The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Δημιούργηστε προκλήσεις, Δώστε κίνητρο

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
maestro
Admin
maestro


Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ηλικία : 40
Location : Thessaloniki - Greece
Registration date : 17/08/2008

Δημιούργηστε προκλήσεις, Δώστε κίνητρο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Δημιούργηστε προκλήσεις, Δώστε κίνητρο   Δημιούργηστε προκλήσεις, Δώστε κίνητρο Icon_minitimeΠεμ Αυγ 28, 2008 4:43 pm

Ένας τρόπος που με βοήθησε πάρα πολύ να πιέσω τον εαυτό μου να βγεί απο την βολική ζώνη (comfort zone)
και παρά το άγχος που μου δημιουργούσε η "ψυχρή προσέγγιση" σε ξένες γυναίκες,
να καταφέρω να το ξεπεράσω, ήταν ο εξής:

Κάθε βράδυ έβγαινα με 100ευρώ στην τσέπη, τα οποία ήταν 5 χαρτονομίσματα των 20ευρώ.
Μόλις συναντούσα το φτερό μου του τα έδινα όλα, μένοντας χωρίς φράγκο στην τσέπη.
Για κάθε σετ που άνοιγα την βραδυά εκείνη μου έδινε πίσω 20ευρώ.
Άρα για μπορέσω να πληρώσω το ποτό μου έπρεπε να ανοίξω τουλάχιστον 1 σετ.
Και αν ήθελα να γυρίσω σπίτι με τα υπόλοιπα χρήματα στην τσέπη μου, έπρεπε να ανοίξω τουλάχιστον 5 σετ όλη την βραδυά.
Διαφορετικά τα λεφτά τα κρατούσε το φτερό μου για πάρτι του.
Υπήρχε αυστηρός κανόνας να μην μου επιστραφούν τα χρήματα αν δεν τα έπερνα πίσω με το σπαθί μου.

Δοκιμάστε το. Μετά απο λίγο καιρό θα σας φαίνεται αφύσικο να βλέπεις μια ωραία κοπέλα και να μην την πιάνεις κουβέντα.

written by maestro.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://thegame.forumotion.com
Mr.x




Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ηλικία : 34
Location : αθήνα
Registration date : 23/01/2012

Δημιούργηστε προκλήσεις, Δώστε κίνητρο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δημιούργηστε προκλήσεις, Δώστε κίνητρο   Δημιούργηστε προκλήσεις, Δώστε κίνητρο Icon_minitimeΔευ Ιαν 23, 2012 10:06 pm

maestro έγραψε:
Ένας τρόπος που με βοήθησε πάρα πολύ να πιέσω τον εαυτό μου να βγεί απο την βολική ζώνη (comfort zone)
και παρά το άγχος που μου δημιουργούσε η "ψυχρή προσέγγιση" σε ξένες γυναίκες,
να καταφέρω να το ξεπεράσω, ήταν ο εξής:

Κάθε βράδυ έβγαινα με 100ευρώ στην τσέπη, τα οποία ήταν 5 χαρτονομίσματα των 20ευρώ.
Μόλις συναντούσα το φτερό μου του τα έδινα όλα, μένοντας χωρίς φράγκο στην τσέπη.
Για κάθε σετ που άνοιγα την βραδυά εκείνη μου έδινε πίσω 20ευρώ.
Άρα για μπορέσω να πληρώσω το ποτό μου έπρεπε να ανοίξω τουλάχιστον 1 σετ.
Και αν ήθελα να γυρίσω σπίτι με τα υπόλοιπα χρήματα στην τσέπη μου, έπρεπε να ανοίξω τουλάχιστον 5 σετ όλη την βραδυά.
Διαφορετικά τα λεφτά τα κρατούσε το φτερό μου για πάρτι του.
Υπήρχε αυστηρός κανόνας να μην μου επιστραφούν τα χρήματα αν δεν τα έπερνα πίσω με το σπαθί μου.

Δοκιμάστε το. Μετά απο λίγο καιρό θα σας φαίνεται αφύσικο να βλέπεις μια ωραία κοπέλα και να μην την πιάνεις κουβέντα.

written by maestro.

Ναι, οντως πρέπει να δουλέυει, γιατι το εχω ακούσει απο εναν αλλον που λεγεται alex δεν θυμαμαι τι, αλλα είναι δασκαλος σε αυτά και εχει κατι βιντεάκια στο youtube.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τυχερός

Τυχερός


Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ηλικία : 42
Location : Thessalonikh
Registration date : 06/04/2011

Δημιούργηστε προκλήσεις, Δώστε κίνητρο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δημιούργηστε προκλήσεις, Δώστε κίνητρο   Δημιούργηστε προκλήσεις, Δώστε κίνητρο Icon_minitimeΣαβ Μαρ 31, 2012 4:27 pm

Φίλε μου mr.x πια είναι τα βιντεάκια στο youtube. Μπορείς να μου τα πεις για τη θέλω να τα δω σε ευχαριστώ. jocolor

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Δημιούργηστε προκλήσεις, Δώστε κίνητρο
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συζητήσεις :: Wingman-
Μετάβαση σε: