The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΠΑΙΔΙΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
tolis

tolis


Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ηλικία : 47
Location : THESSALONIKI
Registration date : 25/06/2013

ΠΑΙΔΙΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΑΙΔΙΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ    ΠΑΙΔΙΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ  Icon_minitimeΣαβ Ιουν 29, 2013 1:19 pm

Καλησπερα σε ολα τα παιδια.
Εδω και καιρο ψαχνω απεγνωσμενα το βιβλιο "The game" στα βιβλιοπωλεια αλλα εχει εξαντληθει και ο εκδοτης που το εκδιδει δεν εχει ξανακανει επανατυπωση. Υπαρχει καποιος απο εσας που το μπορει και μπορει να μου το δανεισει η να μου πει που μπορω να το βρω???
Εστω και να το αντιγραψω με καποιο τροπο για να διαμορφωσω τη στραγικη μου πανω στο δικο μου πλαισιο.
Εντωμεταξυ απο τη μερα που αρχισα να συμμετεχω στο forum εχω αλλαξει σαν ανθρωπος και σαν προσωπικοτητα. Εχω κανει μεσα σε λιγες μερες αρκετα ανοιγματα και μαλιστα σε περιπτωσεις που ηταν 3set και 4set. Σε καποια απο αυτα εχω τουλαχιστον ενα #close. Το επομενο μου βημα ειναι να κανω day2 η day3 με isolate και να φτασω στο *close. Χρειαζομαι ομως ακομη δουλεια και τη βοηθεια του βιβλιου.
Επισης οποιο παιδι μπορει να με βαλει στο group της παρεας ωστε το παιχνιδι να γινει πιο οργανωμενο ας επικοινωνησει μαζι μου. Ο καθενας απο εμας σιγουρα θα χρειαστει μια καινουρια ιδεα.
Θα περιμενω νεα σας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΑΙΔΙΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συζητήσεις :: Sticky Points-
Μετάβαση σε: