The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Καλώς σας βρήκα από Πάτρα!

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
peosforos13

peosforos13


Αριθμός μηνυμάτων : 5
Location : Πάτρα
Registration date : 30/12/2011

Καλώς σας βρήκα από Πάτρα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλώς σας βρήκα από Πάτρα!   Καλώς σας βρήκα από Πάτρα! Icon_minitimeΠαρ Δεκ 30, 2011 12:48 pm

Καλώς σας βρήκα συνάδελφοι. Δεν πάει καιρός που διάβασα το The Game σχεδόν τυχαία κι άλλαξε η ζωή μου με τον πιο εντυπωσιακό τρόπο! Επειδή όταν διάβασα το βιβλίο είχα κοπέλα, δεν ξεκίνησα αμέσως τις "πρακτικές" και αναλώθηκα στο να κατανοήσω πρώτα όλη τη θεωρία, κρυφά πάντα! Κατέβασα άπειρα γιγαμπάιτ από PUA υλικό τα οποία δεν έβλεπα την ώρα να δοκιμάσω. Για να μην πολυλογώ, σιγά σιγά, κι αφού στρατολόγησα και δυο φιλαράκια στην όλη υπόθεση, άρχισα το sarging. Είμαι πολύ φρέσκος, δεν έχω ανοίξει ούτε καν πάνω από 5 σετς, βλέπω όμως τεράστια ποιοτική διαφορά του πεσίματός μου πριν και μετά, ενώ παρόλο που δεν έχω καταφέρει ακόμα τίποτα, οι εμπειρίες μου και μόνο είναι πολύ χρήσιμες και μου δειξαν από νωρίς τις δυνατότητές μου. Τη πλάκα τους έπαθαν όχι μόνο οι δυο φίλοι μου, αλλά και η κολλητή μου που την έχω σαν αδερφή. που μου έχει σχολιάσει για τη νέα μου συμπεριφορά ότι πλέον παίζω σε άλλο επίπεδο!
Αυτό που θέλω επίσης να πω είναι, πως είμαι από Αθήνα αλλά σπουδάζω στη Πάτρα. PUA's στη Πάτρα δεν έχω πάρει χαμπάρι τίποτα, οπότε όποιος από δω είναι Πατρινός ή μένει στη Πάτρα όπως εγώ, ας επικοινωνήσει μαζί μου. Στόχος μου είναι να φτιάξω μια μικρή κοινότητα PUA στη Πάτρα και να βγένουμε σε μικρά παρεάκια όλοι μαζί για sarging όπως επίσης να γνωριστούμε βρε αδερφέ και να ανταλλάζουμε εμπειρίες!
Αγαπημένη μου κατηγορία τα hired guns κυρίως σε στριπτιτζάδικα, καθώς και πριν ασχοληθώ με το PU, φλέρταρα πάντα με τέτοιες κοπέλες και μου κανε εντύπωση πως είχα πραγματικά πέραση σε αυτές ενώ σε κανονικές κοπέλες παπάρια!
Χαιρετίσματα σε όλους εδώ μέσα και καλό βόλι!!!
peosforos13
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
setran




Αριθμός μηνυμάτων : 11
Location : αθηνα
Registration date : 25/11/2011

Καλώς σας βρήκα από Πάτρα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλώς σας βρήκα από Πάτρα!   Καλώς σας βρήκα από Πάτρα! Icon_minitimeΠεμ Ιαν 26, 2012 1:41 am

δωστα ολα πεοσφορε ωραιο νικ
τι παιχνιδι κανεις με τις συτριπττζουδες;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τυχερός

Τυχερός


Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ηλικία : 42
Location : Thessalonikh
Registration date : 06/04/2011

Καλώς σας βρήκα από Πάτρα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλώς σας βρήκα από Πάτρα!   Καλώς σας βρήκα από Πάτρα! Icon_minitimeΣαβ Μαρ 31, 2012 4:16 pm

Φίλε peosforos13 να σε καλωσορίσω και εγώ με την σειρά μου. Προσπαθώ και εγώ καιρό τώρα να κάνω μια ομάδα από pua άτομα που θα βοηθήσει ο ένας τον άλλον, και θα έχουμε τρελές επιτυχίες εδώ στην Θεσσαλονίκη. Θα ήθελα πολύ να ήσουνα εδώ, για τη πιστεύω πως είσαι ένας πολύ δυνατός παίχτη και με πολλές γνώσεις. Σου εύχομαι εκεί στην Πάτρα που θα είσαι να κάνεις την ομάδα που θέλεις, και για τη όχι και το σχέδιο Πάτρα. Όταν μιλάς στης κοπέλες συστήνεσαι με αυτό το όνομα η λες το δικό σου. Άμα σου είναι εύκολο λύσε μου αυτήν την απορία για τη με ενδιαφέρει. Άμα θέλεις στύλε μου προσωπικό μήνυμα. jocolor


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
skoteinos

skoteinos


Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ηλικία : 38
Location : xania
Registration date : 08/02/2012

Καλώς σας βρήκα από Πάτρα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Skoteinos   Καλώς σας βρήκα από Πάτρα! Icon_minitimeΤρι Δεκ 04, 2012 6:49 pm

kalhspera sunadelfoi skoteinos apo xania paei kairos p mphka sto kolpo k evgala gomena h zwh mou allaxe oloklhrwtika... skoteinos apo xania...perimenw virtouozous na milisoume gia ayta sigoura epexe k poly megalo rolo ta mathimata nlp p diavasa...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
inferno1594




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Registration date : 03/01/2013

Καλώς σας βρήκα από Πάτρα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλώς σας βρήκα από Πάτρα!   Καλώς σας βρήκα από Πάτρα! Icon_minitimeΠεμ Ιαν 03, 2013 4:46 pm

peosfore eimai apo ti patra alla molis ksekinisa dn kserw sxedon tpt irthe i wra na mathw! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καλώς σας βρήκα από Πάτρα!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συζητήσεις :: Member Profile-
Μετάβαση σε: