The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 πολλες καλησπερες και απο μενα...

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
STRANGER




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ηλικία : 33
Location : thessaloniki
Registration date : 21/11/2011

πολλες καλησπερες και απο μενα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: πολλες καλησπερες και απο μενα...   πολλες καλησπερες και απο μενα... Icon_minitimeΚυρ Δεκ 04, 2011 2:05 am

Γεια σας παιδες ειμαι ο Γιαννης ειμαι 21 και μενω θεσσαλονικη..γενικοτερα με τις γυναικες δεν εχω ουτε ειχα ποτε προβληματα..μου εχουν ερθει μεχρι στιγμης ολα πολυ ευκολα[δεν εννοω οτι περιμενω αυτες να κανουν κινηση να με γνωρισουν,εγω ανοιγω σετ φυσικα]..θα ελεγα πως εχω εναν δικο μου τροπο ανοιγματος που προκαλω πολλα συναισθηματα απ την αρχη στους συνομιλητες μου,νομιζω αυτο ειναι καθαρα εμφυτο..το βιβλιο το χω διαβασει μια φορα πριν κανα χρονο και μου κανε εντυπωση και επεσε στο google εντελως τυχαια μπροστα μου η σελιδα..το στυλ μου πηγαινει λιγο παραπανω προς mystery kai style..γενικοτερα ειμαι περιζητειτο ατομο και εχω πολλους φιλικους κυκλους..αλλα μονο εναν κολλητο με τον οποιο ανοιγουμε καθε φορα που βγαινουμε τουλαχιστον 6 σετ οπουδηποτε..μετραμε πολλες επιτυχιες και πιστευω πως τα καλυτερα ερχονται...θα χαρω πολυ να γινουν και συναντησεις εδω στη θεσσαλονικη να γνωριστουμε καποια στιγμη ολοι καλυτερα μεταξυ μας..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
setran




Αριθμός μηνυμάτων : 11
Location : αθηνα
Registration date : 25/11/2011

πολλες καλησπερες και απο μενα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πολλες καλησπερες και απο μενα...   πολλες καλησπερες και απο μενα... Icon_minitimeΚυρ Δεκ 04, 2011 2:39 pm

γεια σου φιλε καλως ηρθες και εσυ
αν ανεβω πανω να βρεθουμε εισαι ωραιος
διαβασε και γραφε εδω ο φιλος μας εχει κανει καλη δουλεια ,να το κανουμε πολυ δυνατο το φορουμ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τυχερός

Τυχερός


Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ηλικία : 42
Location : Thessalonikh
Registration date : 06/04/2011

πολλες καλησπερες και απο μενα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πολλες καλησπερες και απο μενα...   πολλες καλησπερες και απο μενα... Icon_minitimeΣαβ Δεκ 10, 2011 2:07 pm

Γεια σου Αγαπητέ φίλε και από εμένα. Θα χαρώ και εγώ να κανονίσουμε μια συνάντηση και να τα πούμε και από κοντά κάποια στιγμή. jocolor
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
enomish

enomish


Αριθμός μηνυμάτων : 19
Ηλικία : 38
Location : Πτολεμαιδα
Registration date : 08/08/2009

πολλες καλησπερες και απο μενα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πολλες καλησπερες και απο μενα...   πολλες καλησπερες και απο μενα... Icon_minitimeΔευ Φεβ 20, 2012 7:28 am

Ειμαι γραμμενος στο Φορουμ απο το 2009.... γνωρισα την ακμη κ την παρακμη του... χαιρομαι πολυ που βλεπω ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ νεα μελοι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=1445440284
Τυχερός

Τυχερός


Αριθμός μηνυμάτων : 20
Ηλικία : 42
Location : Thessalonikh
Registration date : 06/04/2011

πολλες καλησπερες και απο μενα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πολλες καλησπερες και απο μενα...   πολλες καλησπερες και απο μενα... Icon_minitimeΣαβ Μαρ 31, 2012 3:44 pm

Φίλε θέλει υπομονή το άθλημα. Θα χαρώ πολύ να τα λέμε. jocolor
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
πολλες καλησπερες και απο μενα...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συζητήσεις :: Member Profile-
Μετάβαση σε: