The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Γεια και ίσως αντίο

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Μεταλλάς




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ηλικία : 29
Location : Αθήνα
Registration date : 09/08/2011

Γεια και ίσως αντίο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Γεια και ίσως αντίο   Γεια και ίσως αντίο Icon_minitimeΤρι Αυγ 09, 2011 3:58 pm

Χαιρετώ. Με λένε Δημήτρη. Αυτή τη στιγμή κάθομαι απέναντι από ένα ξέχειλο από πράγματα τραπεζάκι, πληκτρολογώ σε ένα net book που είναι πιο αργό από το θάνατο και ο μόνος λόγος που έχω internet είναι ένα δίκτυο στην αλλη άκρη του χωριού που παραθερίζω. Η σεξουαλική μου ζωή είναι στην καλήτερη ανύπαρκτη καθώς οι μοναδικές φάσεις που έχω κάνει στην ζωή μου έγιναν αυτό το καλοκαίρι αλλά ας πάρω τα πράγματα από την αρχή:
Είμαι ένα δεκαεπτάχρονος μαθητής από την Αθήνα. Είμαι ντροπαλός με τις γυναίκες όσο δεν πάει άλλα δεν πειράζει γιατί μόλις διάβασα το βιβλίο <<Το Παιχνίδι>> που πιθανότατα θα μου αλλάξει την ζωή. Έτσι αποφάσισα να ψάξω για κανά PUA Room. Θέλω να γίνω ΒΤΠ αλλά θα ξεκινήσω την κανονική προσπάθεια από τον επόμενο χρόνο για τον απλό λόγο ότι θέλω να περάσω όσο πιο ανώδυνα και πετυχημένα γίνεται το μέγαλο αγγούρι που πλησιάζει απειλητικά το πίσω μέρος του σώματός μου και ονομάζεται πανελλαδικές. Τώρα η μοναδική πραγματική προτεραιότητα που έχω είναι το διάβασμα επομένως δεν μπορώ να υποσχεθώ ότι θα είμαι τακτικός στο site αυτό. Για την ακρίβεια, δεν είμαι καν σίγουρος αν θα ξαναμπώ.
Παρόλα αυτά, θέλω συμβουλές σε ό,τι κίνηση και αν κάνω φέτος ώστε να προετοιμαστώ για τα <<ΦΟΙΤΗΤΙΚΑ ΧΡΟΝΙΑ>> Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!! Μέτα θα ξεκινήσω ένα πρόγραμμα αυτοβελτίωσης και συγχρόνως το ταξίδι μου για να γίνω ΒΤΠ! Επίσης, ψάχνω άλλα ηλικιακά συμβατά άτομα ωστέ άμα έχω χρόνο να βγω μαζί τους για σαρτζάρισμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
coolman

coolman


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ηλικία : 40
Location : Athens
Registration date : 18/08/2008

Γεια και ίσως αντίο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια και ίσως αντίο   Γεια και ίσως αντίο Icon_minitimeΚυρ Αυγ 21, 2011 6:17 pm

Hail brother! Καλή επιτυχία εύχομαι και να μην αγχωθείς! Αφενός γιατί το άγχος χειροτερεύει τα πράγματα και αφετέρου γιατί το πανεπιστήμιο δεν εγγυάται επαγγελματική αποκατάσταση. Εγώ πέθανα στο διάβασμα και σπούδασα για δική μου καλλιέργεια και μόνο, αφού η δουλειά μου δεν έχει καμία σχέση! Πάντως καλό θα ήταν να έχεις έστω ένα γκομενάκι-μπάζο για να ξεδίνεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Γεια και ίσως αντίο
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συζητήσεις :: Member Profile-
Μετάβαση σε: