The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 σχετικα με το forum

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
STRANGER




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ηλικία : 33
Location : thessaloniki
Registration date : 21/11/2011

σχετικα με το forum Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: σχετικα με το forum   σχετικα με το forum Icon_minitimeΤρι Δεκ 06, 2011 5:42 pm

μεσα και εγω σε αυτο που λες απλα δε βλεπω και πολυ κινηση ας πουμε σεμηναρια ερωτησεις συναντησεις και διαφορα αλλα..λογικα σταματησαν πολλοι να μπαινουν..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
setran




Αριθμός μηνυμάτων : 11
Location : αθηνα
Registration date : 25/11/2011

σχετικα με το forum Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχετικα με το forum   σχετικα με το forum Icon_minitimeΚυρ Δεκ 11, 2011 1:09 am

ναι γιατι αποτι καταλαβα ηταν για καιρο ανενεργο αλλα μπορουμε ολοι να το δραστηριοποιησουμε παλι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tolios




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Registration date : 09/08/2010

σχετικα με το forum Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχετικα με το forum   σχετικα με το forum Icon_minitimeΚυρ Δεκ 11, 2011 2:52 pm

o maestro pou einai;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Putra




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Registration date : 15/07/2011

σχετικα με το forum Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχετικα με το forum   σχετικα με το forum Icon_minitimeΔευ Δεκ 12, 2011 9:57 pm

οπως βλεπετε δεν εχει πολυ κινηση το φορουμ, ολοι μπαινουν αρεα κ που
ο μαεστρο εχει να μπει απο τον σεπτεμβρη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
setran




Αριθμός μηνυμάτων : 11
Location : αθηνα
Registration date : 25/11/2011

σχετικα με το forum Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχετικα με το forum   σχετικα με το forum Icon_minitimeΤρι Δεκ 13, 2011 12:25 am

σιγα σιγα θα γινουν ολα παιδια μου,αρχιζεται να γραφετε τα παιχνιδια σας τα αγρια και θα μαζευτουμε σιγα σιγα Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τυχερός

Τυχερός


Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ηλικία : 42
Location : Thessalonikh
Registration date : 06/04/2011

σχετικα με το forum Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχετικα με το forum   σχετικα με το forum Icon_minitimeΚυρ Δεκ 18, 2011 1:08 pm

Αγαπητοί φίλοι Βουτουπου.

Κατανοώ και εγώ ότι δεν έχει κίνηση το φόρουμ, νομίζω πως το πρόβλημα εντοπίζετε στο ότι δεν υπάρχει επαφή μεταξύ τον μελών, δηλαδή συζητήσεις, συναντήσεις και σεμινάρια. Εγώ προσπάθησα δυο φορές να κάνω συνάντηση βουτουπου στην Θεσσαλονίκη και δεν ήρθε κανένας και έτσι απογοητεύτηκα και δεν ξαναπροσπάθησα.. Θα ήθελα πολύ να έχω φίλους που να ασχολούνται με το ίδιο θέμα όσον αφορά το πώς να μιλήσουμε σε κοπέλες και να βγάλουμε γκόμενες. Παιδιά όποιος θέλει μπορεί να μου μιλήσει και άμα θέλει να κανονίσουμε και να τα πούμε και από κοντά. Ξέρω είναι δύσκολο για όλους η συνάντηση με έναν η περισσότερους άγνωστους αλλά έτσι μαζί θα ξεπεράσουμε τους φόβους μας. Εγώ είμαι πρόθυμος να σας βοηθήσω και πρόθυμος να μάθω από εσάς. Μαζί θα γίνουμε οι καλύτεροι Βουτουπου, Πουα.

Με εκτίμηση Aftarxhkos.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
setran




Αριθμός μηνυμάτων : 11
Location : αθηνα
Registration date : 25/11/2011

σχετικα με το forum Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχετικα με το forum   σχετικα με το forum Icon_minitimeΚυρ Δεκ 18, 2011 3:50 pm

συμφνωνω μαζι σου,ειμαι αθηνα οταν ερθω θεσσαλονικη ευχαριστως να βρεθουμε ,θα κοιταξουμε να οργανωσουμε αθηνα μετα τις γιορτες καμια συναντηση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τυχερός

Τυχερός


Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ηλικία : 42
Location : Thessalonikh
Registration date : 06/04/2011

σχετικα με το forum Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχετικα με το forum   σχετικα με το forum Icon_minitimeΤρι Δεκ 20, 2011 2:19 pm

Θα χαρώ πολύ να σε συναντήσω. Και να αλλάξουμε απόψεις. Και όποιος άλλος θέλει ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα για να κανονίσουμε. Η να αλλάξουμε facebook. jocolor
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
setran




Αριθμός μηνυμάτων : 11
Location : αθηνα
Registration date : 25/11/2011

σχετικα με το forum Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχετικα με το forum   σχετικα με το forum Icon_minitimeΔευ Δεκ 26, 2011 5:17 pm

χρονια πολλα σου εχω στειλει εδω και μερες το φεις μου να με κανεις αντ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Putra




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Registration date : 15/07/2011

σχετικα με το forum Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχετικα με το forum   σχετικα με το forum Icon_minitimeΤρι Δεκ 27, 2011 9:15 pm

δυσκολο το κοβω να παρει ζωη παλι το φορουμ, θα πρεπει να ξανα ενεργοποιηθει ο μαεστρο κτλ..
υπαρχει κ αλλο ενα ελληνικο pu forum που εχει κοσμο κτλ.. ο σετραν ειναι ηδη μελος
http://p-u-a.forumakers.com/forum
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τυχερός

Τυχερός


Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ηλικία : 42
Location : Thessalonikh
Registration date : 06/04/2011

σχετικα με το forum Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχετικα με το forum   σχετικα με το forum Icon_minitimeΣαβ Μαρ 31, 2012 3:48 pm

Παιδιά όλα καλά με το forum εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος. Αυτό που μένει είναι να τα πούμε και από κοντά και να οργανωθούμε. jocolor
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
σχετικα με το forum
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συζητήσεις :: Member Profile-
Μετάβαση σε: