The Greek Underground PUA Community
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
The Greek Underground PUA Community

Maestro's Lounge
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ζητειται WING για την πολη της Πτολεμαιδας!!!

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
enomish

enomish


Αριθμός μηνυμάτων : 19
Ηλικία : 38
Location : Πτολεμαιδα
Registration date : 08/08/2009

Ζητειται WING για την πολη της Πτολεμαιδας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ζητειται WING για την πολη της Πτολεμαιδας!!!   Ζητειται WING για την πολη της Πτολεμαιδας!!! Icon_minitimeΚυρ Αυγ 30, 2009 3:52 pm

Κύριοι η κατάσταση έχει φτάσει πια στο απροχώρητο.
Γνωρίζω για το the game κτλ από το 2005 , αλλά λόγο συγκυριών άρχισα να το εφαρμόζω στης αρχές αυτού του καλοκαιριού δυστυχώς όμως μέσα από τις παρέες μου δε μπορώ να βρω έναν ικανοποιητικό wing και οι λόγοι είναι οι εξής
είμαι αναγκασμένος να ζω ανάμεσα σε δυο παρέες τους φίλους μου από το σχολείο που μεγαλώσαμε μαζί (όλοι τους AFC ) και μια παρέα φίλων που γνωριστήκαμε μέσω άλλων φίλων το 2003 οι οποίοι δίνουν περισσότερη σημασία στις μπύρες την καλοπέραση και τη νυχτερινή ζωή παρά στις γυναίκες.
Αποκλείω λοιπόν από το παιχνίδι μου τη δεύτερη παρέα εντελώς .
Όσο για την πρώτη τι δεν έκανα για τους βάλω στο παιχνίδι τους μίλησα για τα πάντα για όλη τη mystery method για όλους τους τομείς από το κεφαλαίο της ψυχολογίας μέχρι τα number close ++++ και οι απάντηση τους ειδικά για τα openers ξέρετε ποια ήταν... ? "εγώ δε λέω τέτοιες παπατζες σε καμία" ναι ρε παιδία τους είπα αλλά εσείς δεν προσπαθείτε καν ... τους ρώτησα αν έχουν κάποια δική τους τεχνική και σήκωσαν τα χέρια ψηλά... Να φαντασθείτε ότι για να πείσω τον έναν από του 4 κολλητούς μου να μπει στο παιχνίδι σαν wing έκατσα και του μίλησα για openers , body language , body rocking , negs κτλ και με κοιτούσε γελώντας και λέγοντας μου ότι αυτά δε γίνονται στην Ελλάδα πόσο μάλλον σε μια μικρή (50.000 κάτοικοι) επαρχιακή πόλη , αναγκαστικά τότε με την ψυχή στα δόντια γιατί ήταν και οι πρώτες μέρες που άρχιζα να παίζω να πάω και να του κάνω επίδειξη τόσο σε εκείνον όσο και σε μένα
έτσι πήγα και άνοιξα ένα σετ με όλες τους ρουτίνες το οποίο πήγε ανέλπιστα καλά.... τον κάλεσα στο σετ πριν έρθει του έκανα DHV στις κοπέλες και όλα πήγαιναν καλά
προς το παρών .
Oπως όλοι η πρώτη παρέα που σας περιέγραψα έτσι και αυτός δεν ήθελε να κάτσει και να διαβάσει βέβαια αυτός είχε και το μειονέκτημα ότι δε γνώριζε και την αγγλική γλώσσα το καλό που είχε όμως ήταν ότι άρπαζε ότι του έλεγα τα game plans τα openers κτλ σαν σφουγγάρι είχε μάθει όμως επειδή τα πράγματα στην παρούσα φάση του πήγαιναν καλά ... να τρώει από το έτοιμο φαγητό... τι εννοώ δεν θα πήγαινε ποτέ όμως ποτέ να ανοίξει ένα set ήθελε να παραμένει ένα half wing και λέω half γιατί έτσι ημιμαθείς όπως ήταν καμία φορά δεν καταλάβαινε τι έκανα και την έπεφτε και αυτός στο στόχο μου η εκμεταλλευότανε τα negs μου και έδινε περισσότερη άξια στην εκάστοτε κύρια βέβαια κάπου εκεί έφταιγα και εγώ....

Γιαυτο λοιπών κύριοι αναζητώ έναν WINGMAN με γνώση και θέληση για GAMING στην πόλη της Πτολεμαίδος.
Thanks 4 ur time Reading to this!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=1445440284
coolman

coolman


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ηλικία : 40
Location : Athens
Registration date : 18/08/2008

Ζητειται WING για την πολη της Πτολεμαιδας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζητειται WING για την πολη της Πτολεμαιδας!!!   Ζητειται WING για την πολη της Πτολεμαιδας!!! Icon_minitimeΔευ Αυγ 31, 2009 12:41 am

Yπάρχει wingς! Θα σου στείλω pm.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
barista




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Registration date : 28/10/2013

Ζητειται WING για την πολη της Πτολεμαιδας!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζητειται WING για την πολη της Πτολεμαιδας!!!   Ζητειται WING για την πολη της Πτολεμαιδας!!! Icon_minitimeΔευ Οκτ 28, 2013 8:33 pm

Και γω μεσα ειμαι. Ελπιζω να ειστε ακομα ενεργοι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ζητειται WING για την πολη της Πτολεμαιδας!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Wing gia Thessaloniki

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Greek Underground PUA Community :: Συζητήσεις :: Wingman-
Μετάβαση σε: