The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 To Wing μου στην Αθήνα!

Πήγαινε κάτω 
+4
anemos
Kalitexnis
coolman
maestro
8 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
maestro
Admin
maestro


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ηλικία : 40
Location : Thessaloniki - Greece
Registration date : 17/08/2008

To Wing μου στην Αθήνα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: To Wing μου στην Αθήνα!   To Wing μου στην Αθήνα! Icon_minitimeΤετ Σεπ 10, 2008 3:59 pm

Κύριοι!

Το φτερό μου, ο Rake Richelie, βρίσκεται απο χθες στην Αθήνα για ένα σεμινάριο κλειστού τύπου.
Μετά απο συνενόηση μαζί του, αύριο Πέμπτη 11 Σεπτ 2008, του ζήτησα και δέχτηκε να συναντήσει 2 PUAs απο το forum.

H συνάντηση θα γίνει απο το απόγευμα μέχρι το βράδυ της Πέμπτης και θα περιλαμβάνει:
1. Εκπαίδευση και Συζήτηση πάνω σε θέματα και τεχνικές Πεσίματος. (χιούμορ, body language, delivery, vibe, attraction, ρουτίνες, κλπ)
2. Live Day-Game (Πεσίματα Live Mέρας σε πάρκα, καφετέριες, κλπ)
3. Live Night-Game (Πεσίματα Live Νύχτα σε bar & clubs)

Αλλά όλα τα παραπάνω όχι σε μορφή σεμιναρίου, αλλά χαλάρης συνάντησεις φίλων με κοινά ενδιαφέροντα.

Όσοι ενδιαφέρονται μπορούν να μου στείλουν e-mail στο maestros.lounge@gmail.com
Στο e-mail θέλω να μου λέτε
1. Το ψευδονυμό σας
2. Το αριθμό του κινητού σας
3. και βάλτε attached μία πρόσφατη φώτο σας ή κάποιο link απο το προφίλ σας στο facebook/ myspace/ hi5/ κλπ

Θα ενημερώσω με e-mail τους 2 που θα επιλεχθούν.

Καλή διασκέδαση mates!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://thegame.forumotion.com
coolman

coolman


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ηλικία : 40
Location : Athens
Registration date : 18/08/2008

To Wing μου στην Αθήνα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: To Wing μου στην Αθήνα!   To Wing μου στην Αθήνα! Icon_minitimeΤετ Σεπ 10, 2008 11:48 pm

Χωθείτε μάγκες, εγώ δε θα μπορέσω δυστυχώς!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kalitexnis




Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ηλικία : 43
Location : Kalymnos-Kos / Dodekanisa
Registration date : 06/09/2008

To Wing μου στην Αθήνα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: To Wing μου στην Αθήνα!   To Wing μου στην Αθήνα! Icon_minitimeΠεμ Σεπ 11, 2008 12:51 am

Ναι ρε γαμώτο, εγώ θα ανέβω Αθήνα τέλος Σεπτεμβρίου...Δεν πειράζει οποιος μπορεί ας πάει ,πολύ καλή φάση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kalitexnis




Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ηλικία : 43
Location : Kalymnos-Kos / Dodekanisa
Registration date : 06/09/2008

To Wing μου στην Αθήνα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: To Wing μου στην Αθήνα!   To Wing μου στην Αθήνα! Icon_minitimeΠεμ Σεπ 11, 2008 1:05 am

Ρε παιδιά κανονίστε αν ειναι για τέλος Σεπτεμβρίου τίποτα για Σαββατοκύριακο...Έχω κάτια καλές γνωριμίες με μία κοπέλα που είναι χωμένη παντού , ξέρει πολύ μοντελο και τραγουδιστές και είναι και γαμώ τις περιπτώσεις...Τελος πάντων , πληροφοριακά σας το λέω εκεί που αν θα βγείτε θα σας πεταχτούν τα μάτια είναι Ταζ Μαχάλ στους Αμπελόκηπους, φίσκα στις φοιτήτριες...Τουλάχιστον όσες φορές ανεβαίνω εγώ και πάω εκεί , γίνεται κόλαση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
coolman

coolman


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ηλικία : 40
Location : Athens
Registration date : 18/08/2008

To Wing μου στην Αθήνα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: To Wing μου στην Αθήνα!   To Wing μου στην Αθήνα! Icon_minitimeΠεμ Σεπ 11, 2008 10:32 am

Θα κανονίσουμε και για τέλος Σεπέμβρη αν είναι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maestro
Admin
maestro


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ηλικία : 40
Location : Thessaloniki - Greece
Registration date : 17/08/2008

To Wing μου στην Αθήνα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Eυχαριστώ για την συμμετοχή   To Wing μου στην Αθήνα! Icon_minitimeΠεμ Σεπ 11, 2008 7:46 pm

Κύριοι, σας ευχαριστώ όλους για την συμμετοχή.
Οί θέσεις έκλεισαν.
Αλλά θα υπάρξουν κιάλλες συναντήσεις.

Μέχρι την επόμενη φορά,
keep sarging!!

maestro.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://thegame.forumotion.com
coolman

coolman


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ηλικία : 40
Location : Athens
Registration date : 18/08/2008

To Wing μου στην Αθήνα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: To Wing μου στην Αθήνα!   To Wing μου στην Αθήνα! Icon_minitimeΠεμ Σεπ 11, 2008 8:39 pm

Παίδες να μας πείτε και νέα, τι έγινε και που πήγατε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anemos




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Registration date : 30/08/2008

To Wing μου στην Αθήνα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: To Wing μου στην Αθήνα!   To Wing μου στην Αθήνα! Icon_minitimeΔευ Σεπ 15, 2008 10:46 am

silent


Έχει επεξεργασθεί από τον/την anemos στις Κυρ Οκτ 19, 2008 2:54 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kalitexnis




Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ηλικία : 43
Location : Kalymnos-Kos / Dodekanisa
Registration date : 06/09/2008

To Wing μου στην Αθήνα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: To Wing μου στην Αθήνα!   To Wing μου στην Αθήνα! Icon_minitimeΔευ Σεπ 15, 2008 5:07 pm

Mbravo re paides, xairomai, ante tha erthei kai iseira mas Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
player




Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ηλικία : 36
Location : athina
Registration date : 19/08/2008

To Wing μου στην Αθήνα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: To Wing μου στην Αθήνα!   To Wing μου στην Αθήνα! Icon_minitimeΠεμ Σεπ 18, 2008 3:34 am

Αν και λίγο καθυστερημένα έπρεπε κάποια στιγμή να γράψω κι εγώ...

Και αρχίζω: Δεν χρειάζετε να ξέρει κάποιος 100 open, 100 neg, 100 ρουτίνες κλπ,
χρειάζεται να έχει θάρρος,θράσος και αυτοπεποίθηση.


Όπως ξέρετε η συνάντηση έγινε την Παρασκευή 15/9 στο mall.
Βγήκαμε για να γνωριστούμε και να περάσουμε καλά, και έτσι έγινε!

Ακόμη δεν είχαμε κάτσει στην καφετέρια και ο Rake άνοιξε την κοπέλα που ήταν στην πόρτα.
Αφού γνωριστικαμε κι είπιαμε τον καφέ μας, ο Κωνσταντίνος αποχώρησε και εμεις κάναμε μια βόλτα στο mall.Κάπου εκει ήταν που είπαμε να αρχίσουμε τα open και να διασκεδάσουμε την όλη φάση.
Μπήκαμε σε μερικά μαγαζιά με ρούχα και στα hondos χωρίς να έχουμε κάποιο συγκεκριμένο σκοπό.
Έπειτα πήγαμε να τσιμπίσουμε κάτι στην πλατεία της Αγ.Παρασκευής και μετά ανεβείκαμε με τα πόδια στις καφετέριες (αρκετή απόσταση).
Για κάποιο περίεργο λόγο, υπήρχε "νέκρα" σε όλες τις καφετέριες Neutral κι ετσι κάτσαμε σε μία που συνήθως είναι γεμάτη,περνώντας από το μυαλό μας ότι κάποια στιγμή θα αρχίσει να γεμίζει, όπως και έγινε Smile

Αράξαμε σε τραπέζι δίπλα στην πόρτα και στην γκόμενα που ήταν εκεί (ένα μπάζο που δεν ξέρω για πιο λόγο την έιχαν εκεί scratch , αλλά πάλι καλά μετά άλλαξε με μια αρκετά καλή cheers )


Ανοίγω κάτι γκομενάκια που ήταν πίσω μας με μια σπαζοκεφαλιά, μετά πιάνουμε την κουβέντα και τελικά ο Rake "μετακομίζει" για λίγο στο τραπέζι τους όπου και κάνει close.

Την ώρα που ο Rake ήταν με τις άλλες, έκανα open στην πόρτα αλλά στο neg μου, άυτή προσβλήθικε (η συγκεκριμένη είχε τρελές ανασφάλιες και ένιωθε αμηχανία).
"Χρειάζεται αλλιώτικη προσέγγιση" ακούω από τον Rake και γυρνώντας από την τουαλέτα που είχα πάει τον βλέπω να τις μιλά (μάλλον δούλευε για μένα). Έτσι μπήκα κι εγώ στην κουβέντα.
Αυτή έδειξε αρκετούς ΔΕ και εκτός αυτού, με θυμόταν ενώ είχα πάει μόνο μια φορά σε αυτήν την καφετέρια και αυτή ήταν πριν πολύ καιρό.
"Εμένα πάλι δεν μου θυμίζεις κάτι" ήταν η απάντηση μου. Neg ότι περνά απαρατήριτη.
Για να μην πολυλογώ ηθικόν διδαμα: Πρέπει να είσαι ελαστικός και η συμπεριφορά σου να μεταβάλλεται ανάλογα με το ποια έχεις απέναντι σου. Το ότι κάτι πετυχένει σε κάποιες δεν πάει να πει ότι θα πετυχένει σε όλες.
Α ξέχασα να πω ότι ο Rake μου έδειξε ποια είναι η σωστή στάση του σώματος όταν μιλάς,και ότι σε κάποια φάση μας είχε αφήσει μόνους, αν δεν κάνω λάθος πρέπει να είχε πάει και ανοίξει την barwoman.
Τώρα δεν θυμάμαι αν έγινε κάτι άλλο στην καφετέρια.

Στον δρόμο προς το αυτοκήνιτο (για να πάμε στο Κεφαλάρι όπου ήταν και ο Κωνσταντίνος)
δεν υπήρχε άνθρωπος που να ερχόταν από απέναντι (αντρας-γυναίκα-μικροί-μεγάλοι)
χωρίς να του μιλήσουμε, ένας-ένας εναλλαξ.
+ ένα τρελό άνοιγμα από τον Rake στην κοπέλα που δουλέυει στην υποδοχή στο γυμναστήριο που πάω (ζήτημα αν έχω πάει πάνω από 5 φορές) RESPECT.
Σκεφτείτε μόνο ότι πήρε την κοπέλα τηλ ο φίλος της και αυτή του είπε να την πάρει αργότερα γιατί είχε δουλειά!!!!!
Δεν νομίζω ότι πρόκειται να τις ξανασυμβεί κάτι παρόμοιο στην ζωή της!!
Σκεφτείτε ακόμα ότι σε κάποια φάση τρέχαμε και οι δύο με τα πουκάμισα σαν να κάνουμε joking ενδιάμεσα από αυτούς που γυμνάζονταν και μας κοιτούσαν όλοι Laughing
Πολύ γέλιο, αν δεν μας πέρασαν για τρελούς, μας πέρασαν σίγουρα για παλαβούς...


Βασικά τώρα κλείνουν τα μάτια μου από την νύστα και πρέπει να φτάσω και σπίτι μου κάποια στιγμή,οπότε...
...συνεχίζεται!


player
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
player




Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ηλικία : 36
Location : athina
Registration date : 19/08/2008

To Wing μου στην Αθήνα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: To Wing μου στην Αθήνα!   To Wing μου στην Αθήνα! Icon_minitimeΣαβ Σεπ 20, 2008 10:28 am

...συνεχίζω

Μετά την Αγ. Παρασκευή ξεκινήσαμε προς το Κεφαλάρι όπου μας περίμενε ο Κωνσταντίνος.
Για αρχή καθίσαμε στην Αίγλη και ανοίξαμε δύο παρέες όπου κάναμε number close και εγώ και ο Rake. Εκεί προσπάθησε να χωθεί και ο barman αλλά δεν κατάφερε και πολλά! (γιατί άραγε?)

Μετά σειρά είχε το Κλικ. Βέβαια ώσπου να πάμε εκεί μιλάγαμε στον οποιονδήποτε στο δρόμο.
Εκεί ο Rake άνοιξε μια παρέα και γνώρισε δύο γκόμενες και εγώ με τον Κωνσταντίνο ανοίξαμε άλλη μια παρέα με τρεις γκόμενες όπου στην μία έδωσα εγώ το τηλ μου.

Σημασία έχει ότι η υπόθεση είχε πολύ γέλιο και διασκέδαση και πάνω απ' όλα περάσαμε καλά.
Είναι καλό να αρχίζουμε να έχουμε κάποια επαφή και να μην μένουμε μόνο στο forum


player
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anemos




Αριθμός μηνυμάτων : 10
Registration date : 30/08/2008

To Wing μου στην Αθήνα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: To Wing μου στην Αθήνα!   To Wing μου στην Αθήνα! Icon_minitimeΣαβ Σεπ 20, 2008 11:25 am

silent


Έχει επεξεργασθεί από τον/την anemos στις Κυρ Οκτ 19, 2008 2:55 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kalitexnis




Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ηλικία : 43
Location : Kalymnos-Kos / Dodekanisa
Registration date : 06/09/2008

To Wing μου στην Αθήνα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: To Wing μου στην Αθήνα!   To Wing μου στην Αθήνα! Icon_minitimeΤρι Σεπ 23, 2008 9:54 pm

mmm... Mou fainetai oti tha prepei na arxisoume na energopoioithoume perissotero, oloi mas
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
john_vourts




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Registration date : 20/08/2008

To Wing μου στην Αθήνα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: To Wing μου στην Αθήνα!   To Wing μου στην Αθήνα! Icon_minitimeΠεμ Οκτ 09, 2008 8:45 pm

Όταν λες για κλειστό σεμινάριο στην Αθήνα, τι εννοείς, ποιοί το κάνανε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maestro
Admin
maestro


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ηλικία : 40
Location : Thessaloniki - Greece
Registration date : 17/08/2008

To Wing μου στην Αθήνα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: To Wing μου στην Αθήνα!   To Wing μου στην Αθήνα! Icon_minitimeΔευ Οκτ 13, 2008 12:43 am

O Rake το εκανε σε καποιον που το ζητησε.
Κλειστου τυπου σημαινει Ενας PUA με Εναν Ενδιαφερόμενο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://thegame.forumotion.com
dj kos




Αριθμός μηνυμάτων : 5
Registration date : 24/12/2008

To Wing μου στην Αθήνα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: To Wing μου στην Αθήνα!   To Wing μου στην Αθήνα! Icon_minitimeΔευ Ιουν 29, 2009 4:02 am

Κανένα άλλο σεμινάριο στην Αθήνα παίζει φέτος ??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alovitos




Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ηλικία : 34
Location : glyfada
Registration date : 22/10/2008

To Wing μου στην Αθήνα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: To Wing μου στην Αθήνα!   To Wing μου στην Αθήνα! Icon_minitimeΚυρ Αυγ 16, 2009 5:27 am

ας το ελπίσουμε...
αν και δεν βλέπω φως στο τούνελ, γιατί πολύ απλά κανείς δεν ασχολείται..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dj kos




Αριθμός μηνυμάτων : 5
Registration date : 24/12/2008

To Wing μου στην Αθήνα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: To Wing μου στην Αθήνα!   To Wing μου στην Αθήνα! Icon_minitimeΤετ Φεβ 01, 2012 9:20 pm

Όποιος ενδιαφέρεται να γνωρίσει μερικούς απ τους καλύτερους στην Αθήνα ας μου στείλει Pm afro afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
To Wing μου στην Αθήνα!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Athens Sarging!!!
» Wing gia Thessaloniki

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συναντήσεις-Σεμινάρια-
Μετάβαση σε: