The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΣΤΟ PICK UP

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
xalalas




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ηλικία : 32
Location : xania
Registration date : 31/07/2011

ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΣΤΟ PICK UP  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΣΤΟ PICK UP    ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΣΤΟ PICK UP  Icon_minitimeΠεμ Οκτ 27, 2011 3:14 pm

ασχολουμαι καποιο καιρο με το pick up και εχω διαβασει αρκετα πραγματα αλλα οταν σκεφτομαι να παω να ανοικσω μια γκομενα κολλαω και δεν ξερω τι να κανω μονο μερικες φορες εχω παει ενω ημουν μεθυσμενος χωρις αποτελεσμα
μηπως εχετε κατι να μου προτεινετε ???????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tolios




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Registration date : 09/08/2010

ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΣΤΟ PICK UP  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΣΤΟ PICK UP    ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΣΤΟ PICK UP  Icon_minitimeΠαρ Οκτ 28, 2011 6:04 pm

xalalas έγραψε:
ασχολουμαι καποιο καιρο με το pick up και εχω διαβασει αρκετα πραγματα αλλα οταν σκεφτομαι να παω να ανοικσω μια γκομενα κολλαω και δεν ξερω τι να κανω μονο μερικες φορες εχω παει ενω ημουν μεθυσμενος χωρις αποτελεσμα
μηπως εχετε κατι να μου προτεινετε ???????
Εχε στο νου σου φιλε μου οτι θα τα πας καλα. Να αισθανεσαι οτι η αλλη θα σε δεχτει ευχαριστα. Βοηθαει να εισαι ειλικρινεις,αφου εχεις διαβασει πολλα βιβλια θα πρεπει να ξερεις οτι παντα πρεπει να σκεφτεσαι θετικα. Οτι και να συμβαινει στη ζωη μας να βλεπουμε το θετικο και να ξερεις οτι αυτο εξαρταται απο ΕΜΑΣ και μονο. Τα παντα ξεκινανε απο το μυαλο,διορθωσε το και θα δεις και τις αλλαγες απο μονος σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
papagalos




Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ηλικία : 27
Location : Αρτα
Registration date : 07/04/2012

ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΣΤΟ PICK UP  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΣΤΟ PICK UP    ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΣΤΟ PICK UP  Icon_minitimeΣαβ Απρ 07, 2012 2:57 pm

Αν και σιγουρα το εχεις διαβασει σε καποιο απο τα βιβλια που εχεις... μιλα σε οποιον γνωστο βρισκεις.! Πραγματικα εγω απο αυτα που εχω διαβασει εδω και σε αλλες ιστοσελιδες.. καπως με εχουν γεμισει με αυτοπεποιθηση! Βασικα θα πρεπει να το παρεις σαν εμπειρια.! Τι εχεις να χασεις αν μιλησεις σε μια κοπελα.? το χειροτερο ειναι να φας χιλοπιτα αλλα και παλι τι σε νοιαζει? Υπαρχουν αλλες που θα τους αρεσεις! Ομως το καλυτερο ειναι να κοιμηθεις μαζι της που σιγουρα θα συμβει! Θα πρεπει να το παιρνεις στο χαβαλε ως ελληνες νομιζω πως το εχουμε αυτο! Ενταξει δε θελει αυτη 1 εσυ δε θες 100!!! και πας στην επομενη! Δε χαθηκε ο κοσμος αν φας χιλοπιτα!! Smile

φιλικα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mr.x




Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ηλικία : 34
Location : αθήνα
Registration date : 23/01/2012

ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΣΤΟ PICK UP  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΣΤΟ PICK UP    ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΣΤΟ PICK UP  Icon_minitimeΚυρ Μάης 06, 2012 1:28 pm

xalalas έγραψε:
ασχολουμαι καποιο καιρο με το pick up και εχω διαβασει αρκετα πραγματα αλλα οταν σκεφτομαι να παω να ανοικσω μια γκομενα κολλαω και δεν ξερω τι να κανω μονο μερικες φορες εχω παει ενω ημουν μεθυσμενος χωρις αποτελεσμα
μηπως εχετε κατι να μου προτεινετε ???????



δεν είσαι ο μόνος, εγω πιστευω ότι όταν έχεις wingman είναι πιο εύκολο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΣΤΟ PICK UP
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Maestro's Pick-upz

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συζητήσεις :: Sticky Points-
Μετάβαση σε: