The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Γειά κι απο εμένα

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
CarpeDiem

CarpeDiem


Αριθμός μηνυμάτων : 3
Location : Αθήνα
Registration date : 03/11/2013

Γειά κι απο εμένα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Γειά κι απο εμένα   Γειά κι απο εμένα Icon_minitimeΚυρ Νοε 03, 2013 10:19 pm

Λίγα πράγματα και καλά θα πώ. Είμαι 21 και έχω καταγωγή απο Κρήτη. Όμως απο το μέρος της Κρήτης στο οποίο γεννήθηκα και μεγάλωσα, δεν λέμε μαντινάδες, αλλα πράγματα τύπου "Do you like Greece?". Είμαι απο Χερσόνησο-Μάλια. Τον τελευταίο χρόνο είμαι Αθήνα λόγω δουλειάς, και θα είμαι για κάμποσα χρονάκια ακόμη. Στο pick up είμαι με την ώρα μου και στην ουσία τη διάθεσή μου. Δεν πλησιάζω συχνά κάποια αν μου φαίνεται πώς δεν μου ταιριάζει, όμως κάποιες φορές το κάνω. Τον τελευταίο καιρό, μ'αρέσει να πλησιάζω γυναίκες μεγαλύτερες σε ηλικία όπως 30+. Κάνει Το Παιχνίδι πιο δύσκολο με την πρώτη ματιά μιας και φαίνομαι πιτσιρικάς, όμως αυτό είναι το μυστικό μου. Εκεί πατάω και κάνω τη διαφορά σε σχέση με αυτό που έχουν ώς "πιτσιρικά" στο μυαλλό τους. Για ένα εύλογο χρονικό διάστημα, είχα αρκετά πάνω κάτω στην καθημερινότητά μου και είχα αφήσει για μεγάλο χρόνο το pick up, και απλά κράτησα μια "σχέση", απλά για να υπάρχει και να ξεδίνω. Όμως τώρα ξαναρχίζω σιγά σιγά, και θα χαιρόμουν να βρισκόμασταν μαζί στο πεδίο, όχι για να αποδείξουμε αξία ο ένας στον άλλον , αλλα για να μάθουμε ο ένας απο τον άλλον.

Ανοιχτοί και με χαμόγελο μάγκες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Γειά κι απο εμένα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συζητήσεις :: Member Profile-
Μετάβαση σε: