπροστά μας και δεν κάνατε κάτι να μας γνωρίσετε"
"Γιατί θα έπρεπε?"
Δεν θυμάμαι τι απάντησα αλλά είμαι σίγουρος ότι έκανα κάποιο neg και μιλήσαμε πολύ λίγο ακόμα. Μετά φύγανε. Δεν πειράζει, εγώ να 'μαι καλά και συνεχίζουμε το σαρτζάρισμα


Έχουμε κάτσει λίγο να ξεκουραστούμε και οι πέντε σε κάτι μ@λ@κίες που έχει το Ακάνθους και βλέπουμε τέσσερις γκόμενες. Έτσι παίρνω τον amartolo, πάμε εκεί και τις ρωτάμε:
"Κορίτσια από 'κει οι φίλοι μας έχουν ένα πρόβλημα και θέλουμε την γνώμη σας. Σκοπεύουνε να παντρευτούν. Ο ένας λέει Μύκονο, ο άλλος λέει Τήλο. Εσείς τι λέτε?"
Μιλάμε για λίγο και τους λέμε ότι ποτέ δεν υπήρξαν gay οι φίλοι μας και ότι δεν έχουμε καν τέτοιους φίλους. Σε κάποια φάση φωνάζουμε τους άλλους τρεις και αρχίζουμε να κάνουμε χαβαλέ όλοι μαζί αλλά επειδή δεν μου άρεσε καμία ψάχνω γι άλλα. (Σε αυτές έγινε number close από τον amartolo, αλλά ούτε καν τις πήρε τηλ).
Βλέπω δύο μόνα τους (παίζει να ήταν και τα καλύτερα στο μαγαζί) αλλά... ενώ είχα την ευκαιρία δεν έκανα κάτι και έφυγαν. Καιρό είχα να νευριάσω τόσο με τον εαυτό μου, γι' αυτό έπρεπε να κάνω κάτι άλλο και γρήγορα.

Παίρνω τον ένα φίλο μου και πάμε δίπλα σε δύο αρκετά καλά που ήταν μαζί με έναν άντρα.
Ανοίγω με τα ξόρκια, γράφοντας τις γκόμενες που πωρόνονταν με την κουβέντα και μιλώντας κυρίως στον άντρα. Μου λέει κάτι η μία αλλά δεν το καταλαβαίνω και μου λέει ότι είναι από την Κύπρο.
"Κύπρο?" ρωτάω "Πάω συνέχεια εκεί. Στην Λευκωσία για την ακρίβεια. Έχω δουλεία εκεί (είναι πραγματικότητα) και κατεβαίνω σχεδόν κάθε μήνα (είναι λίγο υπερβολή).
Εκείνη την στιγμή τσιρίζοντας γυρνάει στην φίλη της και της λέει ότι πάω συχνά στην Κύπρο, οπότε δεν χάνω την ευκαιρία:
-"Καλά πάντα έτσι κάνουνε? Πως τις αντέχεις?" ρωτάω το παλικάρι πιάνοντας το αφτί μου και αρχίζουν να μου δείχνουν ΙΟΙ και να μου πιάνουν την κουβέντα.
(Με αυτόν ήταν συμφοιτητές)
-"Στην Κύπρο δεν έχω παρέες και έτσι όταν έρχομαι δεν βγαίνω και πολύ, είναι και η δουλειά στη μέση" λέω
-"Α τώρα έχεις εμάς άμα χρειαστείς κάτι" μου λέει, αλλά είμαι μεγάλος βλάκας γιατί δεν ανταλλάξαμε τηλ εκείνη την στιγμή.
-"Έχεις αέρινο χέρι" της λέω
-"Δηλαδή?"
-"Δηλαδή είσαι... κλπ"
Τσίμπησαν τα ψαράκια και ξαφνικά βλέπω μπροστά στο πρόσωπο μου και το χέρι της άλλης.
Κάπου εκεί ήρθαν και άλλοι δύο τύποι (συμφοιτητές τους)με ποτά. (ΑΜΟG αλλά χέστικε η φοράδα στα 'λόνι).
"Δεν ξέρεις ότι δεν πρέπει να ακουμπάς κοπέλες που συνοδεύονται" μου λέει ο ένας, αλλά εγώ δεν το άκουσα, το άκουσε ο φίλος μου. Οπότε το λέει πιο δυνατα και το ακούω (και τι είσαι εσυ ρε? Κηδεμόνας της? σκέφτομαι Evil or Very Mad )
"Ρε φίλε μην αγχώνεσαι" του λέω "μια γνώμη ζήτησα και σε λίγο θα ανοίξω γραφείο αστρολογίας 90 11..."
king Με τα πολλά κλείστηκαν οι κοπέλες τις ευχαρίστησα και αυτές και τον πρώτο τύπο και τέλειωσε εκεί αλλά πλέον είχα δοκιμάσει κάτι πιο extreme (ήταν η πρώτη φορά που μου τύγχανε AMOG) και είχα απίστευτη ικανοποίηση.


Έχει περάσει η ώρα, έρχονται και οι άλλοι και φεύγουμε.
Στο δρόμο πίσω μας έρχονται άλλα δύο. Έτσι εγώ κι ο amartolos επιβραδύνουμε μέχρι που είναι πλέον κοντά μας.
-"Κορίτσια χρειαζόμαστε μια γνώμη"
-"Κι εσείς?!! affraid απαντάνε "Είναι η ατάκα της μέρας λέει η μία στην άλλη γελώντας
Σκέφτομαι ότι κάποιος μέσα στο Ακάνθους είναι συνεργάτης μου αλλά συνεχίζω
-"Βασικά κοίτα να δεις, εμείς δεν έχουμε πολύ χρόνο γιατί αύριο δουλεύουμε...αλλά σήμερα είχα έρθει εδώ με τους φίλους μου για να περάσουμε καλά και ήρθε και μια φίλη μου με μια κοπέλα με την οποία θέλει να μου τα φτιάξει, αλλά δεν είναι ο τύπος μου. Και την Κυριακή θα ξαναβγούμε μαζί. Πως να της πω ότι δεν ενδιαφέρομαι ευγενικά?"
μπλα,μπλα,μπλα,μπλα
Αφού τελικά ανταλλάξαμε τηλ και δεν είχε σκεφτεί κάτι καλό της είπα να μου στείλει μήνυμα το Σάββατο με την γνώμη της! όπως και έκανε.
Κανονίσαμε να βγούμε αλλά επειδή το ακύρωσα τελευταία στιγμή (για να βγω με τον amartolo ώστε να βρούμε καμιά καλύτερη γκόμενα), αυτή νεύριασε, μου είπε ότι παίζω με τους ανθρώπους και δεν ξαναμιλήσαμε!!! Crying or Very sad

Έχουμε μπει στο αμάξι (player και amartolos, οι άλλοι έφυγαν με άλλο) και γυρνάμε όταν βλέπουμε δύο μουν@ρες να περπατάνε μόνες τους. Παρκάρουμε, καταιβένουμε και τις περιμένουμε αλλά στρίβουν σε ένα στενό. Τρέχουμε και τις φτάνουμε αλλά έχουμε ανέβει αρκετά ψηλά (μόνο στο αυτοκίνητο μας παίζει να πηγαίναμε, δεν υπήρχε άλλος λόγος να είμαστε εκεί)
-"Συγνώμη, μήπως ξέρετε καθόλου από δρόμους εδώ πέρα γιατί έχουμε χαθεί?" λέει ο amartolos
μπλα,μπλα,μπλα
-"Έλα δεν πειράζει θα το βρούμε κάποια στιγμή (το αυτοκίνητο μας)" λέω στο amartolo
και ξεκινάμε να φύγουμε περπατώντας πιο μπροστά από αυτές
Σε κάποια φάση σταματάω, γυρνάω και τις κοιτάω στα πόδια, μετά ανεβάζω το βλέμμα μου και κάνω μια δικιά μου ρουτίνα
Η μία ήταν 30 χρονών γυμνάστρια και η άλλη 29. Μιλάγαμε περίπου 25 λεπτά και δεν μας άφηναν να φύγουμε. Έκανα number close,τους είπαμε ότι χαρήκαμε και πως ίσως τα ξαναπούμε κάποια στιγμή και φύγαμε

Κάπου εκεί αναρωτιόμασταν τι άλλο θα μας συμβεί σήμερα?
Στο φανάρι στην Γλυφάδα ήταν δίπλα μας ένα ταξί που πίσω κάθονταν τρία γκομενάκια.
Τα κοιτάω, με κοιτάνε και αρχίζει το παιχνίδι.
Ακολουθώ το ταξί και συχνά είμαστε δίπλα τους. Ο amartolos τους δείχνει το κινητό και τους κάνει νόημα να του πουν το δικό τους. Η μία αρχίζει να το γράφει τον αριθμό της στο κινητό της και να μας το δείχνει αλλά σε κάποια φάση σταματά και λέει να της πούμε εμείς το δικό μας
Απίστευτο κι όμως αληθινό: ο ταρίφας βγάζει φλας, κατεβάζει το παράθυρο και μου κάνει νόημα να σταματήσω φωνάζοντας "σταμάτα να τις πάρεις" lol!
Σταματάει σε ένα βενζινάδικο και πάω δίπλα του. Ενώ μου έλεγε έλα να τις πάρεις και έλα να γνωριστείτε, ο amartolos έδινε το τηλ του στην άλλη.
Τελικά αυτές δεν μας πήραν τηλ και έτσι έχασαν την ευκαιρία

Το θέμα είναι πως ήταν μια υπέροχη μέρα-βραδιά και περάσαμε υπέροχα
και κλείνω λέγοντας ότι:
ΕΙΧΑΜΕ ΒΓΕΙ ΑΝΤΡΟΠΑΡΕΑ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΡΙΞΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΕΣ...
...ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΝΑ ΔΕΝ ΑΝΑΙΡΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟ!


PLAYER AMARTOLOS
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
PLAYER Field Reports
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» player story
» maestro's Journal

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συζητήσεις :: Field Reports-
Μετάβαση σε: