The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Super Market Openers

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
maestro
Admin
maestro


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ηλικία : 40
Location : Thessaloniki - Greece
Registration date : 17/08/2008

Super Market Openers Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Super Market Openers   Super Market Openers Icon_minitimeΠαρ Σεπ 12, 2008 8:50 pm

Έχει καμιά 2 ώρες που γύρισα απο το Super Market.

Όπως κυκλοφορούσα με το καλαθάκι μου στους διαδρόμους του, συναντάω στα ράφια των ζυμαρικών μία κοπέλα ηλικίαw 30+,
όχι τίποτα το ιδιαίτερο, αλλά αξιοπρόσεκτη.
Αρχίζω να πιάνω συσκευασίες απο μακαρόνια και να τις κοιτάζω προβληματισμένος, γυρίζοντας το κουτί γύρω-γύρω σαν
να έψαχνα να βρώ κάτι στις πλευρές του.
Ξεφυσάω και γυρνάω το κεφάλι μου για να την αντικρίσω.
"Είναι τα μακαρόνια η εποχή τους?" την ρωτάω καθώς απλώνω το κουτί με τα μακαρόνια που κρατούσα προς το μέρος της
Έσκασε στα γέλια!
"Ναι μου λέει αλλά ορισμένα. Αυτο που κρατάς, όχι. Θα σου πρότεινα .....χμ.......αυτό!" μου λεει δείχνοντας μου μία άλλη συσκευασία.
"Είσαι πολύ καλή! Μακάρι να μπορούσα να σε έχω μαζί μου κάθε φορά που πάω για ψώνια. Είμαι πρωτάρης........στο Super Market"

Μία φωνή διέκοψε τις γεμάτες υπονοούμενο ματιές μας "Αγάπη μου, κόκκινο κρασί ή λευκό για απόψε?" φώναξε ένας τύπος καθώς ερχόταν προς το μέρος μας.
"Αν σκοπευετε να κάνετε spaggetti προτείνω λευκό" του είπα καθώς ετοιμαζόμουν να φύγω "αλλά τον νού σας με τα μακαρόνια, κοιτάτε πάντα να είναι εποχής"

Η κοπέλα ήξερε γιατι το βλέμμα του φίλου της ήταν γεμάτο απορία.
Ο φίλος της όμως δεν είχε ιδέα γιατί η κοπέλα του είχε ένα χαμόγελο στο προσωπό της.

She has just been picked-up!

written by maestro.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://thegame.forumotion.com
aiwnobios




Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ηλικία : 38
Registration date : 07/09/2008

Super Market Openers Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ;-)   Super Market Openers Icon_minitimeΤετ Σεπ 17, 2008 7:26 pm

Καλο ανοιγμα..!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την aiwnobios στις Κυρ Φεβ 01, 2009 6:54 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sagittarius

Sagittarius


Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ηλικία : 33
Registration date : 27/11/2011

Super Market Openers Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Super Market Openers   Super Market Openers Icon_minitimeΔευ Νοε 28, 2011 10:46 pm

maestro

Βλέπω το έχεις ψάξει πολύ το πράμα...
Πολύ ωραίο άνοιγμα πάντως θα το δοκιμάσω να δω τι θα γίνει και θα πω εντυπώσεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Super Market Openers
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Εγκυκλοπαίδια :: Α1: Άνοιγμα-
Μετάβαση σε: