The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Προκατάληψη

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
timlion

timlion


Αριθμός μηνυμάτων : 3
Registration date : 13/01/2012

Προκατάληψη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προκατάληψη   Προκατάληψη Icon_minitimeΤρι Ιαν 31, 2012 9:00 am

Γεια χαρα σε όλους,
Ρα παιδια,διαβαζω όλα αυτα που γραφετε στο forum τα οποια ειναι ενδιαφεροντα και λογικα και προσπαθω να τα κανω πραξη
αλλα εχω μες στο μυαλό μου μια προκαταληψη. Ειναι το πρωτο ακυρο που εφαγα στη ζωη μου οταν ημουν 18 ετων και απο τοτε
βλεπω πως όλες οι γυναικες θα αντιδρουν με τον ιδιο τροπο και ετσι δεν μπορω να κανω ανοιγματα δεν μπορω να μιλησω σε μια αγνωστη
κλπ κλπ Το αποτελεσμα είναι να ειμαι στασιμος στα ιδια να μην βλεπω καμια προοδο και βελτιωση στον εαυτο μου.
Εχετε να προτεινετε κατι έτσι ωστε να αλλαξει η νοοτροπια μου πανω σε αυτο το θεμα?
Απευθυνομαι κυριως στους πιο εμπειρους αλλα και καθε απαντηση ειναι δεκτη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
enomish

enomish


Αριθμός μηνυμάτων : 19
Ηλικία : 38
Location : Πτολεμαιδα
Registration date : 08/08/2009

Προκατάληψη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προκατάληψη   Προκατάληψη Icon_minitimeΔευ Φεβ 20, 2012 1:39 pm

Αν σου πει καποιος αγνωστος οτι εισαι ΒΛΑΚΑΣ ...λογικα θα προσβληθεις επιτα θα θυμωσεις κ μετα θα ψαξεις τροπο να υπερσπιστεις τον εαυτο σου κ την Θεση σου! Αν σου πει ακριβως τα ιδια το ανηψακη σου η μικρη σου αδερφη θα αντιδρασεις το ιδιο? Οχι Βεβαια! το κολπο ειναι να μη δινεισ κ τοσο σημασια βλεπε το κοσμο κ εσενα σαν μικρα κοκομαθημενα παιδια... εισαι εκει μονο για να παιξεις δεν εχεις να χασεις τιποτα ... γινε κ λιγο εγωιστης , Ο Mystery ελεγε αν καποια δεν μπορει να εκτιμηση εμενα κ την προσπαθεια μου... τοτε απλα δεν εχει καλο γουστο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=1445440284
 
Προκατάληψη
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συζητήσεις :: Sticky Points-
Μετάβαση σε: