The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Το ημερολόγιο του Kalitexni

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Kalitexnis




Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ηλικία : 43
Location : Kalymnos-Kos / Dodekanisa
Registration date : 06/09/2008

Το ημερολόγιο του  Kalitexni Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Το ημερολόγιο του Kalitexni   Το ημερολόγιο του  Kalitexni Icon_minitimeΚυρ Σεπ 07, 2008 4:33 pm

Άνοιξα και εγώ το δικό μου ημερολόγιο, στο οποίο θα καταχωρώ σκέψεις, πεσίματα σε μωρά, προβληματισμούς, χυλόπιτες , θα ζητάω τις συμβουλές σας και γενίκα ανοίγω ένα νέο κεφάλαιο στη ζωή μου ,όπου θα μπορώ να μοιραστώ και με 5 ανθρώπους τις ίδιες ανησυχίες με τις δικές μου..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kalitexnis




Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ηλικία : 43
Location : Kalymnos-Kos / Dodekanisa
Registration date : 06/09/2008

Το ημερολόγιο του  Kalitexni Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο του Kalitexni   Το ημερολόγιο του  Kalitexni Icon_minitimeΚυρ Σεπ 07, 2008 9:38 pm

Λόγω δουλειάς, υπερβολικής δουλειας θα έλεγα φέτος το καλοκαίρι ,δεν πολυέβγαινα έξω, στις αρχές καλοκαιριού και μετά τα μέσα 15Αύγουστου έβγαινα και βγαίνω...

Ημέρα Σάββατο, αρχές καλοκαιριού , βγήκα με το γαμπρό μου και την αδερφή μου σε μπααράκι πάνω στην παραλία..Όπως καταλαβαίνετε όχι μόνο φτερό δεν είχα (αλλά και τι να το κάνω θα μου πείτε με τα κολλήματα που τρώω) αλλά ούτε καν ένα άνθρωπο να πω 2 πράγματα για γκόμενες...Φούλ απο κόσμο και γυναίκες που τα έχουν πετάξει όλα..Άρχισα να ανάβω με αυτά που έβλεπα ,παντού 8άρια,9άρια και 2 10άρια... Απέναντι μας ένα διπλό Σετ θεϊκό με 5-6 ΜΑΤ .. Το ένα 10άρι 22-23 ετών 1,75 καστανόξανθο,σχιστά ματάκια,απίστευτο κορμί "Κινέζα" απο δω κ στο εξής ..Γυναίκα για να ανοίξεις σπίτι και να πεις ότι θες να γεράσεις μαζί της.. το άλλο απίστευτο δεκάρι, ιδια ηλικία,μαυρομάλλα και μαλλί μέχρι την μέση, 1,75 και αύτη ,με τουλάχιστον 10ποντο ψιλοτάκουνο, δηλαδή γύρω στο 1,85 - 1,90 ,μίνι μέχρι πάνω ,στήθη φοβερά μεγάλα ,τα μισά βέβαια πεταμένα έξω, μόνο οι ρώγες δεν φαινόντουσαν ,έτοιμη για τσόντα που θα σπάσει τα ταμεία , αφού της κρεμάσεις ταμπέλα μπροστά της που να λέει ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΚΥΛΟΣ - "Σκυλί" απο δω και στο εξής...Οι γκόμενες καρφώνουν , πότε η μία πότε η άλλη,χασκογελάνε ,μιλάνε ψιθυριστά και πάλι...Εγώ σαν μαλάκας ως συνήθως παρότι παιρνάει και πολλή μάλιστα η μπογιά μου ,ειδικά στο νησί, τίποτα εκεί σαν μαλάκας, να κοιτάω και να μην κάνω τίποτα..Φέύγει για μια στιγμή το Σκυλί και πάει τουαλέτα αφου περνάει απο μπροστά μου...Να κοιτάω εγώ...Βγαίνει απο την τουαλέτα και στην παρέα της...Ξανά χεράκι χεράκι με την Κινέζα ,παιρνάνε απο μπροστά μου και πάνε τουαλέτα..Να κοιτάω εγώ πάλι..Στη έξοδο παιρνάει πρώτα η Κινέζα και πίσω το Σκυλί παιρνάει στο 1 μέτρο απο μένα και ξαφνικά γυρίζει κάνει βήμα με αγγίζει στο χέρι και μου λέει : Αχ με συγχωρείς , σε πάτησα...Απάντησα, Όχι δεν με πάτησες αλλα μακάρι να με πατούσες, κόλλησε για μια στιγμή κοιτώντας με στα ματιά χασκογελάει και φεύγει....Τίποτα άλλο... και εγώ σαν Μέγας Μαλάκας εκεί να κοιτάω...Μετά απο κανένα μισάωρο,αναχώρησαν ο γαμπρός μου και η αδερφή μου και έμεινα μόνος ,ψιλολιώμα...Ξάνα το Σκυλί με το κινητό στο χέρι και βουρ για τουαλέτα..Δεν άντεξα φεύγω καρφί και εγώ για τουαλέτα όπου το Σκυλί είναι στην άκρη ,έστελνε προφανώς μηνύμα, με βλέπει απο μακρυα που πηγαίνω κατά πάνω της ,σαν να το περίμενε αυτή ασυγκίνητη ...Με καρφώνει στα μάτια , και ξανά πίσω στο κινητό , περνάω απο δίπλα της και τίποτα εγώ πάλι, για μια ακόμη φορά ούτε να μιλήσω ούτε τίποτα..Μέχρι να κατουρήσω και να βγώ είχαν φύγει...
Υ.Γ. Και η Κινέζα και το Σκυλί είναι φοιτήτριες , η Κινέζα στα Γιάννενα , το σκυλί δεν έμαθα ακόμη..
Απο το νησί και οι δύο , ήταν κάτω για διακοπές όλο το καλοκαίρι...


Ένα ακόμη Σάββατο στο ίδιο μαγαζί, μέσα καλοκαιριού, με το γαμπρό μου, μόνοι μας...Καθόμαστε στη μπάρα και δίπλα ακριβώς μετά απο κανένα 15λεπτο σκάει μύτη η Κινέζα παρέα με 5-6 ΜΑΤ, γυρνάω πλάτη κατευθείαν ,το ίδιο και αυτή ...Καταλάθος και καλά αγγίγματα και ψιλοτρίψιματα , για μια στιγμή είναι στην παρέα ένας καραγκιόζης γύρω στο 1.95 παίρνει είδηση το παιχνίδι και για μια στιγμή παιρνάει απο πίσω μου και με σπρώχνει δυνατά, κρατούσα το ποτό μου και χύθηκε απο το σπρώξιμο το μισό πάνω μου..Δεν είπα απολύτως τίποτα ,απλά χώθηκα ακόμη περισσότερο με την πλάτη στην παρέα ...Ξανάρχεται ο καραγκιόζης με γυρισμένη πλάτη και να με ακουμπάει και να σφίγγεται, να τεντώνεται κ διάφορες μαλακίες...Η Κίνέζα έχει πάρει πρέφα τη φάση και κάθεται και κοιτάει ψιλοξενερωμένη ,έτσι φαινόταν , καθώς πριν χωθεί ο Καραγκιόζης και την παραμερίσει χόρευε ,κουνιόταν ,γέλαγε...Γύρναει για μια στιγμή ο Καραγκιόζης και με απειλητικό ύφος μου λέει μην με ξανασπρώξεις ..Του απαντάω (υπόψιν ήμουνα παλιότερα στο μποξ όποτε δεν κολλάω σε τσαμπουκάδες αν με προκαλέσουν -αλλά πάντα ευγενικά) Καλά ρε δεν φτάνει που μου ρίχνεις το ποτό μου πάνω μου και ζητάς και ειρωνικά συγνώμη,ζητάς και τα ρέστα τώρα? ότι σε σπρώχνω κιόλας ? και κολλάω τη μούρη μου στη δικιά του ,έτοιμος για φασαρία, επεμβαίνει η Κινέζα να μας χωρίσει και μου λέει: σου έριξε το ποτό πάνω σου? σου ζητάω εγώ συγνώμη αν σου έριξε το ποτό χτυπώντας το χέρι της πάνω στο στέρνο της και επαναλαμβάνοντας δύο φορές τις ίδιες φράσεις....Παίρνει τον καραγκιόζη πιο εκεί , κάτι του λέει... Μετά απο ένα 15λεπτο φεύγει ο καραγκιόζης...Ελεύθερο πεδίο πλέον, αλλά έλα όμως που είχα ξενερώσει εντελώς απο την φάση ,το ίδιο πιστεύω και η γκόμενα ..Έφυγε και έφυγα.....

Απο τότε πέτυχα 3 φορές το Σκυλί τις 2 με γκόμενο (ξάδερφος της Κινέζας) να τον φιλάει και να πετάει και κλεφτιές ματιές σε μένα...Και τη μία πριν 3 εβδομάδες σε καφετέρια ενός γνωστού μου μεπαρόμοιο σκυλίσιο ντύσιμο πήγαινε τουαλέτα και εγώ εκείνη την ώρα έμπαινα μέσα , και μόλις την πήρα είδηση περπάτάω στιγμιαία απο πίσω της στο 1 μέτρο και μονολογώ δυνάτα ,πώπωπω έχει ανέβει κατά πολύ το επίπεδο εδώ μέσα...Βγήκε η γκόμενα και μετά απο 5 λεπτα πήρε μια φίλη της που καθόντουσαν μαζί και φύγανε....

Την Κινέζα την είδα μια φορά ,ερχότανε απο γάμο σε κλαμπάκι με τον ξάδερφο της αυτόν που έπιασε γκόμενα το Σκυλί...και εγώ έβγαινα έξω ,είχε πάει και 5 η ώρα το πρωί ,που κουράγιο εγώ...
Πριν 2 βδομάδες έφυγε γύρισε Γιάννενα ,προφανώς γιατί έχουν εξεταστική...

Υ.Γ. εδώ στο νησί ,τις γκόμενες, τις βλέπεις ξανά και ξανά , και φοβάμαι πως άμα σε βλέπουν να βγαίνεις και να μην κάνεις και τίποτα , ξενερώνουν και στο τέλος δεν σου δίνουν σημασία...

Έχω φάει κόλλημα με την Κινέζα,γουστάρω σαν τρελλός να την πηδήξω ..Πριν δυο μέρες την πέτυχα στο Facebook και την έκανα add, τίποτα μέχρι τώρα, είμαι στην αναμονή , αν και δεν ξέρω τι πρέπει να της πω αμα με κάνει add- Εδώ θα χρειαστώ την βοήθεια σας...

Θα ήθελα τη γνώμη σας για τα παραπάνω , τι λάθη έκανα , πως έπρεπε να την πέσω , τι έπρεπε να πώ , πως θα νοιώσανε οι γκομενες, το σκυλί όταν της είπα μακάρι να με πατούσε, και πως περίμενε να αντιδράσω, τι θα ήθελε μάλλον καλύτερα να πω για να της την πέσω, και η Κινέζα όταν έγινε ο τσαμπουκάς...

Πιστεύω ότι γουστάρουν και οι δύο ,αν και το Σκυλί είναι καβατζωμένο απο τον ξάδερφο της Κινέζας,αν και εγώ ελάχιστα περισσότερο γουστάρω την Κινέζα..Αλλωστε αυτή είναι και η ελεύθερη- Τώρα θα μου πείτε και γκόμενο να έχει η γυναίκα αν ξέρεις να της την πέσεις ,όλα τα άλλα είναι λεπτομέρειες...

Αυτά για την ώρα ..Κάποια στιγμή θα πρέπει να γράψω και τιπιστεύω εγώ γενικά για τις γυναίκες...

Περιμένω βοήθεια και τις αναλύσεις σας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kalitexnis




Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ηλικία : 43
Location : Kalymnos-Kos / Dodekanisa
Registration date : 06/09/2008

Το ημερολόγιο του  Kalitexni Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο του Kalitexni   Το ημερολόγιο του  Kalitexni Icon_minitimeΔευ Σεπ 08, 2008 1:40 pm

HELP paidia molia me ekane add i Kineza...Apisteuto moro 10araki gemato ...exei kati photos mesa sto facebook.. Ti kavla ginaika thee mou...Voithiste guys..Prepei to pesimo poy tha kano na tis meinei pragmatika axehasto...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kalitexnis




Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ηλικία : 43
Location : Kalymnos-Kos / Dodekanisa
Registration date : 06/09/2008

Το ημερολόγιο του  Kalitexni Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο του Kalitexni   Το ημερολόγιο του  Kalitexni Icon_minitimeΔευ Σεπ 08, 2008 4:47 pm

μμμμμμ....Σκέφτομαι να αρχίσω με προσβλιμέντο, έχει μία φώτο με ένα φουστανάκι γαμάτο...Να τις πω για παράδειγμα "καλά ε αυτό το φουστανάκι που φοράς στην φώτο απο που το πήρες? σε ρωτάω για να δω αν ψωνίζετε όλες απο το ίδιο μαγαζί ,γιατί έχω δει τουλάχιστον άλλες 4 να το φοράνε ακριβώς το ίδιο "....Τι λέτε ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kalitexnis




Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ηλικία : 43
Location : Kalymnos-Kos / Dodekanisa
Registration date : 06/09/2008

Το ημερολόγιο του  Kalitexni Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο του Kalitexni   Το ημερολόγιο του  Kalitexni Icon_minitimeΔευ Σεπ 08, 2008 10:35 pm

Help guys, any help ? Καμιά βοήθεια ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kalitexnis




Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ηλικία : 43
Location : Kalymnos-Kos / Dodekanisa
Registration date : 06/09/2008

Το ημερολόγιο του  Kalitexni Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο του Kalitexni   Το ημερολόγιο του  Kalitexni Icon_minitimeΤρι Σεπ 09, 2008 2:16 pm

Πολύ μιλάτε...Λίγη βοήθεια παιδιά!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maestro
Admin
maestro


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ηλικία : 40
Location : Thessaloniki - Greece
Registration date : 17/08/2008

Το ημερολόγιο του  Kalitexni Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο του Kalitexni   Το ημερολόγιο του  Kalitexni Icon_minitimeΤρι Σεπ 09, 2008 7:41 pm

Ελπίζω να μην το πάρεις αρνητικά αυτό που θα σου πώ αλλά δεν συμφωνώ με τα περισσότερα που έκανες με τα κορίτσια αυτά.
Και θα στα πώ χωρίς το γάντι.
Μακάρι να μου τα λέγαν και εμένα χωρίς το γάντι στα λάθη μου.

Καταρχήν το σκέφτεσαι πολύ και δεν κάνεις την κίνηση. Να θυμάσαι τον κανόνα των 3 δευτερολέπτων.
Σε κοίταξαν μία-δύο-τρείς-δέκα!! Είχες όλα τα σημάδια εκεί.
Σού λέγαν με τον τρόπο τους έλα!
Πάνε!
Πάνε και πες ένα opener και φύγε!
Αλλά πάνε!!
Διαφορετικά καταχωρήσε αυτόματα στον τομέα του μυαλού τους μαζί με όλους τους άλλους δειλούς που μόνο κοιτάνε και τις φοβούντε μόνο και μόνο επειδή στάθηκαν τυχερές στα γονίδια.

2ον. Μην φανταστείς ούτε για μια στιγμή ότι ήταν τυχαίο που νόμιζε ότι σε πάτησε. Αφού βαρέθηκε να περιμένει να πας να την γνωρίσεις αποφάσισε να κάνει αυτή το 1ο βήμα για να γνωριστήτε αλλά με τρόπο ώστε να δεί κατά πόσο Alpha male είσαι. Πατώντας πάνω σου και λέγοντας σου
”Αχ με συγχωρείς , σε πάτησα”
και εσύ απάντησες, “Όχι δεν με πάτησες αλλα μακάρι να με πατούσες” ??????????????????????????????
Κάποια απάντηση όπως “Μην έχεις αυταπάτες. Δεν είμαι απο τους ανδρες που μπορείς να πατήσεις.” την βρίσκω πολύ καλύτερη

3ον. Έπρεπε να εκμεταλευτείς το γεγονός της φασαρίας με τον ψηλό για να γνωρίσεις την κινέζα. Στο κεφάλαιο με τους ΓΑΤΟ λέει πολλά για αυτό. Αν και είναι λίγο δύσκολο. Και εγώ όταν χαμο την ψυχραιμία μου θολώνω και δεν σκέφτομαι με στρατηγική. Αλλά να είσαι σίγουρος ότι ήταν μία πολύ καλή ευκαιρία να την γνωρίσεις.

4ον. Φράσεις όπως “πώπωπω έχει ανέβει κατά πολύ το επίπεδο εδώ μέσα...” πρέπει να τις διαγράψεις. Ένας PUA δεν κάνει ποτέ ότι κάνουν όλοι οι άλλοι ΜΑΤ. Ας της έλεγες κάτι σαν “πρέπει να κάπου βρόμικα και λέρωθηκε ο κώλος σου” και μετά φύγε. Αστην να ψάχνει πού λερώθηκε!

5ον. Σταμάτα να σκέφεσαι θέλω “πολύ να την πηδήξω”. Αυτό είναι ένα απο τα βασικά πράγματα που σε κάνουν να κολάς με τις όμορφες γκόμενες. Μην τις βλέπεις σαν μουνιά. Δες τες σαν Μυαλά. Σκέψου “πώς μπορώ τώρα να την πειράξω αυτή??”

maestro.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://thegame.forumotion.com
Krema Mpesamel




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ηλικία : 36
Location : Άγιος Νικόλαος Κρήτης
Registration date : 19/08/2008

Το ημερολόγιο του  Kalitexni Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο του Kalitexni   Το ημερολόγιο του  Kalitexni Icon_minitimeΤρι Σεπ 09, 2008 8:58 pm

Συμφωνλω με τον φίλο maestro.

... “Όχι δεν με πάτησες αλλα μακάρι να με πατούσες” . Σαν να λές ότι θέση έχεις μαυτήν μόνο ώς το χαλί της. Προσεχέ τις τέτοιες ατάκες.

Προσβλιμέντο στο ίντερνετ για έναρξη συζήτησης? Διαφωνώ, εκτός και αν το περάσεις με πολύ πολύ χιούμορ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kalitexnis




Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ηλικία : 43
Location : Kalymnos-Kos / Dodekanisa
Registration date : 06/09/2008

Το ημερολόγιο του  Kalitexni Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο του Kalitexni   Το ημερολόγιο του  Kalitexni Icon_minitimeΤρι Σεπ 09, 2008 9:12 pm

Έχεις χίλια δίκαια ,αυτό είναι το πρόβλημα που πρέπει να ξεπεράσω , παρόλο που είμαι και natural κολλάω απίστευτα όταν έρθει εκείνη η ώρα...Αν και τα Χριστούγεννα μου έτυχε μια φάση την οποία κάποια στιγμή θα την γράψω ,που μέσα σε 20 λεπτά χαμούρευα μέσα σε μπαράκι 9αράκι ,και της δάγκωνα το λαιμό μπροστά στον αδερφό της απο'ότι έμαθα μετα!!! ήμουν απίστευτος εκείνο το βράδυ ,δεν πιανόμουνα - Πιστεύω ότι έφταιγε το ότι είχα χωρίσει πριν μια εβδομαάδα μετά απο 1 χρόνο σχέση ,και δεν υπολόγιζα πραγματικά τίποτα, χωνόμουν με τη μία , για λίγο διάστημα βέβαια , μετά πάλι ξαναβγήκαν οι ντροπές ,κτλ...

Έχεις δίκαιο απόλυτο, θα αλλάξω τροπάριο εντελώς ,πείραγμα φούλ σε όλες..

Τώρα για την Κινέζα θα δοκιμάσω κάτι που δεν έχω ξανακάνει ,θα στείλω μηνυμα φουλ προσβλιμέντα , να την φτάσω στο σημείο να είναι έτοιμη να με βρίσει, και έτσι και κάνει το "λάθος" και μου απαντήσειλ (που αυτό θέλω- θέλω να με πει αγενή) , ποιός με πιάνει μετά...Έχω υπογραμίσει κάτι φράσεις του Στυλάτου γαμάτες και είμαι έτοιμος να την κολλήσω εντελώς , στον τοίχο...Θα σας τα πω όλα αναλυτικά, έτσι και πιάσουν να δοκιμάσετε και εσείς ..Είπαμε 10άρακι γεμάτο είναι αυτό...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kalitexnis




Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ηλικία : 43
Location : Kalymnos-Kos / Dodekanisa
Registration date : 06/09/2008

Το ημερολόγιο του  Kalitexni Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο του Kalitexni   Το ημερολόγιο του  Kalitexni Icon_minitimeΤρι Σεπ 09, 2008 9:13 pm

Αα ξέχασα maestro αν θες μπορώ να σου στείλω και φώτο της γκόμενας να την δείς..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kalitexnis




Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ηλικία : 43
Location : Kalymnos-Kos / Dodekanisa
Registration date : 06/09/2008

Το ημερολόγιο του  Kalitexni Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο του Kalitexni   Το ημερολόγιο του  Kalitexni Icon_minitimeΤρι Σεπ 09, 2008 9:15 pm

Ουπς ,τώρα σε είδα Krema mpesamel , ναι έχεις δίκαιο,τώρα που το ξανασκέφτομαι..Πώπω , θέλει πολύ μελέτη να γίνω ετοιμόλογος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maestro
Admin
maestro


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ηλικία : 40
Location : Thessaloniki - Greece
Registration date : 17/08/2008

Το ημερολόγιο του  Kalitexni Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο του Kalitexni   Το ημερολόγιο του  Kalitexni Icon_minitimeΤρι Σεπ 09, 2008 10:02 pm

mate,

Aν πιστεύεις ότι θα την ξανασυναντήσεις την Κινέζα απο κοντά κάποια μέρα, καλύτερα να μην κάνεις τπτ μέσω facebook.
Δεν θες να είσαι αυτός που δεν είπε κουβέντα απο κοντά, και απο το facebook ξαφνικά είσαι όλο ατάκες.
Αμα όπως λες είναι 10αρι καθημερινά δέχετε στο facebook δεκάδες τέτοια.


Το ξέρω απο την αδερφή μου (η οποία είναι 10+1) και απο ωραιές φίλες που έχω και ξέρω τί τραβάνε στο facebook.
Αλλά αν πραγματικά δεν κρατιέσαι και θέλεις οπωσδήποτε να στείλεις κάτι προτείνω αυτό το κάτι να είναι μύνημα προσωπικό και όχι να γράψεις κάτι στο wall της ή να σχολιάσεις μία φώτο της

Εγώ το μόνο που κάνω στο facebook είναι να επιδυκνύω αξία.
Αυτό το κάνω μέσω του "About me" δλδ γράφω ένα τέρμα cocky funny κειμενο για μένα,και μέσω των φωτογραφιών που ανεβάζω που είναι είτε εγώ να διασκεδάζω, είτε εγώ σε τρελές καταστάσεις (free camping, snowboarding, banjie jumping, σε εξωτικά μερη), είτε εγώ με γυναίκες φίλες μου (δείχνω ότι έχω γυναίκες στην ζωή μου και ξέρω να επικοινωνω μαζί τους). Με αυτό τον τρόπο καταφέρνω όταν με συναντήσουν απο κοντά να έχω ήδη υψηλή αξία σε αυτές.
Ρίξε μια ματιά στο προφιλ μου και θα καταλάβεις
http://www.new.facebook.com/profile.php?id=683573040

αμα θές στείλε μου το link για το δικο σου προφίλ και σε PM στείλε μου το link απο την Κινέζα μήπως και βρούμε καμιά λύση μαζί..

maestro.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://thegame.forumotion.com
Kalitexnis




Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ηλικία : 43
Location : Kalymnos-Kos / Dodekanisa
Registration date : 06/09/2008

Το ημερολόγιο του  Kalitexni Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο του Kalitexni   Το ημερολόγιο του  Kalitexni Icon_minitimeΤρι Σεπ 09, 2008 11:13 pm

Φίλε μου, την Κινέζα θα την ξαναδώ του χρόνου το καλοκαίρι..Δεν ξέρω μου έχει καρφωθεί και πρέπει να πετύχω ή να αποτύχω , δεν το αφήνω...όσες φορές τη συνάντησα , το έπαιζα και καλά αδιάφορος ,σε τετ α τετ ήταν μονο τότε με την φασαρία , αλλά ξενέρωσα όπως είπα, και την προηγούμενη φορά που ήταν μαζί με το σκυλί, αλλά τότε έπαιζε το σκυλί...Γράφω τώρα τι ετοιμάζομαι να της πω , να μου πεις και εσύ την γνώμη σου ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kalitexnis




Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ηλικία : 43
Location : Kalymnos-Kos / Dodekanisa
Registration date : 06/09/2008

Το ημερολόγιο του  Kalitexni Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο του Kalitexni   Το ημερολόγιο του  Kalitexni Icon_minitimeΤρι Σεπ 09, 2008 11:20 pm

Εννοείται πως θα στείλω προσωπικό μήνυμα και δεν θα γράψω τίποτα σε κοινή θέα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kalitexnis




Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ηλικία : 43
Location : Kalymnos-Kos / Dodekanisa
Registration date : 06/09/2008

Το ημερολόγιο του  Kalitexni Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο του Kalitexni   Το ημερολόγιο του  Kalitexni Icon_minitimeΠεμ Σεπ 18, 2008 10:59 pm

Φτου γαμώτο...Γαμώ τα προφυλακτικά μου ..Έσπασε και εκτος αυτου κολλησα και μικρόβιο, έπαθα και γαμώ τις ουρολοιμώξεις και τρέχω...Και όλα αυτά για μια καριόλα που γνώρισα το προηγούμενο Σάββατο...Φτού
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kalitexnis




Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ηλικία : 43
Location : Kalymnos-Kos / Dodekanisa
Registration date : 06/09/2008

Το ημερολόγιο του  Kalitexni Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο του Kalitexni   Το ημερολόγιο του  Kalitexni Icon_minitimeΤρι Σεπ 23, 2008 9:51 pm

Na mai kai go pali piso.xemperdexa me tis duleies..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
coolman

coolman


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ηλικία : 40
Location : Athens
Registration date : 18/08/2008

Το ημερολόγιο του  Kalitexni Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο του Kalitexni   Το ημερολόγιο του  Kalitexni Icon_minitimeΤετ Σεπ 24, 2008 1:08 am

προσοχή στα προφυλακτικά, όλα καλά;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kalitexnis




Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ηλικία : 43
Location : Kalymnos-Kos / Dodekanisa
Registration date : 06/09/2008

Το ημερολόγιο του  Kalitexni Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο του Kalitexni   Το ημερολόγιο του  Kalitexni Icon_minitimeΤετ Σεπ 24, 2008 4:25 pm

Άστα χάλια , θα ειμαι για άλλες 2 εβδομάδες με αντιβίωση...όχι να πηδήξω ,ούτε για κατούρημα δεν μπορώ να πάω που λέει ο λόγος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
coolman

coolman


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ηλικία : 40
Location : Athens
Registration date : 18/08/2008

Το ημερολόγιο του  Kalitexni Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο του Kalitexni   Το ημερολόγιο του  Kalitexni Icon_minitimeΤετ Σεπ 24, 2008 11:48 pm

Shit happens! Περαστικά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kalitexnis




Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ηλικία : 43
Location : Kalymnos-Kos / Dodekanisa
Registration date : 06/09/2008

Το ημερολόγιο του  Kalitexni Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο του Kalitexni   Το ημερολόγιο του  Kalitexni Icon_minitimeΤρι Σεπ 30, 2008 12:46 am

Ευχαριστώ αδερφέ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Το ημερολόγιο του Kalitexni
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συζητήσεις :: Ημερολόγιο-
Μετάβαση σε: