The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Καλως ήλθες

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
maestro
Admin
maestro


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ηλικία : 40
Location : Thessaloniki - Greece
Registration date : 17/08/2008

Καλως ήλθες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλως ήλθες   Καλως ήλθες Icon_minitimeΔευ Αυγ 18, 2008 1:05 pm

Θα ήθελα καταρχήν να σε καλωσορίσω στο forum των Ελλήνων PUAs. (Pick-up Artists)

Το nickname μου είναι Μaestro.
Δημιούργησα αυτό το forum 4 μήνες αφού διάβασα το βιβλίο του Neil Strauss "Το παιχνίδι" και μία μέρα αφου το ξαναδιάβασα..
Σίγουρα είναι ένα βιβλίο που αλλάζει ζωές, όπως νιώθω ότι άλλαξε και την δική μου.

Η ιδέα μου ήρθε όταν έμαθα για το "Δωμάτιο του Μυστηρίου" ή αλλιώς "Mystery's Lounge" και
σκέφτηκα ότι θα ήταν ωραίο να είχαμε και εμείς κάτι παρόμοιο..
Έχω μελετήσει όλους του PUAs και PUGs (Pick-up Gurus) και προσωπικά είμαι μεγάλος θαυμαστής του Mystery και του Style.
Θεωρώ ότι ο ένας συμπλήρωσε τον άλλον. Ο μεν Mystery έσπασε τον κώδικα της αποπλάνησης χωρίζοντάς το σε στάδια και φάσεις και δημιουργόντας την μεθοδολογία ώστε να δημιουργήσει έλξη, και ο δε Style πάτησε πάνω στην μεθοδολογία του Mystery και σκέφτηκε τις πιό ενδιαφέρον και αποτελεσματικές ιστορίες, ρουτίνες, παιχνίδια, κλπ ώστε να κερδίζεις τον στόχο σου.
H δομή του forum είναι βασισμένη πάνω στο "Δωμάτιο του Μυστηρίου", όπου αφού την μελέτησα την βρήκα ιδανικότατη και πολύ οργανωμένη.
Έτσι κατα κάποιο τρόπο μπορείτε να πείτε ότι βρίσκεστε το Ελληνικό Δωμάτιο του Μυστηρίου.

Ελπίζω να σας αρέσει εδώ, στην Μυστική μας Κοινότητα, και να πέρνετε και να μοιράζεστε γνώση.
Και να θυμάσαι: "Ότι γίνετε στο Maestro's Lounge, μένει στο Maestro's Lounge."

maestro.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://thegame.forumotion.com
 
Καλως ήλθες
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συζητήσεις :: Καλώς ήλθατε!-
Μετάβαση σε: