The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Kazouarios' Calendar...

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Kazouarios




Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ηλικία : 36
Location : Thessaloniki
Registration date : 13/03/2010

Kazouarios' Calendar... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Kazouarios' Calendar...   Kazouarios' Calendar... Icon_minitimeΣαβ Μαρ 13, 2010 7:49 pm

Σήμερα, 13 Μαρτίου 2010,
ανακάλυψα την κρυφή κοινωνία των Ελλήνων ΒΟΥΤΟΥΠΟΥ! Καλώς σας βρήκα παιδιά! Θα πορευτώ και εγώ μαζί σας λοιπόν και θα προσπαθήσω να γίνω τουλάχιστον συμπαθής σε γυναίκες και άντρες, μέσω της μεθοδολογίας του Μυστήριου, του Στυλάτου ακόμη και του Πάπα ή του Φυτικού!!

Έχω διαβάσει πολλά για το "άθλημα" και σήμερα θα βγω για στρατζαρισμα για πρώτη φορά. Η αλήθεια είναι ότι δεν νιώθω έτοιμος, ούτε έχω την κατάλληλη παρέα αλλά θα το προσπαθήσω! Άλλωστε είμαι όπως θα με ακούτε συχνά να λέω "Ακυρομάχος" ! ! Δηλαδή δεν με πτοούν τα άκυρα που πιθανον να μου δωσουν οι γκόμενες! ΊΣΑ - ΊΣΑ !!! Άλλωστε τις πιο ωραίες γκόμενες τις έριξα τώρα που φοράω σιδεράκια πράγμα που σημαίνει οτι είναι τρελλές!!! Θα πουλήσω τρέλλα στον τρελό!!

Τα λέμε ξανά αργότερα!! Καλά στρατζαρίσματα σε όλους!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hello




Αριθμός μηνυμάτων : 16
Location : Thessaloniki
Registration date : 20/03/2010

Kazouarios' Calendar... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kazouarios' Calendar...   Kazouarios' Calendar... Icon_minitimeΣαβ Μαρ 20, 2010 3:05 pm

hallo man

Μου τράβηξε την προσοχή αυτό που είπες ότι έχεις διαβάσει πολλά. Προσωπικά έχω ασχοληθεί με υλικό Mystery, Tyler Durden, Zan, David X, Badboy, Cliff's List Montreal Seminar 2005, David de Angelo, F.J.Shark, Savoy, Juggler κτλ.

υ.γ.Γίνονται συναντήσεις στη Θεσσαλονίκη σε κάποιο lair ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kazouarios




Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ηλικία : 36
Location : Thessaloniki
Registration date : 13/03/2010

Kazouarios' Calendar... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kazouarios' Calendar...   Kazouarios' Calendar... Icon_minitimeΣαβ Μαρ 20, 2010 5:06 pm

file mou an egw exw asxolithei me polla tote esu exeis asxolithei me apoira polla!!! ap' o,ti kserw sunantiseis prokuptoun mono an sunennoitheis me kapoion pua gia na vgeite mazi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hello




Αριθμός μηνυμάτων : 16
Location : Thessaloniki
Registration date : 20/03/2010

Kazouarios' Calendar... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Kazouarios' Calendar...   Kazouarios' Calendar... Icon_minitimeΣαβ Μαρ 20, 2010 5:09 pm

είσαι εδώ kazouarie ?

αν ναι πες μου πώς μπορούμε να κανονίσουμε να βρεθούμε

υπάρχει κάποιο chat room εδώ μέσα που μπορούμε να επικοινωνούμε real time ?

αν το δεις αργότερα και όχι τώρα, πες μου πως μπορούμε να επικοινωνήσουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Kazouarios' Calendar...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Kazouarios' story
» Wing gia Thessaloniki

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συζητήσεις :: Ημερολόγιο-
Μετάβαση σε: